Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2012 02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2012
Posty: 25
Podbijam, ponieważ mam ten sam problem. Istnieje może jakaś opcja rozbicia namiotu w Amsterdamie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 25 Cze 2012 08:50 

Rejestracja: 23 Cze 2012
Posty: 6
http://www.campingzeeburg.nl/
ja znalazłam niedawno coś takiego; nie byłam osobiście, ale camping był polecany na jakimś forum jako miejsce z dogodnym dojazdem do centrum;
tutaj ceny biletów na transport publiczny
http://www.campingzeeburg.nl/index.php?page=iamsterdam-card-public-transport
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2012 09:55 

Rejestracja: 12 Gru 2010
Posty: 2
ja bym sprobowal sloterpark, jest jeziorko, na pewno kibelki i woda do picia. swojego czasu mieszkalem w hadze przez miesiąc w parku madestein.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2012 10:14 

Na pierwszym campingu (Zeeburg) kimałem przez tydzień. Jak się człowiek uprze to i z buta można do centrum i z powrotem. Camping polecam, dobra infrastruktura. Mnóstwo ciekawych ludzi. Jest tylko drobny minus. Camping jest wcześnie zamykany (a przynajmniej był). Coś koło 22 czy 23, więc nocny powrót jest utrudnieniem, ale da się wszystko obejść:)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Mar 2016 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Teraz mam ten sam problem i będę w Amsterdamie, bez noclegu :lol: . Plan jest dosyć obfity na zwiedzanie, jak i nocne zycie. Czy dworzec PKP w Amsterdamie jest przyzwoity do spania, czy jednak wywalają ludzi stamtąd?. Chyba ,ze ktoś może polecić jakąś knajpę co jest dosyć długo otwarta, żeby chociaż posiedzieć wieczorową porą coś koło godziny 24:00.
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Mar 2016 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
moze maja jakas noclegownie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Mar 2016 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Znalazłem takie info, ale dosyć stare:

https://forum.rail.cc/sleeping-at-train ... t4636.html

a poza tym na oficjalnej stronie AMC nic o tym nie wspominają. :)
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Mar 2016 15:06 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 62
Część dworca jest na noc zamykana i nie ma możliwości spania na jakiejś ławce. Pozostaje część "wejściowa" ale nie jest tam zbyt sympatycznie. Co do spania "na ulicy" to jest sporo patroli policji, która podjeżdża, świeci światłami i grzecznie prosi: "Sirs! Please don't sleep on the street" czekając aż się pozbierasz. Polecam raczej imprezowanie do rana ale to poza centrum bo tam praktycznie wszystko ok 3 się zamyka. Polscy rikszarze będą pomocni w wyborze miejsca na doczekanie do ranka. Od ok 6 otwierają się kafejki i można napić się kawy i zacząć nowy dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Mar 2016 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Teraz oficjalnie mogę powiedzieć tak. Jeżeli człowiek jedzie bez noclegu do Amsterdamu, to może zrobić takie rozwiązanie jak myśmy zrobili:
Koło godziny 3:00 do 5:00 zamykają Dworzec PKP, więc możliwości noclegu zerowe. Natomiast jak już było wspomniane knajpy zamykają się około 3:00. Dlatego można skorzystać z posiedzenia w MCdonald, który otwarty w weekend (jak i każdy dzień) jest do 5:45 i znajduje się na Damrak 8. Myśmy siedzieli około 2h do otwarcia dworca. :mrgreen: Jeżeli komuś nie pasuje taka forma, to jest niedaleko (20 min tramwajem) hostel WOW również polecany. Cena za łóżko 12€ ;)
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Mar 2016 00:21 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
W McDonaldach w Amsterdamie jest przy każdym stoliku zapis, że siedzieć można max 20 minut.
Nikt nie stoi ze stoperem i nie odmierza czasu ale kilka razy widziałem jak kogoś tam wypraszali bo siedział za długo.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Mar 2016 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Jeżeli zamówisz coś do zjedzenia + coś później do wypicia, to nie ma najmniejszego problemu żeby nawet się zdrzemnąć. Trochę w nie wygodnej pozycji, ale jak się chce to można. Może również bywają momenty, jak piszesz, że wypraszają. :D
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Mar 2016 04:02 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Przyznam,że jestem w szoku żeby żałować 12 euro i bawić się w bezdomnego ;/ Tym bardziej, że na jedzenie i picie w MC pewnie wydałeś tyle. No ale są różne formy uprawiania turystyki.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
tomassi82 napisał(a):
Przyznam,że jestem w szoku żeby żałować 12 euro i bawić się w bezdomnego ;/ Tym bardziej, że na jedzenie i picie w MC pewnie wydałeś tyle. No ale są różne formy uprawiania turystyki.
Właśnie ,że tyle nie wydałem nawet, bo jedzenie mieliśmy swoje jako tako. W MC głownie Herbata i kawa żeby się rozgrzać to tyle. A czy to żałowanie, no nie wiem. Po prostu wybraliśmy taką formę zwiedzania stolicy i nie żałuję. :mrgreen:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Przesiedzieć noc w Macku z własnym prowiantem przy herbacie. WOW, ale wycieczka :P

Kurcze, człowieku - to Amsterdam, tam się w nocy pije piwo, pali lole, chodzi i podziwia laski na wystawach. 8-)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ale na stoliku już można markerem napisać "i was here"
no i +10 do lansu przed kumplami
"wiecie w tym Amsterdamie noclegi są mocno przereklamowane, twardo, zimno i za herbatę każą płacić"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Japonka76 napisał(a):
Przesiedzieć noc w Macku z własnym prowiantem przy herbacie. WOW, ale wycieczka :P

Kurcze, człowieku - to Amsterdam, tam się w nocy pije piwo, pali lole, chodzi i podziwia laski na wystawach. 8-)
Noc nie do końca przesiedziana w Macu. Jedzenie mieliśmy swoje ogólnikowo na cały prawie, że dzień + do tego kupno lokalnego jedzenia również. W macu była tylko kawa i herbata jak już napisałem. A nocne zwiedzanie było jak najbardziej, a nie posiedzenie w macu nie wiadomo ile H. Będzie relacja napisana to przedstawię wszystko, jak należy :d :lol:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Mar 2016 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
tomassi82 napisał(a):
Przyznam,że jestem w szoku żeby żałować 12 euro i bawić się w bezdomnego ;/ Tym bardziej, że na jedzenie i picie w MC pewnie wydałeś tyle. No ale są różne formy uprawiania turystyki.

Ja jak byłem studentem to przez 4 lata odbyłem tak na prawdę 1 podróż, pomimo sporej zniżki na PKP, bo po prostu nie miałem za co opłacić całej reszty. 50zł to nie dla każdego grosze ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group