Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 78  Następna
Autor Wiadomość
#1381 PostWysłany: 06 Lut 2020 15:19 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
W niektorych liniach jest jakis czas od dokonania rezerwacji na wniesienie bezplatnych poprawek. Sprobuj poczytac na stronie przewoznika lub zadzwonic.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1382 PostWysłany: 06 Lut 2020 17:33 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Na niedziele 9 lutego mam z rodziną lot scootem z Berlina do Singapuru i dalej na Phuket . Nie będziemy jednak lecieć. Jak mam odzyskać zwrot podatku. Czy przed lotem muszę zrezygnować z biletu? jesli tak to gdzie? Na stronie scoota nie można tego zrobić. Próbowałęm dzwonić z 10 razy na infolinie , email oraz fb nie odpowiada od kilku dni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1383 PostWysłany: 06 Lut 2020 17:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
https://help.flyscoot.com/s/article/Can ... -my-ticket i -> https://www.changeyourflight.com/reques ... airline=TZ
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#1384 PostWysłany: 06 Lut 2020 17:54 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@ZEUS dzieki , niestety po wpisaniu nr biletu i nazwiska i wpisaniu" next" serwer wyrzuca taki komunikat SORRY
Unfortunately we can't treat bookings with multiple connecting flights.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1385 PostWysłany: 10 Lut 2020 23:27 

Rejestracja: 10 Lut 2020
Posty: 1
Witajcie. Znaleźliśmy się w bardzo dziwnej sytuacji.. Proszę o pomoc. Odnośnie panującej sytuacji z Korona Wirusem... mieliśmy loty do Hong Kongu. Następnie mieliśmy lecieć na Filipiny, ale obi odwołali wszystkie loty z Chin i Hong Kongu również zamykając granice na te kraje. Postanowiliśmy kupić bilety z HK do Bangkoku aby z tamtąd udać się na Filipiny, ale podobno w naszej sytuacji nie możemy w ciągu 14 dni bo byliśmy w HK....
czy ktoś coś doradzi? W internatach cisza na ten temat... dodatkowo nie mamy w paszporcie żadnej pieczątki z HK, tylko z Tajlandii. Myślicie ze w takiej sytuacji wyszukają taka informacje?

Proszę o pomoc... mamy za 1 dzień lot wykupiony z Bangkoku o nie wiemy co z nami dalej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1386 PostWysłany: 27 Maj 2020 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 67
witajcie.

Czy znacie jakieś strony (mogą być tez po angielsku) gdzie pasażerowie testują i piszą relecje z samego lotu oceniając linie, sam lot, jedzenie itp i ogólnie wrażenia.
Kiedyś takie relacje były na lojalny podróżnik ale strona od kilku jest martwa.

pozdrawiam tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1387 PostWysłany: 27 Maj 2020 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
I moze jeszcze na tych relacjach zarabial?
Eee, niemozliwe. Nie slyszalem o takich ;)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1388 PostWysłany: 27 Maj 2020 21:45 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
W ubiegłym roku tylko "testowałam" lotniska (jako tajemniczy klient) :lol: i płacili za to
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1389 PostWysłany: 28 Maj 2020 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2014
Posty: 67
miałem na myśli typ podobne strony

http://lojalnypasazer.pl/loty/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1390 PostWysłany: 28 Maj 2020 03:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
A tak na serio - YHBU, TPG, Sam Chui, GSTP, OMAAT, LALF, traveller.com.au i wiele innych.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1391 PostWysłany: 28 Maj 2020 07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Jest jeszcze coś takiego:
https://www.airliners.net/forum/viewforum.php?f=9
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1392 PostWysłany: 31 Maj 2020 14:45 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 175
Mam kupione bilety easyjet z Tegel do Faro na sierpień.
Czy w związku z zamknięciem tego lotniska, będzie przysługiwało mi darmowe odwołanie rezerwacji lub np zmiana na inny/dowolny kierunek/w dowolnej dacie? (jak daleko do przodu?)
I kiedy easyjet o tym poinformuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1393 PostWysłany: 31 Maj 2020 15:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
W tej sprawie tylko kontakt z przewoźnikiem może być miarodajny z racji tego,że lot może być przeniesiony na inne lotnisko w Berlinie .Czy i jakie prawa z tego tytułu będą dla pasażera trudno jednoznacznie wyrokować.
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#1394 PostWysłany: 04 Cze 2020 16:58 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
pyra2 napisał(a):
Mam kupione bilety easyjet z Tegel do Faro na sierpień.
Czy w związku z zamknięciem tego lotniska, będzie przysługiwało mi darmowe odwołanie rezerwacji lub np zmiana na inny/dowolny kierunek/w dowolnej dacie? (jak daleko do przodu?)
I kiedy easyjet o tym poinformuje?

Lotnisko jednak pozostanie otwarte.

https://thepointsguy.co.uk/news/berlin- ... ronavirus/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1395 PostWysłany: 06 Cze 2020 12:12 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 8
Loty: 159
Kilometry: 332 802
Cześć.
Planujê loty do Kanady na ok. 5-10 lipc, ale w związku z Covid oczywiście się monco skomplikowało.
Proszę o pomoc i opinię co myślicie o tych opcjach, zanim zdecyduję sie wydać 6000-7000 na 2 bilety.
Chcę zarezerwować bezpośrednio na aircanada.com, dają możliwość bezpłatnych zmian.
1 opcja - wszystko zakupione w jednej rezerwacji
1 lot: WAW lub KRK/KTW - Frankfurt FRA
2 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
3 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM

2 opcja:
1 lot: WAW lub KRK/KTW - Frankfurt FRA zakupiony osobno, nie będzie znajdował sie na całej rezerwacji
2 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
3 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM

3 opcja:
Dojazd do FRA na własną rękę +
1 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
2 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM
W 1 opcji obawiam się, czy w goóle loty będa się z Polski odbywać w okolicach 5-10 lipca. Po drugie obawiam się, że np. anulują z powodu Covid/zmiany siatki idp 1 odcinek i będzie problem. Zastanawiam się też, czy np. na lotnisku w Warszawie/Krakowie/Katowicach mogą mieć problem z tym, że wylatujemy poza Schengen (koncowa destynacja to Kanada).
W 2j opcji na bilecie z Polski będzie tylko widoczne połączenie Polska - Niemcy, ze względu na Covid i możliwe problemy z wylotem poza Schengen.
W 3 opcji dojazd na własna ręke do Frankfurtu.
Sęk w tym, że opcja wylot z Polski lub Niemiec są w tej samej cenie, więc dokupienie odcina Polska - Niemcy dojazd do Frankfurtu finansowo nie ma sensu. Zdecydowałbym sie na nie tylko ze względu na obecną sytuację.
Obecnie FRA - YYZ lata codziennie, więc o to się raczej martwię.
Dodam tylko, że żona ma obywatelstwo kanadyjskie, a ja kartę stałego pobytu w Kanadzie, więc o wjazd do Kanady się nie martwimy, bo możemy wjechać z obowiązniej kwarantanny (o ile loty się odbęda).


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Cze 2020 14:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1396 PostWysłany: 07 Cze 2020 14:14 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Cześć, z perspektywy laika -
masz wybór między pewnością 1 i 3 a dość dużym prawdopodobieństwem 2 ,(wiadomo, nigdy nie mów nigdy)
jaka jest różnica w cenie i czy/na ile możecie sobie pozwolić , wiecie Wy

Jeśli duża, można zapytać linii co by było gdyby, czy można byłoby przełożyć na później, czy zmienić na Berlin i gdyby nie, to zostaje Wam wybór 2 a 3.
Reszta to chyba tylko domysły.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1397 PostWysłany: 09 Cze 2020 14:29 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 175
guest napisał(a):
pyra2 napisał(a):
Mam kupione bilety easyjet z Tegel do Faro na sierpień.
Czy w związku z zamknięciem tego lotniska, będzie przysługiwało mi darmowe odwołanie rezerwacji lub np zmiana na inny/dowolny kierunek/w dowolnej dacie? (jak daleko do przodu?)
I kiedy easyjet o tym poinformuje?

Lotnisko jednak pozostanie otwarte.

https://thepointsguy.co.uk/news/berlin- ... ronavirus/

a to feler, jednak liczyłam na odwołanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1398 PostWysłany: 11 Cze 2020 23:35 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 8
Loty: 159
Kilometry: 332 802
janosikk napisał(a):
Cześć.
Planujê loty do Kanady na ok. 5-10 lipc, ale w związku z Covid oczywiście się monco skomplikowało.
Proszę o pomoc i opinię co myślicie o tych opcjach, zanim zdecyduję sie wydać 6000-7000 na 2 bilety.
Chcę zarezerwować bezpośrednio na aircanada.com, dają możliwość bezpłatnych zmian.
1 opcja - wszystko zakupione w jednej rezerwacji
1 lot: WAW lub KRK/KTW - Frankfurt FRA
2 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
3 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM

2 opcja:
1 lot: WAW lub KRK/KTW - Frankfurt FRA zakupiony osobno, nie będzie znajdował sie na całej rezerwacji
2 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
3 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM

3 opcja:
Dojazd do FRA na własną rękę +
1 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
2 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM
W 1 opcji obawiam się, czy w goóle loty będa się z Polski odbywać w okolicach 5-10 lipca. Po drugie obawiam się, że np. anulują z powodu Covid/zmiany siatki idp 1 odcinek i będzie problem. Zastanawiam się też, czy np. na lotnisku w Warszawie/Krakowie/Katowicach mogą mieć problem z tym, że wylatujemy poza Schengen (koncowa destynacja to Kanada).
W 2j opcji na bilecie z Polski będzie tylko widoczne połączenie Polska - Niemcy, ze względu na Covid i możliwe problemy z wylotem poza Schengen.
W 3 opcji dojazd na własna ręke do Frankfurtu.
Sęk w tym, że opcja wylot z Polski lub Niemiec są w tej samej cenie, więc dokupienie odcina Polska - Niemcy dojazd do Frankfurtu finansowo nie ma sensu. Zdecydowałbym sie na nie tylko ze względu na obecną sytuację.
Obecnie FRA - YYZ lata codziennie, więc o to się raczej martwię.
Dodam tylko, że żona ma obywatelstwo kanadyjskie, a ja kartę stałego pobytu w Kanadzie, więc o wjazd do Kanady się nie martwimy, bo możemy wjechać z obowiązniej kwarantanny (o ile loty się odbęda).

Jako że sytuacja się zmieniła i są informacje na temat daty lotów międzynarodowych w Polsce, czesc pytań została wyjaśniona. Skłaniam się do 1 opcji - wszystko zakupione w jednej rezerwacji
1 lot: WAW lub KRK/KTW - Frankfurt FRA
2 lot: Frankfurt FRA - Toronto YYZ
3 lot: Toronto YYZ - Moncton YQM
Dziś dzwoniłem na lotnisko Chopina i poinformowano mnie, że nie wiadomo czy Kanada będzie destynacją dostępną z Polski na początku lipca, więc przykładowo połączenie LOT WAW-Toronto jest ryzykowne. Miła Pani poinformowała mnie, że będzie lepiej poleciec przez Frankurt, Lufthansą.
Dzwoniłem też na Pearson Airport w Toronto dziś i poinformowano mnie, ze loty Lufthansy latają obecnie z Frankfurtu 3 razy w tygodniu. Wydaje mi się rzeczywiście, że ta opcja będzie najlepsza. Tym bardziej, że LOT w ogóle anulował wszystkie loty międzynarodowe do końca czerwca, co mnie dziwi, bo przecież mieli zapewne info z pierwszej ręki, że loty będą wznowione 16 czerwca. Dziwne te decyzje LOTu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1399 PostWysłany: 11 Cze 2020 23:57 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 85
@pyra2
w easyjet od marca możesz każdy lot zmienić bez opłaty za zmianę, również gdy nie ma zmiany godziny lotu lub lotniska
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#1400 PostWysłany: 20 Cze 2020 13:45 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 175
Czyli za darmo mogę zmienić termin lotu? a miejsca wylotu/przylotu?
Ogólnie to najchętniej bym odwołala, ale nie wiem czy sa podstawy :(
Lot w sierpniu Berlin-Faro-Berlin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1549 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 78  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group