Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Lis 2017 18:21 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
My nie korzystaliśmy ze spania na lotnisku ale po przyjeździe nań o godz.3:30 wiele osób to robiło zarówno na tych popularnych fotelach lotniskowych z podłokietnikami w co drugim jak też w barach na kanapach lub poskładanych czterech miękkich fotelach. Żadnego mocnego światła ani mordowania ludzi informacjami przez megafony!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#22 PostWysłany: 26 Lis 2017 02:55 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Ves123 w innych tematach o Portugalii pisałeś że miałeś hostel w okolicach Trynidade. Czy to może Oporto City Hostel? jak tak to napisz o nim parę słów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Lut 2018 18:47 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Spanie na lotnisku w Porto daje rade. Polecam kawiarnię Costa Coffee naprzeciwko posterunku policji, gdzie są wygodne krzesła i sofy, dużo ludzi tam spało. Bałem się że w lutym będzie zimno na tym lotnisku, a było całkiem miło, temperatura koło 20 stopni jak nie lepiej. W nocy światła są przygaszone. Koło 4 robi się już duży ruch na lotnisku, dużo samolotów startuje po 6 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Gru 2018 20:58 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Podbijam temat. Spanie nadal możliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Gru 2018 22:38 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
co prawda nie musiałam spać na OPO, ale korzystałam z wygodnych foteli na końcu terminala, już przy schodach w dół, gdzie są bramki FR,(15, 16), np. do SXF. Można na nich dość wygodnie spędizć czas :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Sty 2019 00:04 

Rejestracja: 07 Lut 2015
Posty: 165
niebieski
Potwierdzam opinię @ewaolivka, fotele, a wręcz leżanki na prawo po odprawie bezpieczeństwa są bardzo wygodne. Niedaleko są też gniazdka el.

Załączniki:
PortoDepartures.jpg
PortoDepartures.jpg [ 512.79 KiB | Obejrzany 5246 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPO] Przesiadka
#27 PostWysłany: 06 Paź 2019 08:29 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Jak ze spaniem na lotnisku? Są jakieś przyjemne miejsca i wygodne fotele?
Przylatuję o północy, a rano mam następny lot, wiec nie opłaca się ruszać z lotniska.
Już byłem na tym lotnisku, wiec wiem, ze nowe i komfortowe, ale nie przyglądałem się warunkom noclegowym, stad moje pytanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPO] Przesiadka
#28 PostWysłany: 06 Paź 2019 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@jacek96
Parę tygodni temu lecieliśmy z OPO przedostatnim lotem i widziałam już ludzi szykujących się do zajmowania miejsc na noc. Ok. 22.15 zaczęli zamykać kawiarnie na dole przy przylotach (są dwie, m.in. Costa) - tam są miękkie krzesła i kanapy. Fotele lotniskowe niestety metalowe, z poręczam i ogólnie dość głośno. Na górze - przy odlotach - z kolei spokojniej. Widziałam restaurację z kanapami i krzesłami, jak również kogoś śpiącego na lotniskowej ławce - więc są też takie bez poręczy, ale jest ich zdecydowanie mniej. Masa miejsca na podłodze. Ogólny problem z gniazdkami na całym landside. Natomiast na airside o 22.30 praktycznie wszystkie sklepy i gastronomia były już zamknięte, ok. 23 zaczęli przygaszać światła. Fotele lotniskowe ponownie metalowe, z poręczami, więc spanie raczej tylko w knajpach. I znowu bardzo mało gniazdek.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [OPO] Przesiadka
#29 PostWysłany: 06 Paź 2019 13:02 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Dzięki za info. Rozumiem i tak mi świta w głowie, że po przylocie będę w strefie airside i nie będę musiał wychodzić na ogólnodostępną?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPO] Przesiadka
#30 PostWysłany: 06 Paź 2019 13:15 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
TU jest jeszcze dwustronicowy temat o spaniu na tym lotnisku. Byłem dość dawno, bo trzy lata temu, ale nie kojarzę, żeby z samolotu wychodziło się do airsidu. Nie było możliwości ominięcia ponownego security, chyba że coś się zmieniło.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 30 Sie 2020 16:11 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Spałem po przylocie, już po wyjściu. Nikt mnie nie zaczepił, lotnisko pustawe, ale włączyli w nocy klimę, chyba schładzają lotnisko przed kolejnym dniem. Było tak zimno, że finalnie się ewakuowałem i ruszyłem piechotą do Porto.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 27 Gru 2020 16:03 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 153
niebieski
Mam planowany przylot do Porto o 0:30 a wylot o 6 rano, czy w aktualnym pandemicznym stanie mogę zostać i przenocować na lotnisku? Ktoś był ostatnio w nocy, czy jest w miarę ciepło ( oczywiście na lotnisku)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Lip 2022 18:32 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Pierwszy raz po paru latach na OPO. W informacji powiedzieli, że lotnisko jest otwarte 24h. Po wieczornym przylocie i przy porannym wylocie można przejść do airsidu. Warunek to karta pokładowa musi być na lot, który odbędzie się w przeciągu 12h od przejścia security. Więcej miejsc do siedzenia w strefie landside. Siedziska z podłokietnikami w obu strefach. Są i bez, ale tylko na dwie osoby obok siebie, czyli nie położymy się na nich.

Wodę 500 ml Vitalis można kupić za 1 EUR w maszynie zaraz za security. Ta sama woda w innych maszynach w terminalu jest po 1.8 EUR. Najtaniej wychodzi półtora litra w sklepie Relay koło Burger Kinga, za 2.7 EUR.

Security sprawne mimo długiej kolejki. Tłumy ludzi w obu strefach. O covidzie świadczy tylko, na oko 20% ludzi w maskach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Lip 2022 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
wersus79 napisał(a):
Siedziska z podłokietnikami w obu strefach. Są i bez, ale tylko na dwie osoby obok siebie, czyli nie położymy się na nich.


To zależy ile mamy wzrostu. Ja tam sobie pokimałam z moimi 170cm!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group