Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Wrz 2016 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
szukam osoby z kartą kibica która kupi mi 1 bilet :( dogadamy się
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:22 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
Na mecze październikowe karty kibica nie wyrobią - ZERO SZANS
Anonymous napisał(a):
No to próbuj, zobaczymy jak to teraz wygląda i tu opisz, choć ja jestem sceptyczny (a i zmiana od sierpnia br. głównie polega na tym, że karta kibica vel karta prepaid Mastercard prepaid jest od tej daty bezpłatna)
właśnie spróbowałem - zarejestrowałem się w portalu ŁNP, złożyłem wniosek o kartę, przelałem 1 zł, po ok. 10 min. potwierdzenie z Aliora z mailem z umową, w której jest nr karty, mogę kupić bilet na Danię (jest sporo wolnych miejsc) - przechodzę do płatności, nie kupuję - nie wybieram się
Góra
 Profil Relacje PM off
Szyn3k lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:42 

Cuda panie, cuda...
Ale dla kibiców super....
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:51 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
pemat napisał(a):
właśnie spróbowałem - zarejestrowałem się w portalu ŁNP, złożyłem wniosek o kartę, przelałem 1 zł, po ok. 10 min. potwierdzenie z Aliora z mailem z umową, w której jest nr karty, mogę kupić bilet na Danię (jest sporo wolnych miejsc) - przechodzę do płatności, nie kupuję - nie wybieram się
@pemat, przeciez w umowie od Aliora nr karty prepaid (16 cyfr) to nie jest ten kod karty kibica do wpisania na kupbilet (literowo-cyfrowy z rewersu).
Kodu z rewersu nie ma w umowie.


Ostatnio edytowany przez chassan 06 Wrz 2016 10:07, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Wrz 2016 10:53 

nr właściwy jest z tyłu karty prepaid lub jest widoczny po zalogowaniu na stronie łączy nas piłka (ciąg 24 cyfr i liter, jest też podany status, właściwy to aktywna)
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Wrz 2016 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Już nieźle wykupili najtańsze bilety. ;) Sporo jeszcze tych po 160 zł. Ew. liczyć jak w przypadku Polska-Holandia na nieopłacone rezerwacje.
Ja sobie chyba ten mecz odpuszczę, nie ma jak dobrze wrócić do Trójmiasta po meczu. Polski bus odjeżdża z Młocin o 23:30. Nie ma rannego Ryanair'a. Pozostaje jedynie Bp Tour o 01:37 z Warszawa Zachodnia. Ma ktoś doświadczenia z tym operatorem busowym? Można mu wierzyć?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 492
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Witam,kupiłem 5biletów do sektora rodzinnego,2bilety do zwykłego.Nie mogę dokonać płatności za wszystko razem-wyskakuje komunikat,który zawiera informację,że bilety z sektorów rodzinnych nie mogą być razem w koszyku-płatność nie przechodzi.Usunięcie biletów z koszyka spowoduje całkowite usunięcie z mojego konta.Miał ktoś podobny problem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:58 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa :oops: :oops: :oops:

niestety nie do końca moje wcześniejsze informacje są zgodne z rzeczywistością i rację mieli ci (@gorny77), którzy powątpiewali w sprawność systemu - popełniłem błąd, o którym pisał @chassan, wklepałem nie ten nr a ponieważ musiałem się spieszyć, nie zauważyłem komunikatu o błędnym numerze przy próbie płatności na KB :oops:

ponieważ sam się zgłosiłem do testowania tej procedury, to poinformuję - mam nadzieję, że szybko - jak sprawy się potoczą (a żeby być pewnym swoich słów chyba jednak bilet zakupię...)
na razie w profilu na ŁNP status mojej karty to "nieaktywna" :(

--------------------------------------------
AKTUALIZACJA 6.09.
w sumie tragedii nie ma - 24h po złożeniu wniosku status karty - aktywna
w profilu na ŁNP jest ten właściwy nr karty kibica :oops:, niezbędny do zakupu biletu na kupbilet.pl
tak więc jeszcze teraz każdy ma szansę załapać się na rozpoczęcie sprzedaży Polska-Armenia (8/09) i najtańsze bilety
--------------------------------------------

raz jeszcze sorki za wprowadzenie w błąd... jedynym - marnym zresztą, przyznaję - wytłumaczeniem dla mnie jest pośpiech spowodowany nagłą a niespodziewaną koniecznością odejścia od kompa w trakcie testowania procedury związanej z kartą kibica i zakupem biletów, oraz chęcią podzielenia się dobrą nowiną na forum...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Wrz 2016 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
ja czekam od niedzieli, status: czeka na przelew, kontaktowałeś sie z kims? masz jakieś numery?


Ostatnio edytowany przez michzak, 06 Wrz 2016 10:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Wrz 2016 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@madej mam to samo od wczoraj. Zastanawiałem się czy kontaktować się czy po prostu czekać. Może ten proces jest tak długotrwały ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Wrz 2016 10:41 

pemat napisał(a):

w sumie tragedii nie ma - 24h po złożeniu wniosku status karty - aktywna



zrób próbną rezerwację na kupbilet z wpisaniem w koszyku nr pesel i nr tej kk z wybraniem bilet normalny, napisz co się wyświetla
prawidłowo
Kod:
Pakiet cenowy wprowadzono poprawnie
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Wrz 2016 11:02 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
zrób próbną rezerwację na kupbilet z wpisaniem w koszyku nr pesel i nr tej kk z wybraniem bilet normalny, napisz co się wyświetla
prawidłowo
też bym sobie na słowo nie wierzył ;)

w sumie to wcale nie chciałem kupować :? , ale zaznaczyłem płatność przelewem i:
Załącznik:
kupbilet polska-dania.png
kupbilet polska-dania.png [ 62.54 KiB | Obejrzany 3139 razy ]
da się to odwołać..? ok, anulowałem na kb.pl


Ostatnio edytowany przez pemat, 06 Wrz 2016 11:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 06 Wrz 2016 11:06 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Tak, wchodzisz na swoje konto i rezygnujesz z wybranego biletu. W końcu i tak za niego jeszcze nie zapłaciłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
pemat uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 06 Wrz 2016 11:08 

tu nie chodzi o to czy wierzę, ale wcześniej masę nr kart kibica system nie rozpoznawał i warto TO SPRAWDZIĆ!!!
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 06 Wrz 2016 11:09 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
to był żarcik z mojej strony
tak dla odreagowania wczorajszej wtopy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Wrz 2016 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
które sektor w 3 katogorii to sektor polski?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 06 Wrz 2016 22:19 

D5 i D6 i z tego względu na te niebieskie sektory nie były w ogóle oferowane bilety
Generalnie wszystkie niebieskie to polskie sektory, "znacząco bardziej" czynnie wspierające reprezentację podczas meczu

Kibice gości siedzą u góry na żółtych sektorach za bramką
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 07 Wrz 2016 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
ile się płaci za kartę ?


Ostatnio edytowany przez madej, 07 Wrz 2016 11:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Wrz 2016 11:30 

kiedyś wydanie karty kosztowało 25 zł, które odliczali od pierwszego zakupionego biletu na mecz - teraz wychodzi, że kartę wydają za darmo, a bonus dalej odliczają
Masz na darmowe piwa czy flaszkę w bramie przed meczem :) (tylko nie przesadź, bo masa tatusiów bez nadzoru żon wchodzi na stadion i z powodu upojenia nie za bardzo wie gdzie jest)
Góra
 PM off  
      
#40 PostWysłany: 07 Wrz 2016 12:01 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Wiadomo które dokładnie sektory są dla duńskich kibiców?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group