Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lis 2016 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Przejrzałem dział i niewiele jest informacji na temat bungalowów na Krabi.
Może ktoś mógłby polecić jakieś fajne miejsce. Szukamy bungalowów na 5 max 6 dni. Chcę aby było przy samej plaży, najlepiej nie w mega popularnym miejscu , ale żeby znośnie czasowo dało się dojechać z lotniska Krabi.
Szukając w necie trafiłem na coś takiego:
https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... vince.html

Bungalow w moim terminie rezerwowany przez internet kosztuje 80zł i wydaje mi się, że spełnia moje kryteria. Spał tam może ktoś?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sie 2018 15:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#2 PostWysłany: 12 Lis 2016 16:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22320
Krabi nie leży na plaży, jest kawałek do plaży :)
A szukałeś w A o Nang?

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lis 2016 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Krabi - prowincja , niekoniecznie samo miasto.
W A o Nang na pewno nie chcę spać, wolę coś mniej popularnego. Szukałem , ale tu mi bardziej chodzi o to czy ktoś był w czymś takim i może polecić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sty 2017 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Podbijam:)

Coś mało zatłoczonego, niedaleko do Krabi, na parę dni czeźnięcia poszukiwane:)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sty 2017 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Polecam Ko Lante. Najtaniej w regionie. I faktycznie domki przy pięknej płazy.
Ja byłem w Doreen z basenem ale możesz sobie wybrać resort dla siebie wg potrzeb i możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sty 2017 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ja szczerze polecam Pine Bungalow, na pewno nie będziesz żałował


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Sty 2017 14:10 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 40
Loty: 30
Kilometry: 78 993
Gaszpar, ile nocy tam spedziles? Zastanawiam sie nad zabukowaniem tam noclegow ale czytalam przerozne opinie na ten temat.Naprawde jest tak daleko od Aonang i na odludziu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Sty 2017 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Wstawię zdjęcia jutro z domu. Byliśmy 6 dni. Warunki super, bungalow w b.dobrym standardzie (na kanarach jakbym taki dostał nie narzekałbym). Plaża praktycznie tylko dla tego ośrodka, naprawdę ładna. Do najbliższej osady jest 10-15min piechota. Tam znajdzie się sklep i tańsze niż w ośrodku jedzenie w normalnych cenach. Połączenie tych Bungalowow z wynajęciem skutera daje wszystko co potrzeba. Jedynie problematyczne trochę jest dojazd z lotniska. Uda sie tylko taksówka, ceny z cennika 600THB nam udało sie zejść do 400 z lotniska a na powrót jak powiedzieliśmy ze mamy taksiarza za 400, to obsluga naszych bungalowow powiedziela, ze oni to zrobią za 350. Można ew. Dojechać autobusem do Ao Nang autobusem i tam wynająć skuter. To oj 10km skuterem 15-20min .W razie pytań pisz ja szczerze polecam!


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Lut 2017 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
ImageImageImageImageImageImage

Przypomniano mi, że nie wstawiłem fotek. Wrzucam co mam na tablecie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Mar 2018 13:26 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 35
Gaszpar napisał(a):
Ja szczerze polecam Pine Bungalow, na pewno nie będziesz żałował


Hej Gaszpar! Z ciekawości ile płaciłeś za wynajęcie? Zastanawiam się czy lepiej na booking/bezpośrednio się kontaktować/na miejscu załatwiać.

Ogólnie podbijam temat, poszukuję w okolicach prowincji Krabi sprawdzonych, niedrogich bungalowów (8 osób) w marcu. Ważne, żeby były przy ładnej plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Sie 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
@pole
Płaciłem ok 60zl za nocleg oczywiście w THB jakoś wyrażone

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 78
Loty: 112
Kilometry: 321 538
Niedawno wróciłem z Tajlandii i spędziliśmy trzy noce w Pine Bungalows. Szczerze polecam, plaża super, hamaczki, cisza, piękne widoki, reagee bar w pobliżu ;). Co warto podkreślić mają tam super jedzenie w dobrej cenie (pad thai obłędny za 110 Baht). Płaciliśmy coś ok. 520 zł za domek dwuosobowy z widokiem na plażę/morze z klimatyzacją. Inne przykładowe koszty:
- skuter na cały dzień 200 thb
- pranie 60 thb/kg
- private boat (byliśmy nią na Hong Island i okolicznych wyspekach) 2500 thb za ok. 6 godzin
- taxi do Khao Sok 2300 thb
- taxi do tiger temple/krabi town 400 thb w jedną stronę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 29 Sty 2019 09:56 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Ucieszyłem się wpadając na ten temat, bo właściwie tego szukam... tak myślałem. Pozostaje mi do spełnienia jeden warunek żony, którego nie mogę znaleźć - leżaki na plaży. W zasadzie wszędzie gdzie dotychczas byliśmy, jak mieliśmy domek na plaży, to miał on też na tej plaży jakiś leżak, a praktycznie wszędzie w Tajlandii są krzesła.... Ktoś gdzieś coś widział? Idealnie, żeby nie było to mocno zatłoczone (Ao Nang), ale też lepiej nie totalne odludzie - fajnie jakby dało się wieczorem coś na tej plaży zjeść.
Teoretycznie coś jest w PAN beach bungalow (z pierwszego postu w tym temacie), ale to znowu jest totalnie odizolowane od otoczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group