Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 29 Kwi 2014 22:52 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 11
Dlaczego? Jakie są alternatywy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#262 PostWysłany: 04 Maj 2014 15:03 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 109
janoszu napisał(a):
Dlaczego? Jakie są alternatywy?


były ostatnio czasami problemy z dezaktywacjami kont tam, gdzie ludzie intensywnie korzystali z kuponów rabatowych
alternatywy - jest cały dział do tego przeznaczony - zajrzyj, poczytaj...
viewforum.php?f=81
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 10 Cze 2014 18:33 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Moje znajome zatrzymują się już któryś rok w jakimś hostelu prowadzonym przez polskie zakonnice. Na stronie paryskiej polskiej parafii znalazłem takie namiary:
Towarzystwa Świętego Kazimierza; 119, rue du Chevalert, Paris, tel.: 01.45.83.55.26
Apostolat Miłosierdzia Bożeg;, 25, rue Surcouf, Paris, tel.: 01.40.62.69.07
Siostry Nazaretanki – 95, rue de Verdun, 92220 Bagneux ; 0146633292
Dom Polskiej Misji Katolickiej, 31, rue d'Hugny, La Ferte Sous Jouarre, tel.: 01,60,22,03,76
Siostry Felicjanki – 27, rue du Progres, 62700 BRUAY LA BUISSIERE Tel: 0321624515
Dom Prowincjalny Księży Chrystusowców ; 46, Ave, du Gros Peuplier 93600 AULNAY - SOUS – BOIS, tel. : 0148666360
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 09 Sie 2014 10:03 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
sloniklbn napisał(a):
Będę w Paryżu 27.06-02.07, nocleg na airbnb.

https://www.airbnb.pl/rooms/1577752

Jak ktoś będzie potrzebował opinii to po tym terminie :)
Jest to mój pierwszy wyjazd z airbnb.


hej i jak wrażenia, bo szukam noclegu na dwa dni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Paryż raz jeszcze
#265 PostWysłany: 12 Sie 2014 15:26 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 3
Zakładam nowy wątek, bo nie chodzi mi o konkretne propozycje, a o opinie o dzielnicach. Jadę z mamą, wytrwałą turystką (bez fachów), ale już niemłodą, dlatego odpadają przedmieścia. Z doświadczenia wiem, że czasem trzeba wrócić na chwilę, odpocząć w ciągu dnia, aby znów wieczorem wyjść. Coś wewnątrz pierwszej obwodnicy. Oczywiście środki ograniczone. Dlatego zależy mi nie tylko na w miarę tanim noclegu, ale też na nie za drogich knajpkach w okolicy, a także jakiś sklepach, piekarniach itd. I żeby się nie bać wracać do domu, ale bez przesady. Kiedyś nocowałam na Menilmontant i kolorowi sąsiedzi mnie nie stresowali. Czekam na sugestie, bo wyjazd niedługo i już muszę czegoś szukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryż raz jeszcze
#266 PostWysłany: 12 Sie 2014 15:46 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Ja spałem tutaj:

https://www.airbnb.gy/rooms/2021174

Fajne miejsce, bo nie samo centrum więc spokojnie, ale blisko i bardzo dobra dostępność komunikacyjna (obok Dworce Nord i Est). W pobliżu nad kanałkiem niedrogi sieciowy supermarket.

Dzielnica (bodajże 10-tka) absolutnie bezpieczna, zwłaszcza nad kanałkiem mnóstwo spacerowiczów, ludzi kulturalnie spożywających piwo/wino itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryż raz jeszcze
#267 PostWysłany: 12 Sie 2014 16:02 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 23
To ja polecę tańszą wersję miejscówki niedaleko tej powyżej. Tuż nad kanałkiem. Bardzo dobra okolica. Troszę małe, ale za to cena b.dobra. Piekarnia i duży sklep 30 metrów. Knajpek też sporo. My nawet spacerkiem poszliśmy do Sacre Coeur, ale to jednak kawałek :)

Powrót do domu przyjemny, bo wzdłuż szerokiego kanałku - otwarta przestrzeń, a nie jakieś wąskie uliczki.

https://www.airbnb.pl/rooms/788940
mapka pokazuje złe miejsce. Mieszkanie jest przy Quai de la Loire z widokiem na Bassin de la Vilette.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 19 Sie 2014 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
A polecicie coś z airbnb w dzielnicy 18? Lub okolicach? :) Lecę na dwa dni we wrześniu i szukam czegoś w miarę ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 22 Sie 2014 14:47 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 407
niebieski
Niestety nie polecam, dobre miejsce ale wysoko iobskurnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 24 Sie 2014 22:47 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
Przylaczam sie do proźby, tanio w grudniu 2 osoby :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Paryż raz jeszcze
#271 PostWysłany: 24 Sie 2014 22:51 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
Rzeczywiście miejsce wydaje sie być dosyć fajnie usytuowane i tanie jednak pobyt minimum 5 nocy...
Czy warto napisać do hosta czy zgodzilby sie na pobyt 3 dniowy, czy airbnb bedzie robic problem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 02 Wrz 2014 19:49 

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 2
Witam!
Szukam noclegu dla 8 osób na 3 noce w październiku. Ma ktoś jakiś pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 04 Wrz 2014 17:48 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 13
poszukuje nocleg w paryzu dla 12 osob, do 500zł/os za całosc. Termin 12-16 listopada


Ostatnio edytowany przez Laska, 05 Wrz 2014 01:13, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 04 Wrz 2014 19:00 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
O Lasko,
Jesli daty nie graja zadnej roli to tez to dopisz, bo post sie nadaje do kosza. Popraw tez wielkie litery i gramatyke, svp
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:42 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
niebieski
nie napisałaeś nawet, czy ma to być namiot na parkingu, czy apartament w pięciogwiazdkowym hotelu....
https://www.airbnb.pl/rooms/1895094?che ... &guests=12 - tutaj wyjdzie Ci około 450 zł/os, ale nie mam pojęcia, czy szukasz czegoś w tym stylu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 17 Wrz 2014 00:01 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 2
Witam,

mój problem dotyczy hotelu F1 w Paryżu, konkretnie Porte de Montmartre. Mianowicie chciałabym zarezerwować nocleg w tym hotelu a nie posiadam niestety karty kredytowej, wymaganej do potwierdzenia rezerwacji. Pierwsza myśl była zatem taka, żeby poprosić kogoś z rodziny o rezerwacje a zapłacić na miejscu już swoją kartą (debetową) lub gotówką. Tylko czy jest to możliwe? Doczytałam się bowiem, że środki nie są z góry blokowane na karcie, że płaci się na miejscu gotówka lub karta w godz. pracy recepcji lub karta w jakiejś specjalnej maszynie :?: , w godzinach gdy recepcja jest nieczynna. Oraz że poza godzinami pracy recepcji można się dostać do hotelu właśnie przy pomocy karty. Przy czym są to jakieś ogólne regulaminy accor, a nie konkretnego hotelu. Obawiam się, że dotrę do hotelu kolo południa, czyli w czasie gdy recepcja ma przerwę.

Może ktoś z was miał podobną sytuację i będzie w stanie napisać mi czy w tajemniczej maszynie da się zapłacić kartą inną niż ta podaną w rezerwacji i w dodatku debetową? I czy będę mogła swobodnie wchodzić do hotelu? Bylam tam kilka lat temu i pamiętam, że wydawano jakieś karty magnetyczne, żadnego wchodzenia dzięki kartom płatniczym sobie nie przypominam. Ale wtedy byłam z osoba posiadającą kartę kredytową...

Albo może chociaż ktoś wie gdzie można napisać, żeby się tego dowiedzieć. Ją znalazłam niestety jedynie nr. telefonu owego hotelu a telefon polskiej centrali accor na pytania dotyczące hoteli F1 nie odpowiada.

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 17 Wrz 2014 00:53 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
Rezerwację możesz potwierdzić swoją kartą debetową. Na kiedy masz rezerwację i za jaką cenę?
W przypadku niższej taryfy - "FLASHY Package" - kwota zostanie pobrana w momencie rezerwacji
[Full amount of stay is payable in advance by credit card at booking time. The booking is not refundable.]
Przy droższej taryfie "Web only Offer" masz możliwość dokonywania zmian, a karta nie zostanie obciążona przed przyjazdem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 17 Wrz 2014 08:48 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Byłam w tym hotelu 2 razy. W recepcji nie ma przerwy, obsługa gości hotelowych jest non stop. Tak więc możesz o każdej porze dotrzeć do hotelu i zapłacić (zostaniesz o to zapytana): albo gotówką (korzystniej) albo należnośc hotel ściągnie z karty, którą podałaś bądź innej, którą masz przy sobie i na której są wystarczające środki. Masz wybór.
Proponuję zakup euro w Polsce i opłatę za hotel w gotówce. Płatnośc kartą zawsze wychodzi drożej
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:49 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 2
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 22 Wrz 2014 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2014
Posty: 5
magdakia napisał(a):
gret napisał(a):
Bede w paryżu teraz na 3 dni, nocleg załatwiłem sobie u miłej Ppolki. Za 5 osób policzy nas 20e od głowy za dobe. Ogólnie ciażko tam z tanimi noclegami. Naprawde trzeba sie naszukać!

Podaje namiary
http://www.globrelations.com/pokoje/topic/index.html
adres 97 bld marceau 92700 colombes

Jak wróce zdam relacje jak miejscówka.

PS: za 100zł na dwie osoby to możesz sobie pomarzyć :) też miałem takie podejście ale potem im wiecej szukasz to minimalna cena rośnie
Calokowicie sie zgadzam
m:)
zapraszam na facebook :) staram sie dodawac nowosci o Paryzu i Francji

https://www.facebook.com/pokojewparyzupl

dziekuje za lajkowanie I like it :)


http://www.pokoje-w-paryzu.com

-- 01 Lip 2014 13:16 --

janoszu napisał(a):
Witam, szukam taniego noclegu dla pary w Paryżu od 26.12 do 2.01. To pierwszy wyjazd także bede wdzięczny za wszelkie propozycję.

Z góry bardzo dziekuje.


Witam serdecznie

Dziekuje za zainteresowanie naszym pokojami.


Zapraszamy na nasza strone

http://www.pokoje-w-paryzu.com

http://www.noclegi-w-paryzu.com

i na facebook staram sie wlozyc najnowsze zdjecia i informacje o Paryzu zapraszam :)
https://www.facebook.com/pokojewparyzupl

dziekuje za lajkowanie I like it :)


Lokalizacja : 15 minut do najwazniejszych zabytkow jak Opera, Concorde, Pola Elizejskie itd co na Paryz jest malo.

pokoje sa dwuosobowe: koszt 20 euro od osoby :) minimalnie dwie doby
jezeli pokoj dla 3 osob to cena ulega zmianie czyli 17.50 euro za osobe :)
dla jednej osoby cena pokoju jest 35 euro za dobe.

Lazienka jest wspolna dla 2 pokoi ale nigdy nie bylo problemu:)
Kuchnia z pokojem stolowym dla waszej dyspozycji, tam mozna przygotwac sniadanko czy kanapki.

Dla chetnych przy wczesniejszym potwierdzeniu moge zaproponowac obiadokolacje za jedyne 5 euro za osobe. Kuchnia francuska lub na zyczenie polska.

Dla wiekszej grupy jest tez mozliwosc wynajecia mieszkania samodzielnego : dwa pokoje lazienka i kuchnia z mikrofala, lodowka i czajnikiem itd

Za samodzielne dwupokojowe mieszkanie za dobe
koszt jest 20 euro od osoby minimalnie dla 4 osob maksymalnie dla 7 osob, powyzej 5 osob to cena jest 17.50 euro

Pozdrawiam i prosze o w miare szybka decyzje poniewaz mam bardzo czeste zapytania

Jezeli bedziecie zainteresowani prosze o maila z potwierdzeniem a ja zablokuje miejsce jezeli jeszcze bedzie dostepne i wysle maila z prosba o zaliczke ( wartosc pierwszej nocy ).

Magdalena

tel 0033147857749


UWAGA : prosze o wczesniejsze podanie godziny przybycia
Check in jest niemozliwy po 22.00 co nie znaczy ze nie mozecie wracac do domu pozniej w inne dni
check out do 11.00
Po wczesniejszym zapytaniu mozemy w atrakcyjnej cenie zorganizowac transport do lub z lotniska bezposrednio pod adres. Koszt 20 euro za osobe za kurs z Lotniska Beauvais okolo 90 km - cena porownywalna z dojazdem transportem ale czas przejazdu 2 do 3 razy krotszy.

Zainteresowanych transportem prosze o jak najwczesniejszy kontakt.
Dlatego tez prosze wyslac bilet lub informacje o przylocie i odlocie- abysmy mogli dopasowac transfer.

zapraszamy na nasza strone http://www.pokoje-w-paryzu.com
http://www.noclegi-w-paryzu.com
we invite you on our website http://www.rooms-in-paris.com

Proszę o zachowanie ciągłości w mailach (odpowiadać na maile funkcją
"odpowiedz" i nie kasować historii).
Please maintain continuity in mails (answer to mails with function
"answer" and do not erase history).


No dobre sobie, ja próbowałam się dowiedzieć paru istotnych rzeczy związanych z pobytem tam i jedyne co dostałam w mailu to ten spam, który jest wyżej. Nic poza tym. Jak napisałam, że zdecydowaliśmy się z partnerem wziąć pokój w tym domku na trzy noce, też cisza. Niezłe lanie wody. Ani be, ani me, ani ku ku ryku. Szkoda było czekać 5 dni. Ale na szczęście partner wynalazł tańszy hotel i bliżej centrum przynajmniej. Ciekawe czy ktoś będzie miał więcej szczęścia pisząc do tej pani.

-- 22 Wrz 2014 13:39 --

Polecam tutaj, cena okazyjna i tak jak pisałam, niedaleko do centrum.
http://www.booking.com/hotel/fr/etap-paris-porte-de-montmartre.pl.html?aid=304142;label=postbooking_confemail;sid=e2e73556dc90254c77efe46857eb3da9;dcid=1;origin=disamb;srhash=3123040874;srpos=1
_________________
Karolajna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group