Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Wrz 2019 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Wybralem sie pierwszy raz na Krywan. Sprawdzalem pogode gdzie sie dalo, wszedzie info blekit nieba caly dzien.
Nawet Żona mowila wez cos na deszcz, chociaz pokrowiec na plecak, z uporem odpowiadalem, ze nie bede dzwigal /wiem wiem glupota góry itd .. lekcja pokory :( /
Efekt schodzac, ze szczytu zlapal mnie godzinny deszcz, wystarczajacy bym przemokl na wylot. W reklamowce mialem koszulke i bluze na zmiane
wiec od pasa w gore jeszcze wygladalem przyzwoicie, ale od pasa w dol masakra.

Mozecie polecic jakies spodnie, ktore mozna zalozyc na te ktore ma sie na sobie, albo ewentualnie zamienic, ale by nie byly jakies plastikowo gumowe tylko zapewnialy chociaz odrobine komfortu przy niskiej wadze wlasnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 02 Wrz 2019 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
prościej mieć/posiadać płaszcz przeciwdeszczowy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2019 10:34 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
https://www.decathlon.pl/spodnie-wodood ... 93194.html - używam takich i są super. Przede wszystkim lekkie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2019 10:46 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
jakies wierzchnie sa w decu

parametry ok, zamek na dole, wiec mozna zakladac bez zdejmowania butow
https://www.decathlon.pl/spodnie-wierzc ... 45324.html

budzetowy dresik
https://www.decathlon.pl/spodnie-nh500- ... 82416.html


mam inne membranowe vaude i ok, ale takie wierzchnie na sytuacje awaryjne moga byc lepsze, bo nie trzeba sie w tym ortalionie przez caly czas grzac, tylko zalozyc kiedy trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2019 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
The North Face Resolve Pant z membraną dryvent. W rozmiarze XL ważą 360 gram i zajmują mało miejsca w plecaku. Moim zdaniem lekko zawyżona rozmiarówka. Można je założyć jako dodatkowa warstwa, ale też bez problemu jako główne i jedyne bo mają siatkę.
Testowane wielokrotnie w znakomitych ;) skandynawskich warunkach pogodowych, nigdy nie zawiodły i jak to u TNF nie do zdarcia, polecam
do kupienia np. tu https://8a.pl/spodnie-the-north-face-re ... -tnf-black
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Wrz 2019 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja mam jakieś fjallraveny z membraną i wypinanymi nogawkami. Bardzo lekkie do torby, chociaż zazwyczaj w takich przypadkach używam jako główne. Również odwołując się do skandynawskich warunków, zawsze mam pokrowiec na plecak (odblaskowy), a jeśli ma bardziej padać to zestaw wierzchnich ciuchów scoota (motocyklowe)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group