Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:23 

Rejestracja: 14 Paź 2015
Posty: 27
Witam,

Marzeniem mojej dziewczyny jest wyjazd do Iranu. Wiem że teraz mogę narazić się wielu osobom - ale w jakim celu tam lecieć - do dzisiaj nie wiem : - )

Nie mniej, chcę jej marzenie spełnić. Dlatego mam mały zestaw pytań, bardzo proszę o odpowiedzi:

1) Jakimi liniami, z jakich lotnisk oraz na jakie lotniska? Z tego co wstępnie się orientowałem to prym wiodą Ukraine Airlines, Aegean i Pegasus? Czy jeszcze jakieś inne linie lotnicze?

2) Mamy wizy do USA w paszportach, czy one mogą być przeszkodą do uzyskania irańskiej wizy? Oboje byliśmy już w USA, w tym roku włącznie.

3) Czy istnieje możliwość lotu do Iranu z innych ciekawych krajów, tak aby złapać dwie sroki za ogon? Również coś tam czytałem o promach z Dubaju? Ktoś korzystał z połączeń lotniczych lub promowych?

4) Jak to jest z tą wizą - z tego co wyczytałem ostatnio są jakieś problemy pomimo korzystania z agencji, wnioski są odrzucane. Jak to zatem będzie - kupie bilety na parę miesięcy do przodu, później jest szansa że nie otrzymam wizy?

5) Jaka destynacja na krótki wyjazd? Dosłownie parę dni. Mógłbym zapytać dziewczynę, ale to ma być niespodzianka. Które miejsca zwiedzić - must see?

Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
1) gogle i wikipedia
2) jest temat o tym...
3) Armenia, Azerbejdżan, Turkmenistan, Irak
4) jest temat o tym...
5) Są relacje, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:30 

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 14
Loty: 103
Kilometry: 145 525
@RudolfValentino zapraszam na priv do mnie, znam irańskie małżeństwo, które pomoże Ci ułożyć plan wycieczki na podstawie preferencji i ogólnie są bardzo pomocni ze wszystkimi kwestiami związanymi z Iranem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:15 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@RudolfValentino Z ostateczną decyzją o zakupie biletów poczekaj aż będzie po konferencji i wyjaśni się sprawa z wizami .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group