Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Cze 2014 17:56 

Rejestracja: 10 Wrz 2011
Posty: 53
Loty: 14
Kilometry: 27 461
Witam,
Chciałem zapytać czy 40min na przesiadke na tym lotnisku to realna opcja? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#2 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:08 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Jak leciałem z WAW to wyjście jest gate'em do strefy gdzie czekają pasażerowie na powrotny rejs, jest dostęp do gate'ów na inne loty. Możliwe, że da się przesiąść bez powtórnej kontroli bezpieczeństwa. Pewnie też zależy z jakiego lotu na jaki się przesiadasz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#3 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:13 

Rejestracja: 10 Wrz 2011
Posty: 53
Loty: 14
Kilometry: 27 461
Warszawa - Ryga - Sztokholm. Według taryfy czas na przesiadke 40min. Chyba dla bezpieczeństwa i bez stresu wybiore opcje z 5h postojem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#4 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ja mam wykupione przeloty z 25 minut przesiadką i się nie obawiam :) To lotnisko jest maciupeńkie i przyloty odloty są w jednej strefie. Wychodzisz z samolotu i ustawiasz się w kolejce do następnego.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#5 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:18 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2354
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Jeśli masz to na jednym bilecie, to nie widzę problemu. Tak jak kolega wcześniej wspomniał, lotnisko RIX działa na podobnej zasadzie co WAW: wysiadasz od razu do strefy odlotów, zatem jeśli nie będzie dużego spóźnienia pierwszego lotu, to zdążysz jeszcze wypić kawę i wyjść do toalety ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#6 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:27 

Rejestracja: 10 Wrz 2011
Posty: 53
Loty: 14
Kilometry: 27 461
czyli mam rozumieć że 40min to z palcem w d... :) ? Oczwyiście oba loty na jednym bilecie (rezerwacji).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#7 PostWysłany: 04 Cze 2014 20:51 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 76
..ale 5h to fajna opcja - jeżeli ktoś nie był w Rydze - spokojnie można pojechać autobusem (zwykła komunikacja miejska) na spacer po starym mieście. Jest na pewno tego warte - a na samym lotnisku 40 minut w zupełności wystarczy, wiem bo znajomi mieli tyle na przesiadkę z Tbilisi do Gdańska. My zostaliśmy dzień w Rydze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#8 PostWysłany: 04 Cze 2014 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Ja mam rezerwację w Air Baltic, na której przesiadki są 35 minut w jedną i 30 minut w drugą stronę i się tym kompletnie nie przejmuję, wręcz przeciwnie, dla mnie każde 5 minut mniej na lotnisku to czysty zysk :)
Kluczem jest tutaj fakt, że skoro linia lotnicza świadomie sprzedaje takie połączenia to znaczy że gwarantuje nam wykonalność takiej przesiadki przy założeniu przylotu o czasie, ewentualnie dostarczenie nas do miasta docelowego w sposób alternatywny na wypadek opóźnienia przylotu do Rygi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Lotnisko w Rydze
#9 PostWysłany: 04 Cze 2014 21:41 

Rejestracja: 10 Wrz 2011
Posty: 53
Loty: 14
Kilometry: 27 461
Dzięki wielkie za odp! W takim razie biore opcje ze stopem 40min ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group