Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#61 PostWysłany: 14 Lip 2016 00:47 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Ze swojej strony mogę polecić https://www.airbnb.pl/rooms/7079207
Mieszkanie niedaleko centrum, 450 m do najbliższego marketu, 500 m do stacji metra - chociaż my kupiliśmy bilety tylko na lotnisko bo spacer od mieszkania do centrum to sama przyjemność. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane, wyposażona kuchnia - można ugotować bez problemu obiadek. Właścicielka bardzo sympatyczna, opóźnił się nam lot i czekała na nas do 1:30 w nocy, zostawiła nam słodką niespodziankę na powitanie i kosz owoców. Cena jak za pokój w hotelu a kuchnia i lodówka pozwalają na oszczędności na stołowaniu się w restauracjach - polecam :)

Z opini gospodarza wynika że nie byliśmy pierwsi z Polski :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#62 PostWysłany: 16 Sie 2016 21:55 

Hotel Vice Rei, Rua de Júlio Dinis 779, 4050-326 Porto
Ogólnie polecam.
Bardzo dobra lokalizacja. Metro 500 metrów, pod hotelem przystanki i duża pętla autobusów. Naokoło sklepy, restauracje i 2 centra handlowe. Z zabytków, ciekawy cmentarz w okolicy. Hotel był kiedyś 4*. Zestarzał się, podniszczył i słusznie ma teraz 2 gwiazdki. Ale jest czysto, obsługa jest dobra i jeżeli uda się komuś dorwać go w promocji za 20-25 EUR, to nie ma co się zastanawiać.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#63 PostWysłany: 05 Mar 2017 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
A spał ktoś może w Holiday Inn Express Porto Exponor? Znajduje się nieco na północ od Porto, niedaleko stacji metra Mercado. Widzę, że w okolicy znajduje się jakaś rafineria (?). Myślicie, że może to jakoś wpłynąć na komfort pobytu. Zarezerwowałem tam nocleg, bo spodobała mi się bliskość oceanu no i nie za duża odległość od centrum Porto. Ktoś zna te okolice?
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#64 PostWysłany: 05 Mar 2017 11:54 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Cztery noce tam byłem. Hotel ok jak to standard IHG. Śniadania ok. Można się pożywic przed wyjściem na miasto. Do plaży z 15 minut spacerem. Plaża duża plus baseny w skałach ( dodatkowo płatne) Piscina des Mares czy jakoś tak. Obok hotelu pingo doce ichniejsza biedronka, przystanek busa na lotnisko pod hotelem ( chyba na żądanie). Ten przystanek Mercado fajna sprawa bo dojeżdża tam metro ale i też staje tam bus chyba 500 albo 501 ( taka objazdowka miejska po Porto, doubledeker). Także niby poza centrum ale blisko wszędzie dzięki komunikacji.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
kubucha uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#65 PostWysłany: 05 Mar 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Jeśli nie zamierzasz spędzać w hotelu więcej czasu niż to koniecznie to w czym problem że blisko jest rafineria...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#66 PostWysłany: 05 Mar 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Ja dodam, ze rzut beretem jest Matoshinos - fajna plaża, nie przejmować się rafinerią :) + kupa restauracji z owocami morza i rybami (tam lokalsi z Porto jeżdżą na kolacje)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubucha uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#67 PostWysłany: 05 Mar 2017 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
logis napisał(a):
Jeśli nie zamierzasz spędzać w hotelu więcej czasu niż to koniecznie to w czym problem że blisko jest rafineria...


W tym, że chcę spędzić czas na przykład na pobliskiej plaży. A skoro rafineria jest blisko hotelu to raczej i plaży.

Dzięki wszystkim za pomoc! :)
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#68 PostWysłany: 05 Mar 2017 17:40 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Ja nie odczulem żadnej obecności w pobliżu rafinerii a na plaży byłem codziennie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
kubucha uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#69 PostWysłany: 09 Maj 2017 16:31 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Podczas pobytu w Porto nocowałem w Peninsular Hotel. Na + niewątpliwie lokalizacja, było też naprawdę czysto. Oczywiście bezproblemowe zostawienie bagaży po wymeldowaniu na kilka godzin.

Płaciłem za dwójkę ok 40 euro za noc. Za taką cenę powinno być nieco lepiej mimo wszystko, ale zdecydowanym atutem jest fakt, że hotel jest w samym centrum i z metra korzystałem tylko w drodzę na Estadio do Dragao, oraz lotnisko. W cenie też było śniadanie (bez rewelacji, ale zawsze). Jak ktoś cały dzień spędzi na mieście, a wraca tylko się przespać w cywilizowanych warunkach, to jest to dobra opcja :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#70 PostWysłany: 09 Lip 2017 16:46 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
Polecam Apartament Camoes, Rua de Camões 387.

Rezerwowane przez booking.com. W czerwcu 2017 90€ za 4 osoby/2 noce.
Bardzo dobre położenie, trochę głośno od ulicy, za to wszędzie blisko. gospodyni bardzo pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#71 PostWysłany: 21 Gru 2017 11:14 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
-- 21 Gru 2017 10:01 --

Oporto city hostel-jak najbardziej godny polecenia.Super lokalizacja-blisko Trinidade.Nawigacja podaje dojście na około.Jest fajny skrót-pytać w recepcji.Chłopaki w recepcji b. pomocni.Hostel czysty-wygląda na świeżo po remoncie.Za podwójne łóżko w pok.6os. za 4noce płaciliśmy 60E.Rezerwowane conajmniej 2mies. przed.Kuchnia z podst. wyposażeniem.Był też ogród na zewn.Lekka przesada z nazwą ogród.ale jak ktoś np.pali może być ok.Byliśmy tam w końcu listopada.Do metra blisko, dojście do rzeki ,dworca czy innych atrakcji na piechotę całkiem ok.Trzeba tylko wiedzieć, że teren mało płaski.

-- 21 Gru 2017 10:14 --

Jeszcze bym dodał o super Wi-Fi.Ogólnie 10 bym nie dał ale blisko 10 tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
dominik85 lubi ten post.
dominik85 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#72 PostWysłany: 23 Gru 2017 01:19 

Rejestracja: 03 Lis 2017
Posty: 38
Dzięki Ves123 za info, na 90% będę tam spał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#73 PostWysłany: 08 Sty 2018 23:42 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@patpul Skoro nocleg przez Booking to mogłeś ich poprosić aby skontaktowali się z obiektem i mailowo potwierdzili ci możliwość późnego zameldowania,z reguły dzwonią do obiektu i dają ci odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#74 PostWysłany: 09 Sty 2018 09:34 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
a ile czasu upłynęło od Twojego zapytania ?

@paisas właśnie zastanawiam się nad noclegiem tam, będę w lutym, jest jakieś ogrzewanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#75 PostWysłany: 09 Sty 2018 13:58 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Niestety nie pamiętam - sam byłem jakoś w maju, więc nie było potrzebne...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#76 PostWysłany: 09 Sty 2018 14:15 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
patpul...niekoniecznie jest tutaj wina hotelu. Jeżeli rezerwacja przez Booking to jak znam z autopsji Twoje maile były przekazywane przez Booking do właściciela i nie wiadomo czy dotarły. Skontaktuj się z Booking i wtedy szybko się dowiesz. Czasami Booking także ...nawala :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#77 PostWysłany: 09 Sty 2018 18:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Anonymous napisał(a):
Chętnie wezmę swoją kasę z powrotem i nie będę więcej jęczeć;)

Jeśli to rezerwacja z możliwością bezpłatnej anulacji i termin bezpłatnego anulowania jeszcze nie minął, to kasa powinna wrócić jak zrezygnujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#78 PostWysłany: 10 Sty 2018 20:20 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 77
ktoś był w okresie zimowym i trafił na nocleg w miarę ogrzany ? poproszę o namiary :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#79 PostWysłany: 11 Sty 2018 01:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
Tydzień temu wróciłam z Porto, ostatnią noc spędziliśmy w Oporto Cosy, Rua da Alegria 539, Porto. Pokój z grzejnikiem elektrycznym, ciepełko hulało aż miło, prywatna łazienka na zewnątrz pokoju. Za dodatkowe 6 euro można wykupić śniadanie.

Wcześniej 3 noce spędziliśmy w Garden House przy rua de Amial 882 (rezerwacja przez airbnb), miejsce bardzo ładne ale praktycznie bez ogrzewania, tak że temperatura w pokoju była nieco niższa niż na dworze, przeziębienie odchorowuję do dziś (mój błąd). Żeby nie było że narzekam - miejscówka bardzo fajna ale jak jest ciepło, właściciel bardzo sympatyczny.
Góra
 Profil Relacje PM off
iffona lubi ten post.
iffona uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#80 PostWysłany: 15 Maj 2018 21:37 

Rejestracja: 18 Lut 2015
Posty: 72
Mam pytanie co do miejsca noclegowego przy Rua de Julio Dinis od strony Mercado do Bom Sucesso... Czy to będzie bardzo daleko do centrum z buta, a także do dworca kolejowego?? czy w sumie jest blisko a tylko na mapie może się wydawać że jest spora odległość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group