Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#21 PostWysłany: 13 Gru 2012 01:17 

Rejestracja: 06 Cze 2012
Posty: 272
Loty: 227
Kilometry: 311 648
niebieski
RomeY napisał(a):
Polecam Tattva Hostel, cena od 12€ za noc, warunki jak na hostel rewelacja no i śniadanie wliczone.


Potwierdzam w 100%. Hostel oddany do użytku kilka miesięcy temu, fajna obsługa, kilka ciekawych rozwiązań, jak np. zasłonki przy łóżkach, czy gniazdka wraz z półeczką i wiatraki nad każdym z nich (co może być przydatne w lecie), super taras, fantastycznie wyposażona kuchnia i smaczne śniadanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#22 PostWysłany: 08 Sty 2013 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 20
Loty: 43
Kilometry: 79 879
Ja polecam hotel Paulista ** 25€ za pokój 2os.(pok. z łazienkami i klimatyzacją) przystanek Aliados na głównym placu obok ratusza. na hotel wchodzi się prosto z metra i można się też potknąć o przystanek autobusowy z którego w nocy co godzinę można dostać się na lotnisko - koszt biletu 1,6€.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#23 PostWysłany: 24 Sty 2013 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Polecamy Residencial Portomadrid.
Rua Alexandre Herculano, 65, Porto

Za pobyt sb - wt w połowie stycznia 2013 (3 noce) zapłaciliśmy 72 EUR ze śniadaniami.
Przed wylotem do Portugalii były telefony z potwierdzeniem późnego check-in o 1 w nocy. Obsługi nie było, ale kluczyk był zostawiony w dogodnym miejscu.
Śniadania normalne, bułeczki, szynka, ser i gorące jak i zimne napoje, ciasto i owoce. Bez rozrzutności, bo i 50 zł/os za noc to nic.
Sprzątanie codziennie i do tego śniadanie przygotowane na noc w dzień wyjazdu,check-out o 3 w nocy. ;)

Mój nr 1 w tanich noclegach.

Jak będziecie szukać warto popatrzeć na ten hotel :) Szczególnie że lokalizacja bezbłędna a obsługa miła i pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#24 PostWysłany: 26 Lut 2013 10:58 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Polecam hostel: Oporto City Hostel
-darmowe wifi
-pościel w cenie
-darmowy parking

Hostel znajduje się w odległości około 500 metrów od stacji Trindade
W okolicy znajduje się kilkanaście sklepów czynnych do 4-5 ? (Osobiście robiliśmy zakupu o 3 w nocy)
Z hostelu do nabrzeża i metalowego mostu idzie się 30 minut
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#25 PostWysłany: 29 Kwi 2013 23:16 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Szukam noclegu w jakiejś ciekawej okolicy. Tylko 1 noc, w planach być może wypad nad ocean. Ostatnio spałem w okolicach Ildefonso, teraz chciałbym spróbować czegoś innego Będę rezerwował przez airbnb, dlatego zależy mi nie na poleceniu konkretnej oferty, a "dzielnicy" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#26 PostWysłany: 15 Lip 2013 10:08 

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 24
Loty: 26
Kilometry: 40 458
Gdzie polecacie nocleg w Porto tak żeby było blisko do jakiegoś autobusu nocnego albo jakiegokolwiek innego który zawiezie mnie bardzo rano na lotnisko. O 8:50 mam wylot do Mediolanu czyli na lotnisku muszę być pewnie przez 7 rano a metro jeździ od 6 to nie wiem czy zdarzę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#27 PostWysłany: 15 Lip 2013 15:31 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie wiem czy matro jeździ już o tej porze, ale jest nocny autobus, który jedzie na lotnisko. Autobus odjeżdża z Aliados.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#28 PostWysłany: 21 Sie 2013 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Spał ktoś tutaj ?
http://www.residencialestreladanoite.net/en/fotos.html ?

Cena z pok 2 osobowy 15E za noc jest zachęcająca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#29 PostWysłany: 22 Gru 2013 19:43 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,

Chcialbym sie skromnie zareklamowac :)
Wynajmuje pokoje w Porto, a dokladnie po poludniowej stronie rzeki, o tutaj:
https://maps.google.pl/maps?q=Rua+de+pi ... galia&z=16
Posiadam 3 dwuosobowe pokoje w przestronnym mieszkaniu z duzym tarasem idealnym na wieczorne grillowanie. Jestem Polakiem, co ulatwia kontakt, szczegolnie ludziom z bariera jezykowa. Dostarczam mnostwa wskazowek na temat miasta i okolic.
Przyjmuje wielu Polakow, czego odzwierciedlenie mozna odnalezc w komentarzach na moich stronach na airbnb, housetrip, hostelworld, czy wimdu. Nalezy szukac pod "Gaia Home Comfort".
Ceny mam bardzo niewygorowane, nieporownywalne nawet z polskimi. Do tego zapewniam darmowe sniadania w trakcie sezonu. Moi goscie zawsze wyjezdzaja usmiechnieci.
Zdjecia i opisy pokoi, oraz orientacyjne ceny znajduja sie na moim fanpagu pod adresem https://www.facebook.com/HomeComfortGaia
Rezerwacji i zapytan mozna dokonywac mailowo na adres mateusz.debek@gmail.com lub bnb.gaia@gmail.com
Z checia odpowiem na wszystkie pytania.
Serdecznie polecam i zapraszam.
Mateusz

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, brak polskiego jezyka w systemie.
P.S. 2. Pod koniec sezonu 2014 prawdopodobnie ruszam z wiekszym lokalem, gdzie bedzie dwupietrowy dom pelen komfortowych pokoi oraz uroczy ogrodek dla gosci z drzewkami cytrusowymi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#30 PostWysłany: 23 Gru 2013 00:11 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
mateusz.debek napisał(a):
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,

Chcialbym sie skromnie zareklamowac :)
Wynajmuje pokoje w Porto, a dokladnie po poludniowej stronie rzeki, o tutaj:
https://maps.google.pl/maps?q=Rua+de+pi ... galia&z=16
Posiadam 3 dwuosobowe pokoje w przestronnym mieszkaniu z duzym tarasem idealnym na wieczorne grillowanie. Jestem Polakiem, co ulatwia kontakt, szczegolnie ludziom z bariera jezykowa. Dostarczam mnostwa wskazowek na temat miasta i okolic.
Przyjmuje wielu Polakow, czego odzwierciedlenie mozna odnalezc w komentarzach na moich stronach na airbnb, housetrip, hostelworld, czy wimdu. Nalezy szukac pod "Gaia Home Comfort".
Ceny mam bardzo niewygorowane, nieporownywalne nawet z polskimi. Do tego zapewniam darmowe sniadania w trakcie sezonu. Moi goscie zawsze wyjezdzaja usmiechnieci.
Zdjecia i opisy pokoi, oraz orientacyjne ceny znajduja sie na moim fanpagu pod adresem https://www.facebook.com/HomeComfortGaia
Rezerwacji i zapytan mozna dokonywac mailowo na adres mateusz.debek@gmail.com lub bnb.gaia@gmail.com
Z checia odpowiem na wszystkie pytania.
Serdecznie polecam i zapraszam.
Mateusz

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, brak polskiego jezyka w systemie.
P.S. 2. Pod koniec sezonu 2014 prawdopodobnie ruszam z wiekszym lokalem, gdzie bedzie dwupietrowy dom pelen komfortowych pokoi oraz uroczy ogrodek dla gosci z drzewkami cytrusowymi.


Mogę szczerze polecić, za pośrednictwem portalu airbnb byłem gościem Mateusza w maju. Wszystko, co napisano powyżej jest prawdą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#31 PostWysłany: 23 Lut 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
mateusz.debek napisał(a):
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,

Chcialbym sie skromnie zareklamowac :)
Wynajmuje pokoje w Porto, a dokladnie po poludniowej stronie rzeki, o tutaj:
https://maps.google.pl/maps?q=Rua+de+pi ... galia&z=16
Posiadam 3 dwuosobowe pokoje w przestronnym mieszkaniu z duzym tarasem idealnym na wieczorne grillowanie. Jestem Polakiem, co ulatwia kontakt, szczegolnie ludziom z bariera jezykowa. Dostarczam mnostwa wskazowek na temat miasta i okolic.
Przyjmuje wielu Polakow, czego odzwierciedlenie mozna odnalezc w komentarzach na moich stronach na airbnb, housetrip, hostelworld, czy wimdu. Nalezy szukac pod "Gaia Home Comfort".
Ceny mam bardzo niewygorowane, nieporownywalne nawet z polskimi. Do tego zapewniam darmowe sniadania w trakcie sezonu. Moi goscie zawsze wyjezdzaja usmiechnieci.
Zdjecia i opisy pokoi, oraz orientacyjne ceny znajduja sie na moim fanpagu pod adresem https://www.facebook.com/HomeComfortGaia
Rezerwacji i zapytan mozna dokonywac mailowo na adres mateusz.debek@gmail.com lub bnb.gaia@gmail.com
Z checia odpowiem na wszystkie pytania.
Serdecznie polecam i zapraszam.
Mateusz

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, brak polskiego jezyka w systemie.
P.S. 2. Pod koniec sezonu 2014 prawdopodobnie ruszam z wiekszym lokalem, gdzie bedzie dwupietrowy dom pelen komfortowych pokoi oraz uroczy ogrodek dla gosci z drzewkami cytrusowymi.


W styczniu byliśmy 5 nocy. Wszystko ok, cena naprawdę dobra, polecam wszystkim.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#32 PostWysłany: 02 Maj 2014 17:14 

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 4
Zbanowany
Polecam hostel Santa Clara
(dokładniejszy opis tutaj tutaj: http://weekendtrips.pl/package/porto/ w zakładce hotel)
- niedrogie śniadanie całkiem dobre
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#33 PostWysłany: 05 Maj 2014 23:14 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Polecam Pensjonat Belo Horizonte, wszystko bez problemu, dobra lokalizacja, super warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#34 PostWysłany: 24 Sie 2014 20:21 

Rejestracja: 24 Sie 2014
Posty: 3
Dobry wieczór

15.09 wyjeżdżam z żoną na naszą, pierwszą, zagraniczną wycieczkę. Wybraliśmy Porto. Przyznam, że cała organizacja to duże dla mnie wyzwanie :) W Porto lądujemy około 21.30, o tej porze będzie już ciemno. Z tego powodu mam dylemat. Możemy spędzić jedną noc w jakimś hotelu koło lotniska i następnego dnia pojechać do hotelu w centrum i tam już zostać aż do soboty albo od razu po przylocie jechać do centrum. Co radzicie?

Pozdrawiam
Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#35 PostWysłany: 24 Sie 2014 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Daj spokój, 21.30 to nie jest jeszcze późno przecież, a dojazd z lotniska w Porto jest akurat łatwy i szybki, także jedź do hotelu, który Ci najbardziej odpowiada. Więcej problemów byłoby z przenoszeniem się między hotelami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#36 PostWysłany: 24 Sie 2014 23:24 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 41
Loty: 66
Kilometry: 128 194
Jedź do centrum, tak jak miki_fly napisał w Porto łatwo się wydostać z lotniska.
Najlepiej metrem (linia E), masz o 21.37,22.07 itd co pół godziny do 00.36, do centrum jedzie sie też jakieś 30 min, bilety kupisz w automacie za 1,80 eur + 0,50 eur (karta andante wielokrotnego użytku do zakodowania biletu), Bilet należy skasować przed wejściem do pojazdu. Tu masz takie coś typu naszego jakdojade.pl: http://www.stcp.pt/pt/itinerarium/?ul=en-us :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#37 PostWysłany: 25 Sie 2014 08:54 

Rejestracja: 24 Sie 2014
Posty: 3
Dziękuję Wam za odpowiedzi :)
Posłucham się Waszych rad i pojedziemy do centrum.
Czy jesteście w stanie polecić niedrogi hotelik w centrum jeśli to możliwe i aby szybko i łatwo można było dostać się do niego jadąc metrem z lotniska? Jeden taki nocleg zarekomendowany w tym poście nie ma już miejsc, Interesuje mnie pokój dwuosobowy z łazienką, oczywiście czym taniej tym lepiej :) Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#38 PostWysłany: 26 Sie 2014 00:34 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 41
Loty: 66
Kilometry: 128 194
Polecić czegoś konkretnego nie mogę, ponieważ mieszkałem nieopodal Aveiro i Porto zwiedzałem "z doskoku", proponuję zacząć od booking.com, airbnb (tutaj masz 19eur zniżki na pierwszą rezerwację, jeśli zarejestrujesz się z linka polecającego - jest łańcuszek z linkami w dziale hotelowym forum; pamiętaj tylko żeby się upewnić, że gospodarz będzie mógł Cię zameldować po 22 ). Jak już coś tam znajdziesz to sprawdź w multiwyszukiwarkach typu hotel4free, trivago, travelrepublic czy nie ma gdzieś tego samego taniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#39 PostWysłany: 26 Sie 2014 13:36 

Rejestracja: 24 Sie 2014
Posty: 3
@up
Dziękuję za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Portugalia - Porto
#40 PostWysłany: 26 Sie 2014 14:05 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, ja mogę polecić ten: Hotel Tuela Porto zlokalizowany jest zaledwie 3 km od centrum miasta oraz 15 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Porto. - super śniadanie, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group