Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 03 Sty 2020 13:45 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 73
@lluukk o jakiej karcie piszesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#202 PostWysłany: 03 Sty 2020 13:51 

borysb napisał(a):
Pojawiło się coś nowego 2 tyg. temu, czego jeszcze nie było na tym forum - karta Visa Infinite od ING. Ta to jest dopiero elitarna, bo jej koszt to 2000 zł rocznie, zwolnienie będąc klientem Private Banking (aktywa 1mln zł lub inwestycje na 200k zł). Daje nielimitowane wejścia PP dla posiadacza i 20 darmowych dla gości rocznie! Do tego ubezp. kosztów leczenia 3 mln euro, 500 tys. euro OC i uwaga ubezpieczenie udziału własnego w razie uszkodzenia wynajętego pojazdu na kwotę 50 tys. euro!

stronę wcześniej
Góra
 PM off  
      
#203 PostWysłany: 03 Sty 2020 13:54 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@meexxx Infinite z ING (właściwie może powinien być nowy wątek - choć ona tylko dla klientów Private Banking i Wealth Management, więc bardzo niszowa)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 03 Sty 2020 13:59 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Jeśli będą twardo trzymać się zasady, że tylko wealth management i private banking, to będzie bardzo trudno.. pytanie, czy np będąc klientem Premium, da się jakoś uzyskac wyjątek itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:26 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@KKL - jestem pewien, że ktoś z forum to wkrótce przećwiczy.
Choć po rozmowie z kilkoma bankami o World Elite MC widzę, że są takie gdzie da się ją uzyskać i takie które nie chcą za bardzo luzować warunków przyznania. A ING mam wrażenie, za taką kartę premium uważa Visę Platinum a Infinite może chcieć zachować dla "super premium" ale czas pokaże.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:30 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 28
KKL napisał(a):
Jeśli będą twardo trzymać się zasady, że tylko wealth management i private banking, to będzie bardzo trudno.. pytanie, czy np będąc klientem Premium, da się jakoś uzyskac wyjątek itp.


myślę, że będąc rzetelnym klientem premium mającym odpowiednie dochody prędzej czy później będziesz mieć na koncie te minimalne 200k żeby przejść do private banking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Ty nie masz mieć 200k na koncie tylko zainwestować ;) jak chcesz tylko na koncie to banieczka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 03 Sty 2020 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
@robcio zgadza się ale zainwestować to nie to samo co mieć ;) i tylko o tą nomenklature mi chodziło ;) nie każdy kto ma 200k chce je od razu mrozic w czymś ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
robcio lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 03 Sty 2020 15:06 

Póki co z tego co tu pisano "z doświadczenia" przy Platinum i Infinite opłata roczna to fikcja czy też łatwo "nie zapłacić"

.....................................................

Co do Infinite ING Visa

Proponuję ciąg dalszy poniżej
platynowa-karta-kredytowa-z-pp,1499,137060&p=1286228&hilit=ing#p1286228

z poproszeniem moderacji o edycję TYTUŁU tematu
Góra
 PM off  
      
#210 PostWysłany: 03 Sty 2020 16:09 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Pan z Infolinii zadzwonił odnośnie Visa Infinite ING:
- tylko PB i WM i na razie nie da się inaczej
- rozliczana po kursie Visy bezpośrednio (będzie informacja na stronie internetowej wkrótce, że jej waluta rozliczeniowa to PLN a nie jak innych kk ING EUR)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 03 Sty 2020 16:20 

Zapewne trzeba się umówić na rozmowę w Oddziale, sami nie zaproszą

A i jak dzwoniłłem kiedyś pokaźny pakiet akcji w ING Biuro Maklerskie to nie jest dla nich inwestycja (zapewne fundusze, lokaty itp)
Góra
 PM off  
      
#212 PostWysłany: 03 Sty 2020 18:42 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
nrm napisał(a):
Ty nie masz mieć 200k na koncie tylko zainwestować ;) jak chcesz tylko na koncie to banieczka ;)
Dokładnie. A trzymanie "banieczki" na żałosnych lokatach ING nie ma sensu, bo koszt alternatywny przewyższa wartość karty. Zainwestować to oddać 200k w zarządzanie bankowi a to też średnio atrakcyjne (chyba, że w ramach wealth management mają dużo lepsze oferty z mniejszymi opłatami niż dostępne w ramach ich funduszy). Jeśli by akceptowali indywidualne inwestycje na koncie maklerskim u nich prowadzonym to jeszcze by to miało sens ale chyba nie akceptują..

Generalnie private banking nie jest po to, by klientowi zrobić dobrze tylko by go z gracją strzyc. Osładzając mu to cukierkami typu karty premium z bonusami..

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez KKL, 03 Sty 2020 19:06, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#213 PostWysłany: 07 Sty 2020 21:36 

Rejestracja: 26 Wrz 2019
Posty: 51
KKL napisał(a):
Generalnie private banking nie jest po to, by klientowi zrobić dobrze tylko by go z gracją strzyc. Osładzając mu to cukierkami typu karty premium z bonusami..

Bardzo mi się to stwierdzenie spodobało, ba - od razu poczułem się lepiej, jako nieklient private bankingu ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 22 Sty 2020 13:33 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Zamknąłem dziś platynową kartę ING, czy PP będą nadal aktywne? ;) oczywiście nie będę brał gości, żeby nie było dodatkowych opłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 22 Sty 2020 13:40 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 73
@brzemia w dokumencie WARUNKI UCZESTNICTWA W PROGRAMIE PRIORITY PASS maja taki zapis:

W przypadku gdy posiadacz karty unieważni lub nie odnowi swojej karty płatniczej u wystawcy karty, karta członkowska Priority Pass staje się nieważna od daty unieważnienia karty płatniczej. Wszelkie wizyty w pokojach wypoczynkowych złożone przez posiadacza karty posługującego się nieważną kartą, łącznie z wizytami osób towarzyszących, skutkować będą obciążeniem kosztami posiadacza karty

Link: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1125896
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia uważa post za pomocny.
 
      
#216 PostWysłany: 22 Sty 2020 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@brzemia jeżeli zablokowałeś kartę czasowo, to PP jest aktywne - sam testowałem. Natomiast jeżeli kartę zastrzegłeś, to PP jest nieaktywne i każde wejście wiąże się z opłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 29 Sty 2020 16:53 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Dla zainteresowanych VISA INFINITE ING:
- najłatwiej można ją otrzymać mając zainwestowane za pośrednictwem Biura Maklerskiego ING w akcje czy w dowolne fundusze inwestycyjne zakupione przez Moje ING co najmniej 200000 zł słownie: dwieście tysięcy (warunek konieczny!)
Spełniając warunek jak wyżej zgłaszamy się sami (nikt nie oddzwoni, sami nie zaproponują) do Oddziału z Bankowością Prywatną gdzie w miłej atmosferze o ile trafimy na doświadczonego kompetentnego pracownika po sprawdzeniu otrzymamy kilku pkt wniosek o przystąpienie do Bankowości Prywatnej ING Banku
- w tym samym momencie możemy rozpocząć procedurę wnioskowania o KK VISA INFINITE ING, warunek konieczny na podstawie wniosku musimy według banku mieć zdolność kredytową minimum 50000 zł słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych
Pracownik wypełnia wniosek komputerowy pytając o miejsce pracy, jaka umowa o zatrudnienie, wysokość pensji miesięcznej (pensja bliżej 5 niż 10 tysięcy netto miesięcznie, gdy nie ma się u nich konta i pensja do nich nie wpływa trzeba dostarczyć wydruk z konta z 6 ostatnich miesięcy z wpływami pensji netto), jakie mamy oszczędności z tytułu inwestycji (akcje, fundusze inwestycyjne itp), ilość osób na utrzymaniu, wysokość czynszu i czy mieszkanie własnościowe.
Do wniosku dołączony jest wydruk z BIK np. z wszystkimi posiadanymi kartami kredytowymi z przyznanym limitem zadłużenia
Po 2 dniach zgoda na KK Infinite główną, o dodatkową nie da się od razu wystąpić. Jak mi przekazano w późniejszym terminie musimy w Oddziale zgłosić się osobiście z osobą dla której chcemy wystąpić o kk dodatkową do swojego opiekuna z ramienia ING
Nie ma potrzeby posiadania u nich konta, przelewania pensji itp
KK Infinite w ING w Bankowości Prywatnej jest bezpłatna, ale co roku jest weryfikowany warunek minimum 200000 zł inwestycji
Warunki ubezpieczenia:
https://www.ing.pl/_fileserver/item/1130647
https://www.ing.pl/_fileserver/item/1130646
Kartę dostarcza kurier do wskazanego miejsca zamieszkania, całą procedura ok 7 dni
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#218 PostWysłany: 31 Sty 2020 00:53 

Rejestracja: 06 Lip 2012
Posty: 17
Cytuj:
co roku jest weryfikowany warunek minimum 200000 zł inwestycji

Co to znaczy? Czy w dniu pobrania opłaty rocznej za kartę jest sprawdzane, czy jest >=200k w inwestycjach, czy może jest brana średnia roczna liczona codziennie? W pierwszym przypadku wystarczy zgromadzić ów 200k na krótko co roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 31 Sty 2020 01:18 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Nawet jeśli można by tylko w rocznicę inwestować wymagane 200000 zł to nie widzę sensu takiego działania ze względu na duże prawdopodobieństwo strat z tym związanych.
Podałem czy też napisałem co mi przekazano, sam inwestycje w ING traktuję długoterminowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 31 Sty 2020 09:19 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
borysb napisał(a):
Cytuj:
co roku jest weryfikowany warunek minimum 200000 zł inwestycji

Co to znaczy? Czy w dniu pobrania opłaty rocznej za kartę jest sprawdzane, czy jest >=200k w inwestycjach, czy może jest brana średnia roczna liczona codziennie? W pierwszym przypadku wystarczy zgromadzić ów 200k na krótko co roku.


Przy takich kwotach to nie ma sensu wrzucać ich do banku w inwestycje i wyjmować kilka dni później. Prowizje od takich transakcji zjedzą kwoty "oszczednosci".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group