Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2022 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Taka linia z KZ - a jej kod KC budzi wspomnienia... :-) do pewnego czasu wspolpracowala chyba z UIA. https://airastana.com/kaz/en-US Obecnie w Star Alliance: https://www.miles-and-more.com/row/en/p ... stana.html
Pytanie, czy ktos testowal ich elstycznosc wystawiania biletu? Nawet w economy deklaruja pelny zwrot, przy stawce drozszej PLUS o jakies 40USD, albo potracenie w/w 40USD przy najtanszej stawce CLASSIC.
https://airastana.com/kaz/en-us/Informa ... s/Classicp
https://airastana.com/global/en-us/Info ... ules/plusp
Jakies doswiadczenia, opinie, uwagi w tym wzgledzie, albo chciaz opinie co do jakosci serwisu, zwlaszcza na A321NLR? https://airastana.com/kaz/en-us/Informa ... 321-Neo-LR

Załączniki:
KC-01.png
KC-01.png [ 194.12 KiB | Obejrzany 2293 razy ]
KC-Plus.png
KC-Plus.png [ 172.41 KiB | Obejrzany 2293 razy ]
KC-Classic.png
KC-Classic.png [ 228.33 KiB | Obejrzany 2293 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 15 Lis 2022 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
To nie jest tania linia lotnicza, ale posiada taką nazywa się Fly Artstan
I jeszcze Air Astana zdaje się nie jest w Star Alliance i mile można uzyskiwać tylko na ich lotach z/do Niemiec pewnie na podstawie jakiejś umowy z Luftwaffe. Tu jednak prosiłbym o ewentualne sprostowanie.

Edit: nie jest w Star Alliance, ale jest partnerem Miles and More. Tu informacja od milesaandmorsa

Gromadź mile premiowe na wybranych przelotach rejsowych obsługiwanych przez Air Astana. Jako Frequent Traveller, Senator lub pasażer o statusie HON Circle otrzymujesz dodatkowy Executive Bonus w wysokości 25% mil premiowych obliczony na podstawie ceny biletu.

Mile premiowe możesz gromadzić na następujących trasach:

Astana – Frankfurt w obu kierunkach
Astana – Hanower w obu kierunkach
Astana – Londyn w obu kierunkach
Astana – Paryż w obu kierunkach
Ałma Ata – Frankfurt w obu kierunkach
Ałma Ata – Hanower w obu kierunkach
Ałma Ata – Londyn w obu kierunkach
Ałma Ata – Paryż w obu kierunkach
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Maj 2023 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Mam bardzo dobre doświadczenie z Air Astana. Zarezerwowałem przelot KC NQZ -> ALA, natomiast w międzyczasie W6 anulował mi lot do NQZ. W rezultacie zostałem z niepotrzebnymi lotami KC, natomiast szczęśliwie przesuneli godzinę lotu o 90min. Sprawny kontakt na Whatsup po angielsku pod numerem +7 702 702 0148 i dostałem linka do odpowiedniego formularza w którym napisałem prośbę o anulowanie biletów i zwrot pieniędzy. Rozpatrzenie sprawy trwało kilka godzin i już dwa dni później zwrot pełnej kwoty na karcie. Zdecydowanie polecam!
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Wrz 2023 21:12 

Rejestracja: 12 Wrz 2023
Posty: 1
Nie sadzilam, ze kiedykolwiek o to zapytam, ale czy ktos moglby na podstawie swojego doswiadczenia, badz lepszego przegladania ze zrozumieniem strony wyjasnic mi polityke bagazowa w Air Astana?
Nie moge doszukac sie informacji nt. przedmiotu osobistego.
Czekaja nas dwa loty -> Ałmaty - Taszkent i Taszkent - Astana
Do/z Kazachstanu lecimy LOTem
Czy dopuszczalny bagaz kabinowy Air Astany jest taki sam jak LOTu? Mam na mysli mozliwosc zabrania w ramach darmowego bagazu podrecznego plecaka + walizki do 8kg (swoja droga - spodziewac sie szczegolowej kontroli wagi?). Wystarczy bilet Basic czy nalezy wybrac taryfe Classic? W tej drugiej mowa jest jedynie o bagazu rejestrowanym, nic na temat ewentualnej dodatkowej czesci bagazu kabinowego.

Dziekuje bardzo za odpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Wrz 2023 21:21 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 145
Loty: 57
Kilometry: 119 952
niebieski
@drudkaa tutaj?
https://airastana.com/global/en-us/Info ... on-Baggage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Wrz 2023 22:01 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
drudkaa napisał(a):
Nie sadzilam, ze kiedykolwiek o to zapytam, ale czy ktos moglby na podstawie swojego doswiadczenia, badz lepszego przegladania ze zrozumieniem strony wyjasnic mi polityke bagazowa w Air Astana?
Nie moge doszukac sie informacji nt. przedmiotu osobistego.
Czekaja nas dwa loty -> Ałmaty - Taszkent i Taszkent - Astana
Do/z Kazachstanu lecimy LOTem
Czy dopuszczalny bagaz kabinowy Air Astany jest taki sam jak LOTu? Mam na mysli mozliwosc zabrania w ramach darmowego bagazu podrecznego plecaka + walizki do 8kg (swoja droga - spodziewac sie szczegolowej kontroli wagi?). Wystarczy bilet Basic czy nalezy wybrac taryfe Classic? W tej drugiej mowa jest jedynie o bagazu rejestrowanym, nic na temat ewentualnej dodatkowej czesci bagazu kabinowego.

Dziekuje bardzo za odpowiedzi!


W taryfie basic masz możliwość wniesienia tylko 1 sztuki bagażu na pokład więc nie jest tak jak w LOT. Ja kupiłem bilet w taryfie classic (nie była duża dopłata) gdzie są dozwolone 2 sztuki bagażu w tym jeden powinien być rejestrowany ale nie miałem problemu, żeby zabrać oba na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group