Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Sty 2023 21:19 

@cart Rozumiem że moje konto PayPal musi być zarejestrowane na ten adres US? Używając mojego PayPala polskiego i zmieniając adres rozliczeniowy na stronie United (zostawiłem tylko PL numer tel), płatność mi nie przechodzi.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 04 Sty 2023 05:15 
Awatar użytkownika

Loty: 844
Kilometry: 1 922 317
platynowy
Ja płaciłem kartą a nie paypalem.

Image
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 03 Lut 2023 10:32 

Odświeże jeszcze raz ten wątek bo jestem mocno nakręcony na kupno biletów, a dalej sobie nie moge poradzic na różne sposoby.
Trochę podpytywałem wcześniej w tym wątku. Zamówiłem w końcu karte Curve, próbowałem nią wczoraj zapłacić, przy różnych kombinacjach wpisywania adresu amerykanskiego, niemieckiego, polskiego, za żadnym razem nie przechodzi. Dodam że zawsze zaczyna się od Niemiec i Euro, pewnie dlatego że wylot z Berlina. Jak mnie przekieruje na PL to kwota nieznacznie rośnie, ale jak wpisze US, to już się robi większa różnica i mniej opłacalny zakup. Dlatego najbardziej zależało mi na platności w Euro na Niemcy. Podałem dane mojej karty Curve, kraj Niemcy, adres wpisałem niemiecki, nr tel tez. Nie przechodzi platność. Następnie próbowałem w złotówkach na Polske, swój adres i tel, tez nie przechodzi. Podając US cena rośnie o jakieś 600 zł na osobe i już mi się to tak nie kalkuluje żeby dymać Flixem do Berlina w nocy, dlatego nie próbowałem na amerykański adres

Wydaje mi się jednak że wina może być nie po stronie karty tylko lotów, które znajduje mi Google Filghts, przekierowuje do platności na strone United, gdzie wszystko jest w porzadku. Jednak jakbym chciał te loty w inny sposób wyszukać, bezpośrednio na United lub Expedia, to mi ich nie znajduje i są dużo droższe propozycje.

Załącznik:
trip.png

Tutaj moje wyszukiwanie w google filghts:
https://www.google.com/travel/flights/s/eDdPEE23u2Sv64v97

Cena sie właściwie codziennie zmienia, dziś jest bardzo fajna: 518 EUR za osobe.
Ktoś może mi coś poradzić? Czy może chodzić o sposób platności i adres rozliczeniowy który nie zgadza się z kartą, czy bardziej o taryfe tych lotów która nie przechodzi?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez michzak, 03 Lut 2023 10:46, edytowano w sumie 1 raz
Podmiana ultradługiego linku
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 03 Lut 2023 11:11 

Loty: 64
Kilometry: 210 376
Kiedyś miałem podobnie z United, okazało się po telefonie do banku że ich system płatniczy nie obsługuje zabezpieczeń, w moim przypadku 3D Secure. Problem rozwiązałem płacąc PayPal-em z adresem z USA.
Zadzwoń do banku czy widzą zapytanie o płatność na twoich kartach i czemu jest odmowa.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 03 Lut 2023 13:31 

Od supportu Curve dostałem odpowiedź, że u nich w systemie nie widać żadnej odmowy, czyli musi być coś nie tak po stronie United, albo z samym biletem.
Kombinowanie z amerykańskim paypalem mi nie wiele da, bo jak ustawie kraj US to tak jak pisałem cena mi już wzrasta.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 16 Lut 2023 19:22 

Loty: 14
Kilometry: 45 925
Przed chwilką płaciłem za loty united , nie przeszła karta kredytowa visy ale przeszła karta revolut, polski adres rozliczeniowy płatność PLN
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 25 Kwi 2023 13:51 
Awatar użytkownika

niebieski
Jakiś czas temu płaciłem bez problemu kartą z Aliora w PLN

[ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], f0ku5, Google Adsense [Bot] oraz 6 gości