Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Lip 2018 17:30 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 97
Straszna tragedia w Grecji :cry:

Cypr rowniez wysyla pomoc. Na samym zas Cyprze ogloszono dzis zolty stan alarmowy ze wzgledu na wysokie temperatury (ponad 40 stopni wewnatrz kraju) oraz czerwony stan alarmowy ze wzgledu na ryzyko pozarow. https://cyprus-mail.com/2018/07/24/yellow-warning-from-met-office-red-warning-from-fire-services/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#22 PostWysłany: 24 Lip 2018 21:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jak ktoś jest poszkodowany i potrzebuje nocleg, to proszę o pw
Da się załatwić noclegi last minute!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lip 2018 22:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Ateńskie lotnisko działa już normalnie. Pożary te nie są największymi w Grecji w ostatnich latach, są natomiast najbardziej zabójcze. Rząd Grecji zarządził trzydniową żałobę narodową. Odwołano większość imprez rekreacyjnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Lip 2018 13:10 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 4
Lecę w drugiej połowie sierpnia do Nea Makri, jak tam wygląda sytuacja po pożarach?
Zastanawiam się nad zmianą planów wakacyjnych....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lip 2018 13:50 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 1
Zbanowany
Jaka jest właściwie przyczyna tych pożarów? Upały?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lip 2018 13:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 60
Zbanowany
@Baronka - przeczytaj posty na pierwszej stronie. Tam jest wyjaśnione co spowodowało tak dramatyczne pożary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Lip 2018 14:07 

Rejestracja: 25 Lip 2015
Posty: 13
Aneta Żmuda napisał(a):
Lecę w drugiej połowie sierpnia do Nea Makri ......
Zastanawiam się nad zmianą planów wakacyjnych....


Byłem w Mati miesiąc temu, dokładnie tam, gdzie pokazywana jest większość zdjęć. Nea Makri też ucierpiała, bo te miejscowości przenikają się a nawet chyba bardziej funkcjonują jako osiedla niż oddzielne miejscowości. Jest to ogromna tragedia, którą mieszkańcy będą żyli przez długi czas. Ja nie miałbym nastroju na zabawę i odpoczynek w takich okolicznościach. Podejrzewam też, że jeśli nawet masz jakąś rezerwację - to dla gospodarzy jest to teraz problem ostatniej kategorii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Lip 2018 10:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2018
Posty: 60
Zbanowany
Prawda nt. przyczyn wybuchu ostatnich pożarów w Grecji może okazać się przerażająca. Już nawet przedstawiciele władz coraz głośniej mówią o tym, że pożary mogły zostać wywołane celowo.

Cytuj:
Government spokesman Dimitris Tzanakopoulos says 15 fires started simultaneously at 3 different fronts near Athens, Greece. Government officials say they are almost certain that #GreeceFires were arsons. Terror police is investigating whether it indeed is terrorism.

Źródło: https://twitter.com/BreakingNLive/statu ... 7153287171

Mowa o mafii deweloperskiej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Lip 2018 10:26 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 4
Bob_bud napisał(a):
Aneta Żmuda napisał(a):
Lecę w drugiej połowie sierpnia do Nea Makri ......
Zastanawiam się nad zmianą planów wakacyjnych....


Byłem w Mati miesiąc temu, dokładnie tam, gdzie pokazywana jest większość zdjęć. Nea Makri też ucierpiała, bo te miejscowości przenikają się a nawet chyba bardziej funkcjonują jako osiedla niż oddzielne miejscowości. Jest to ogromna tragedia, którą mieszkańcy będą żyli przez długi czas. Ja nie miałbym nastroju na zabawę i odpoczynek w takich okolicznościach. Podejrzewam też, że jeśli nawet masz jakąś rezerwację - to dla gospodarzy jest to teraz problem ostatniej kategorii.



Póki co Biuro Podróży nie widzi problemu w beztroskich wakacjach na pogorzelisku.... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Lip 2018 10:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Normalne ze nie widzi, bo tam za niedługo życie powróci. Nie spaliła się cała Nea Makri, tylko część więc ja bym leciał tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:05 

Rejestracja: 26 Lip 2018
Posty: 4
Ja też wybieram się do Nea Makri w drugiej połowie sierpnia. Mieszkanie mam zarezerwowane przez Airbnb na samym wylocie z miasteczka przy dawnej amerykańskiej bazie. Jeżeli dobrze się zorientowałem z informacji dostępnych w internecie, to chyba do tej części miejscowości nie doszedł pożar.

Mógłbym w sumie do mojego gospodarza napisać, ale jakoś tak głupio pytać "czy Pani dom czasem się nie spalił i rezerwacja jest aktualna?"... Dlatego najpierw wolę tu zapytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jak podacie adresy, to sprawdzę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:12 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 4
-- 26 Lip 2018 15:10 --

Ja jadę dokładnie 4 km od centrum Nea Makri w górę (na północ hotel Golden Coast), tylko że w Maratonie też są informacje o pożarach, ale nigdzie żadnych konkretów.

-- 26 Lip 2018 15:12 --

Golden Coast
Adres: Marathon Beach, Marathonas 190 05, Grecja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Plaża Maratona jest nie-dotknięta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:18 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 4
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:41 

Rejestracja: 26 Lip 2018
Posty: 4
Zeus napisał(a):
Jak podacie adresy, to sprawdzę

Ulica Afroditis w Nea Makri. Podobno są tam trzy ulicy o takiej nazwie, chodzi mi o tę przy dawnej amerykańskiej bazie: https://goo.gl/maps/5FeuNnwuRaL2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 26 Lip 2018 14:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Tez powinno być ok.
Daleko od Mati (6km) i od Voutzas
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 26 Lip 2018 21:49 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 8
13 Sierpnia lecimy do Aten. W planach mamy m.in. zwiedzanie Akropolu i pozostalych glownych zabytkow oraz wypozyczenie samochodu i 1-dniowa wycieczka Korynt-Mykeny-Epidauros. Czy zabytki w Atenach sa otwarte a podana trasa na zachod dostepna i bezpieczna? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 26 Lip 2018 21:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Czemu miały być zamknięte i niebezpieczne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 26 Lip 2018 21:56 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 8
Pierwszego dnia pozarow na WP widzialem informacje ze Akropol zostal zamkniety. Poza tym ciezko znalezc konkretna informacje czy i gdzie sie jeszcze pali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group