Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#41 PostWysłany: 16 Sie 2022 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Robiłem trasę Podgorica - Kotor - Tivat - Budva - Podgorica w Czerwcu 2022 i tak;

Dworce Autobusowe:

Podgorica - tylko gotówka
Kotor - tylko gotówka
Tivat - Karta i gotówka
Budva - Karta i gotówka

Do planowania połączeń polecam stronę busticket4.me
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#42 PostWysłany: 04 Paź 2022 11:05 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 133 758
Wracam w czwartek z Kotoru do Podgoricy. Pani na dworcu powiedziała, że jedzie się 2,5h. Naprawdę aż tyle?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#43 PostWysłany: 04 Paź 2022 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Ja jechałem ok. 2 godzin.
Po drodze są chyba 2 czy 3 przystanki (na pewno Budva i Cetynia) - może na którymś z przystanków robi dłuższego stopa.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
smahhy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#44 PostWysłany: 07 Paź 2022 14:48 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 502
Jak obecnie częstotliwość busów Podgorica - Kotor/Budva?
Także jeżdżą często jak w sezonie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#45 PostWysłany: 07 Paź 2022 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@potylika

Tak ciężko? 3 posty wyżej napisałem posta, nawet dałem linka do wyszukiwarki połączeń…
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#46 PostWysłany: 07 Paź 2022 15:26 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 502
Owszem, szukałem, zarówno na stronie którą wskazałeś jak i na balkanviator. Są nieścisłości, stąd pytam bezpośrednio kogoś kto był tam praktycznie pare dni temu.


Ostatnio edytowany przez klapio, 07 Paź 2022 16:12, edytowano w sumie 1 raz
nie przesadzajmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#47 PostWysłany: 07 Paź 2022 21:08 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 133 758
Nie wiem jak jeżdżą w sezonie, wrzucam w drugą stronę, czyli Kotor - Podgorica. Wracałem wczoraj, łącznie przejazd trwał 2:10 min, przystanki w Tivocie, Budwie i Cetyni. Przejazd na dworcu kupowałem po 8,5E + 0,5E za bagaż.
[Na lotnisko wytargowałem taxi, nie RED, za 8E.]

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
potylika lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#48 PostWysłany: 03 Lut 2024 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 39
Kilometry: 42 630
Na GetByBus pokazane jest sporo operatorów połączeń autobusowych. Czy na dworcu CzKS (Czarnogórska Komunikacja Samochodowa ;) ) są różne okienka różnych operatorów, czy jak to tam wygląda? Bo trochę nie chcę zamawiać biletu w necie bo nie wiem o której trafię na dworzec w Podgoricy.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#49 PostWysłany: 04 Lut 2024 01:02 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 843
złoty
@LPojez Nie. Jeśli jest kasa biletowa to sprzedaje bilety na wszystkie połączenia. Jeśli nie sprecyzujesz godziny i terminu odjazdu to dostaniesz bilet na najbliższy kurs z wolnymi miejscami.
Góra
 Profil Relacje PM off
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Podgorica -> Kotor
#50 PostWysłany: 30 Mar 2024 11:42 

Rejestracja: 30 Mar 2024
Posty: 3
Dzień dobry, jestem nowy na forum wiec wypada się przywitać. Pod koniec kwietnia wybieram się z rodziną na kilka dni do Czarnogóry. Czytałem na forum że obowiązują dopłaty za wystawienie biletu i za bagaż,i stąd moje pytanie, czy płaci się za każdą sztukę tzn za mały 15l plecak czy tylko za bagaż większy? Jeśli chodzi o dopłatę za wystawienie biletu, dopłata jest za osobę (będzie nas 3), czy np 1 euro za bilet? Zamierzamy sporo się przemieszczać i stąd moje pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group