Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Sty 2019 19:30 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Z południowej Polski jest też opcja Flixbusa (Kraków/Wrocław/Katowice) do Budapesztu i stamtąd bezpośrednio Wizzair do Petersburga lub Moskwy albo można zrobić sobie multicity z ciekawą opcją nocnego pociągu na trasie Moskwa - Petersburg. Ja na lato (lipiec) spaliłem punkty Wizz, wychodziło jakoś 30-50 EUR one way. Dodatkowo dokupiłem sobie tani lot wewnętrzny na Samsarę, więc całość wyszła naprawdę przyjemnie :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzegorz40 lubi ten post.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 24 Sty 2019 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Tydzień temu w promocji kupowałem na majówkę LOTem Krk-Led/Svo-Krk za 400 zł. Może coś jeszcze z tego zostało.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Sty 2019 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
Warto pamiętać, że w Pobedzie w najniższej taryfie można zabrać ze sobą tylko "bukiet kwiatów" ;)
Za plecak, nawet jeśli spełnia wymiary/wagę trzeba zapłacić haracz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Lut 2019 01:45 

Rejestracja: 16 Lut 2019
Posty: 1
Dobry wieczór wszystkim. Planuję lecieć końcem czerwca/początkiem lipca, ale jeszcze nie mam wizy, a loty szybko drożeją. W miarę ceny są jeszcze z Gdańska. Myślicie, że spadną jeszcze w maju, albo początkiem czerwca? Nie chcę się potem ładować w busy 30h, za które zapłacę więcej niż za loty teraz. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Kwi 2019 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2017
Posty: 13
Loty: 88
Kilometry: 122 595
Witam, nie wiem czy temat jeszcze aktualny (@rowerstacjonarny ?) ale mogę się podzielić fragmentem mojej wyprawy na wrzesień, może komuś się przyda:

20.09 KRK-HEL Norwegianem za 189 zł (bez rejestrowanego)
21.09/22.09 Helsinki ---> Petersburg Luxexpressem za 78 zł (autobus jedzie 8 godzin)

Lotów z Krakowa w tej cenie było dość sporo, co do Luxa to można taniej w ciągu dnia (od ~15€), ja jadę nocnym, autobus kursuje 4 razy dziennie pn-nd.

@Martyś - z Gdańska widzę nawet po 138 zł, nawet jeszcze w sierpniu.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 26 Kwi 2019 01:41 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Jak możesz ro podziel się, gdzie cię niesie po Petersburgu, gdyż też we wrześniu lecę do Turku, potem, Helsinki, myślałem o promie do Tallina, mam nadzieję że jest w przystępnej cenie, ale jak przeczytałem o kursie 8 godzinnym do Rosji, to muszę się zastanowić czy nie skorygować planów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Kwi 2019 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2017
Posty: 13
Loty: 88
Kilometry: 122 595
@jerzy5, cały mój plan wypadu wygląda następująco:
Załącznik:
russia.png
russia.png [ 39.63 KiB | Obejrzany 4520 razy ]

Tak jak wspominałem w poprzednim poście Helsinki - Petersburg Luxexpressem. Jak jeszcze Lux jeździł po Europie Środkowej to zaliczyłem wypady do Budapesztu i Wiednia - nie mogę złego słowa powiedzieć na dodatek bardzo dobry stosunek jakości do ceny, no chyba, że coś się przez te 3 lata zmieniło...

Ciekawostką jest jeszcze lot Petersburg - Moskwa, jakieś linie Nordwind, których w ogóle nie było w bazie i pisałem w tej sprawie do administracji. Opinie w internetach raczej złe, ale myślę, że znacznie gorzej jak w Pobedzie czy S7 nie będzie :D

A Ateny to taki mój kaprys - trochę słonka jeszcze złapać o tej porze roku, samo miasto mi się nie podoba, ale przynajmniej powinno być cieplej niż na wschodzie 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
jerzy5 uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 29 Kwi 2019 00:39 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz, będę miał zgryza co robić czy twoja wersję, która trochę boli, koszty wizy, czy moją prom do Tallina i pozostała kraje nadbałtyckie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 08 Maj 2019 08:50 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 68
Loty: 62
Kilometry: 118 373
@ferdasss, dzięki, bilety już zakupione na lipiec, za zdecydowanie wyższą kwotę (ale termin był nie do przesunięcia). Nie zawsze uda się upolować najtaniej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 08 Maj 2019 10:01 

Rejestracja: 08 Maj 2019
Posty: 1
W zeszłym roku lecieliśmy w czerwcu na białe noce do Petersburga. Kupiliśmy bilety Kaliningrad-Petersburg-Kaliningrad W Aeroflocie za 500 zl od osoby, w tym bagaż rejestrowany. Do Kaliningradu dojechaliśmy samochodem, który zostawiliśmy na parkingu przy lotnisku (można powiedzieć, że przed drzwiami terminala)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Gru 2019 13:20 

Rejestracja: 08 Maj 2018
Posty: 25
Loty: 37
Kilometry: 62 956
Witam, w czerwcu 2020 roku planuję wypad do Petersburga. Niestety ze względów cenowych pozostaje mi lot łączony AirBaltic z Warszawy przez Rygę do Petersburga i z powrotem, lub bezpośrednio czeskimi lub rosyjskimi liniami z Pragi lub Berlina .
Jak to się ma do e-visy.?.
Czy miejsce, państwo wylotu, łączenie lotów ma jakiś ograniczenia jeśli chodzi o wjazd do Petersburga czy nie.?.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 20 Gru 2019 23:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie ma znaczenia, jedynie musi być to lot bezpośrednio z innego kraju do Petersburga (np. przesiadka w Moskwie odpada).
Przejrzyj jeszcze dla pewności wątek o tej wizie do Petersburga, bo dość czesto zwracają ludzi bez drugiego imienia na wniosku wizowym, który jest w paszporcie ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 29 Gru 2019 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Z Helsinek można dojechać do Petersburga za 30 zł. Kupiłem bilety na stronce przewoźnika AMG Travel i były dwa razy tańsze niż to co pokazuje wyszukiwarka Infobus.eu Przewoźnik jest rosyjski, mały bus, a płatność nie wyglądała bezpiecznie (brak certyfikatów), zapłaciłem revolutem i było okej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group