Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2022 07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Wybieramy się w październiku w 4 osoby na objazdówkę - California, Arizona, Utah, Nevada, ruszamy z San Francisco. Mamy noclegi w motelach, więc dostępu do kuchni nie będziemy mieć, przeważnie mamy jedynie śniadania zapewnione, ale podobno są one delikatnie mówiąc słabe.
Mamy plan na początku zaopatrzyć się w jakąś kuchenkę turystyczną (gaz lub prąd), garnek, patelnię, żeby móc przygotowywać sobie większość posiłków.
1. Czy ktoś coś takiego praktykował, czy ma to sens?
2. Czy takie tanie kuchenki tego typu: https://www.walmart.com/ip/Portable-200 ... hbdg=L1600 w ogóle dają radę, czy od razu lepiej iść w kuchenkę na kartusze z gazem? Za gazem przemawia też opcja, że można jedzenie przyrządzić w plenerze, nie trzeba w pokoju motelowym.
3. Kiedyś natknąłem się na stronę, gdzie ludzie ogłaszali chęć odsprzedaży swojego sprzętu turystycznego (namioty, śpiwory, sprzęt kuchenny) na lotnisku podczas opuszczania USA, kojarzy ktoś taką stronę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 14 Sie 2022 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 422
niebieski
pytanie zasadnicze brzmi:
czemu chcecie sami gotowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Sie 2022 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Dla oszczędności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Sie 2022 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
A zabierasz ze sobą garnki i patelnie do gotowania? Wiesz ile czasu stracisz zanim na tych palniczkach obiad ugotujesz?
Moim zdaniem nie ma to sensu. Praktycznie każdy pokój motelowy ma mini lodówkę i mikrofalówkę, więc coś tam podgrzejesz. Ja robiłam tak. W superamarkecie typu Walmart kupowałam kurczaka z rożna (gorącego), bułki i gotowe sałatki. I to był nasz obiad. To czego nie zjedliśmy pakowałam do plastikowych pojemników i odgrzewałam na kolację, albo śniadanie dnia następnego. Do tego w Stanach masz mnóstwo gotowych dań do przyrządzenia w mikrofali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
FastMan lubi ten post.
FastMan uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Sie 2022 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 422
niebieski
To wcale nie oszczedzisz, bo opcji naprawde taniego jedzenia (a syfistego zwlaszcza) masz mnostwo, a tego lepszego (co napisala kolezanka powyzej) troche mniej, ale zawsze.
Pomysl o tych wszystkich dodatkach ktore bedziesz musial kupic zeby cokolwiek ugotowac oraz wszystkich mozliwosciach sprobowania lokalnego zarcia, ktore stracisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
FastMan uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Sie 2022 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Przejrzałem teraz rezerwacje i rzeczywiście w każdym opisie lub na zdjęciach jest mikrofalówka, nie zwróciłem na to uwagi i w ogóle nie wpadłbym, że to jest jakiś standard. W takim razie rzeczywiście palniki i przybory do gotowania mijają się z celem.
Próbowanie różnych ichniejszych fast foodów oczywiście jest koniecznością przynajmniej kilka razy podczas naszego pobytu w usa, więc tym bardziej macie rację i mnie przekonaliście :)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group