Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Waranasi
#1 PostWysłany: 22 Lis 2023 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2022
Posty: 198
Loty: 93
Kilometry: 221 183
złoty
Znowu udało mi się trafić na nowy hotel, który mogę bardzo polecić - tym razem w Waranasi https://www.booking.com/hotel/in/buddha ... pl-pl.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Harvi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 27 Sty 2024 15:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
jersey napisał(a):
Znowu udało mi się trafić na nowy hotel, który mogę bardzo polecić - tym razem w Waranasi https://www.booking.com/hotel/in/buddha ... pl-pl.html
Tak patrzę na ten Twój hotel i wygląda ok, ale jest daleko od Gangesu. Z perspektywy czasu polecam nocleg w okolicach Assi Ghat, gdzie codziennie rano o wschodzie słońca jest dokładnie taka sama ceremonia jak ta główna. Jedyna różnica,że jest o wiele większy klimat, bo mniej ludzi i można bez problemu podejść do głównego punktu ceremonii, a nawet odprowadzić kapłanów do wody na zakończenie.

Dodatkową zaletą tej okolicy jest to,że zaczynajac od wyjścia z hotelu przechodzimy spacerem przez wszystkie ghaty po drodze, obserwując codzienność hindusów.

Spałem w Gully Ghar. Najsłabszym punktem toaleta(ale bez dramatu). Poza tym czysto, fajne śniadanie na dachu i sympatyczny właściciel,który pozwolił nam się zameldować o 6.00 rano.

https://www.booking.com/Share-cv9iO8
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Sty 2024 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2022
Posty: 198
Loty: 93
Kilometry: 221 183
złoty
@OSK
Byłem podczas Diwali i niestety wszystko przy Gangesie powyżej oceny 6 było niedostępne, a do tego całą noc strzelały tam fajerwerki i petardy. No i podróżuję z drugą połówką, dlatego prywatna toaleta i określony standard musi być :D

Jeśli nie damy się nabrać pseudoprzewodnikom, to tak naprawdę możemy podejść blisko ceremonii przy każdej z ghat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group