Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 21 Kwi 2018 12:21 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Rozważcie Wyspy Cooka i atol Aitutaki. Nigdzie na świecie czegoś takiego nie zobaczycie..
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 21 Kwi 2018 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Jeśli chodzi o bilety nagrody, to można sprawdzić Virgin Australia za aviosy. Kiedyś na pewno dawało radę za mile topbonus, więc może za aviosy też się da?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 21 Kwi 2018 13:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
wilku, za stary jestem zeby sie podniecac jakims dilem, ale planowac i znac opcje zawsze warto. nie dzis, to innym razem.

ze sprawdzaniem co i u kogo widac w systemie to lepiej dac sobie spokoj i odczekac. 2 pnr, amadeus i sabre. bez znaczenia dzis. a jeszcze moga calkiem uwalic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 21 Kwi 2018 14:09 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
apadlo napisał(a):
Jakby @JIK albo inny mod/admin/redaktor dodali standardowy wikipost przed poniedzialkiem to pewnie oszczędziło by to kilku orłom i sokołom drogich telefonów na infolinię United i ANZ ;)


Jakby JIK i inni redaktorzy mieli takie możliwości, to taki wikipost by się pojawił. Niestety mogą to robić modzi/admini, a gdzie oni sa, to sprawdźcie w relacji live ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 22 Kwi 2018 07:21 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
p.wl napisał(a):
@ibartek, niestety, Air New Zealand raczej nie udostępnia biletów award partnerom *A pomiędzy NZ a Fiji. Bilety za pieniądze kosztują od NZ$ 300 ow super promo bez bagażu w Air NZ (Fiji Airways trochę taniej).

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
Gdy planowalem trip w 2012 to dostepnosc widzialem, akurat z wysp na Pacyfiku to na Fiji byla najwieksza.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 22 Kwi 2018 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Za 13 godzin w Nowej Zelandii zaczynają pracę. Ciekaw jestem co to będzie. Chodzę od piątku z bananem na twarzy.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 22 Kwi 2018 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@rob_sad,
W ostatnich latach Air New Zealand mocno ograniczył dostępność biletów award dla partnerów. Paradoksalnie, najłatwiej znaleźć coś na trasie AKL-LAX (albo AKL-RAR-LAX, także w C) oraz AKL-NAN-LAX w Fiji Airways (tu już ciężej i za mile Qantas - ale mało kto ma tam mile, do tego QF nie jest partnerem SPG, więc transfer odpada).
@tropikey dobrze sugeruje Virgin Australia, bo latają na trasie AKL-RAR i są partnerem SPG (mają także CS z Air New Zealand, więc a nuż, widelec coś się uda trafić).

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 22 Kwi 2018 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
A do tego, w SPG:
a) mają akurat 30% rabatu na zakup punktów,
b) dokonując wymiany 20000 punktów SPG na mile u partnerów, 5000 dostajemy gratis.
Nie jestem tylko pewien, czy świeżo otwarte konta mają pełną swobodę w zakupie punktów i ich transferowaniu do linii lotniczych.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 22 Kwi 2018 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
W M&M jest dobra dostępność biletów za mile na Samoa, 30k mil + 263zł dopłat i terminy do wyboru do koloru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 22 Kwi 2018 10:52 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
maciass napisał(a):
W M&M jest dobra dostępność biletów za mile na Samoa, 30k mil + 263zł dopłat i terminy do wyboru do koloru.
Samoa probowalem dodac kiedys i bylo slabo z dostepnoscia ;(
Teraz w 4szt bedzie ciezko tam wrocic.
Lecisz trzeci raz ?


Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 22 Kwi 2018 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
@rob_sad Próbuję, ale teraz wszystko w rękach Air New Zealand ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rob_sad lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 8
Witam,
Też jestem szczęśliwym nabywcą (dzięki @horacy19), eticket otrzymany, jeśli dojdzie do skutku będzie to mój pierwszy międzykontynentalny, mam pytania, pewnie z gatunku trywialnych ale sorki to debiut:
Czy przy nadaniu bagażu rejestrowanego w Paryżu (CDG) odbieram walizkę dopiero w Wellington (WLG) czy też muszę odbierać/nadawać przy każdej przesiadce SFO i SYD?
Druga kwestia związana z przesiadkami to odprawy, kontrole - o konieczności posiadania visy do USA i evisy w Australii wiem, ale czy przy lotach na jednym bilecie i przesiadkach w SFO i SYD znajduję się w jakiej strefie tranzytowej czy też za każdym razem przechodzę odprawy graniczne, kontrole bezpieczeństwa, check-in itp?
Czy w tym przypadku jest jakiś limit czasowy na ostateczne potwierdzenie/anulowanie biletu przez linie lotnicze, chodzi mi o to czy możliwe jest np. anulowanie biletu na tydzień przed planowanym wylotem?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
To nie jest miejsce na takie pytania. Szukaj, a jak nie znajdziesz to zadawaj pytania w odpowiednich wątkach. Nie róbmy tutaj śmietnika.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2017
Posty: 8
Pytam tylko o lot dotyczący wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
poczekaj jeszcze z tymi pytaniami, jeszcze nikt nie leci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Pytania już mają odpowiedzi, wystarczy poszukać
I to nie ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:01 

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 25
Loty: 21
Kilometry: 37 866
Zjadacz napisał(a):
no to pierwsza zmiana lotów za mną ;) [Flippo]

było
CDG - SFO
SFO - AKL

zaproponowano
CDG - EWR
EWR - SFO
SFO - AKL

doszła przesiadka w EWR, pozbawiono mnie fajnej przesiadki w SF [10h]

na UA widze wszystkie loty, na ANZ tylko 3 loty powrotne


mam to samo w terminie 7-24.11. I tylko 2 h na przesiadke w EWR :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Ja mam bilety na luty, nie zmienili mi połączenia. Logowałem się przed chwilą na UA. Czy do WLG przylatujecie zatem wcześniej czy później?

PS: dostałem fakturę od Tripsta.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:28 

Z jednej strony bym się cieszył jakby mi zmienili przez EWR. Wylot z Paryża zatem o ile się nie mylę o 11:00 do EWR a nie o 9:10 do SFO. Zaoszczędziło bi mi to nockę w Paryżu i wylot dzień wcześniej.
Góra
 PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:32 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
Dolot na miejsce w tym samym czasie, wylot z Paryża 10 min pózniej, wiec bez wpływu na nocleg ;)

Dorzucono jeden lot, przez co podróż trochę mniej komfortowa, a tak bez większych zmian (na stronie UA info ze trzeba Ew skontaktować sie w sprawie zmian)
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group