Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wypozyczenie samochodu
#1 PostWysłany: 20 Mar 2014 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Witam,

Nie znalazlem odpowiedniego dzialu, wiec napisze tutaj (jesli takowy istnieje, to prosilbym o przesuniecie). Otoz stoje przed decyzja wypozyczenia samochodu. na travelssupermarket.com znalazlem najtansza opcje, jednakze wchodzac w OWU jest taka adnotacja:

Government Surcharge of approximately EUR 6 per day for rentals commencing on Corsica.
Traffic Violation fee of approximately EUR 22 per fine.
Damage Administration Fee of approximately EUR 60.00 (including VAT) in the event of damage or theft of the vehicle, in addition to the excess.

Czy moglibyscie doradzic, o co chodzi z tymi oplatami? Pierwszy raz wypozyczam samochod. Dodam, ze ma to byc na lotnisku BVA.
A i jeszcze jedno. na travlesie znalazlo mi to autko przez autoeurope. Wchodze na ich strone i dopoki mam ustawione UK, to mam cene 19 funtow. Kiedy przestawiam na PL, cena wskakuje na 190zl. Tzn ze po prostu przez strone brytyjska jest taniej?

Z gory przepraszam, jesli moje pytania wydadza sie glupie, ale po prostu nie mam kogo innego zapytac.
Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 20 Mar 2014 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Government Surcharge of approximately EUR 6 per day for rentals commencing on Corsica. - Ciebie to nie dotyczy, pożyczasz pod Paryżem - ta opłata u tego pośrednika obowiązuje na Korsyce.

Traffic Violation fee of approximately EUR 22 per fine. - Jeżeli dostaniesz mandat obciążą Cię dodatkowo 22 EUR - opłata za usługę znalezienia kto kierował ich autem w tym czasie.
Damage Administration Fee of approximately EUR 60.00 (including VAT) in the event of damage or theft of the vehicle, in addition to the excess. - jak wyżej , jeżeli uszkodzisz auto albo Ci ukradną dodatkowa opłata 60 EUR + oczywiście twój wkład własny w zależności od ubezpieczenia i warunków najmu.


Wchodze na ich strone i dopoki mam ustawione UK, to mam cene 19 funtow. Kiedy przestawiam na PL, cena wskakuje na 190zl. Tzn ze po prostu przez strone brytyjska jest taniej? - nie znam strony , ale na to wychodzi - sprawdź czy zaznaczając wersję UK - nie trzeba być rezydentem UK żeby uzyskać tą cenę.

Podaj ile lat ma kierowca i okres najmu , sprawdzę Ci inne opcje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
fluu lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Mar 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Kurcze, dzieki wielkie za szybka i konkretna odpowiedz. Kierowca ma 22 lata. Okres najmu na 1 dobe, na nadchodzacy weekend tj. odbior auta 22 ok. 20:30, zwrot 23 ok. 13:00.

Do tej pory najtaniej znalazlem wlasnie na http://www.auto-europe.co.uk, z tym, ze zastanawia mnie wlasnie czy aby na pewno jako Polak, moge uzyskac ta cene, bo jakby nie patrzec roznica w cenie jest i to dosyc konkretna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Mar 2014 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Cena obejmuje wszystkich , ale do niej dolicza Wam także :

Driver Information
Minimum Age: 18
Young driver surcharge: Drivers age 18 - 24 are required to pay approximately EUR 37.00, per day


Przy tak krótkim wypożyczeniu i młodym kierowcy zapłacicie i tak w okolicy 375 PLN z ubezpieczeniem od wkładu własnego.
Sprawdzałem na economycarrentals.com

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
fluu lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Mar 2014 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Az sie prosi na jezyk soczysta, pelna zlosci "K***a"... no ale coz, pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Dzieki wielkie za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group