Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 28 Wrz 2012 16:09 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 38
Jeszcze dodam , ze byłam w tym hotelu dokładnie rok temu 9-11 września i z ciekawości sprawdziłam ile płaciłam: niedziela 30 euro, pn-wt 35euro za pokój. Teraz ten sam pokój to 52 euro...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#142 PostWysłany: 29 Wrz 2012 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Przed tygodniem wróciłem z Paryża i mieszkanie rezerwowałem przez holidayflat.fr. Osobiście wybrałem takie, gdzie klucz czekał do odebrania w specjalnej skrytce. Myślę, że tak jest wygodniej, chyba że w Paryżu jest się rano i akurat w wyznaczonych godzinach można odebrać klucz. Inaczej to jest dopłata jakieś 100 zł, umawianie się i jeżdżenie. A tak wszystko na miejscu.

A więc zacznę może od początku - rezerwację zrobiłem w lipcu. W sierpniu dostałem maila, że mieszkanie zostało zalane wodą (jakaś awaria wodociągu) i poproszono mnie o zmianę na inne, lub anulowanie rezerwacji i oni zrobią zwrot. Zrobiłem zmianę. Wspomnieć tu muszę, że wszystkie maile, jakie od nich dostałem były po francusku i mimo, że prosiłem o tłumaczenie na język angielski (francuskiego nie znam wogóle) to takiego maila nie dostałem. Tłumaczyłem sobie wszystko przez google translator :) Im odpisywałem po angielsku.

Na 2 tygodnie przed planowaną podróżą dostałem wiadomość z dokładnym adresem oraz informacjami, jak zdobyć klucz. Tzn dostałem kod do kamienicy, otwierał on główne drzwi, następnie informacje które to mieszkanie, ta i ta klatka, klatka C, piętro 5, następnie korytarzem w prawo i pierwsze drzwi po lewej stronie.

Kamienica była naprawdę duża, była godzina 1 w nocy, zanim znalazłem to mieszkanie zeszło chyba ze 20 minut. Kiedy mi się to już udało, ostatni krok - na jego drzwiach była skrytka. Trzeba było wprowadzić kod (4 cyfrowy), skrytka się otworzyła i w środku był klucz. To była, jak jakaś zagadka w Sherlocku Holmesie ;)

Naprawdę motki były. Ale mieszkanie w świetnej cenie i standard też super. W samym centrum Paryża, jakieś 300m jak się później okazało od Pałacu, gdzie mieszkał Sarkozy, nieco ponad 1km od Champs Elysees, cena 29€/doba. W mieszkaniu - piętrowe łóżko, kuchnia, mikrofala, tv (około 20 programów), prysznic.

Jeśli będę drugim razem w Paryżu na pewno skorzystam ponownie ;) Dodam jeszcze, że przez te 5 dni, które byłem w Paryżu nikt się ze mną nie komunikował, nikt nie sprawdzał czy dotarłem. Mieszkanie na koniec posprzątałem, klucz zostawiłem w skrytce.

Odnośnie Waszych pytań - ja płaciłem kartą. Haczyków nie stwierdziłem żadnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 05 Paź 2012 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 851
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Witam :) Szukam czegos taniego, cudów nie oczekuje dla 6 osób w terminie 24-26 luty ! :) Z góry dziękuję!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 10 Paź 2012 14:09 

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 1
pannakarol napisał(a):
Kilka dni temu napisałam do tej Pani i prawdopodobnie tam właśnie będziemy nocować :)

Witam,
a jak długo czekałaś na odpowiedź? Ja chciałbym tam nocować 6-8 grudnia, ale niestety nie dostałem od kilku dni odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 17 Paź 2012 15:50 

Rejestracja: 20 Lip 2011
Posty: 25
Witam
ostatecznie zdecydowaliśmy się na La Regent Hostel na Montmartre, pokój prywatny z wc 4os,
ogólnie jestem b. zadowolona, miejsce super, z okna widok na bazylikę Sacré-Coeur, metro praktycznie po drugiej stronie ulicy :)
1 przystanek od placu Pigal, Moulin Rouge itp miejsce bardzo klimatyczne, pełno alejek, schodów :) kawiarenek z muzyką na żywo i grzanym winem :) (które jest niezbędnym elemetem wieczornego wypadu na miasto:)
jeżeli chodzi o hostel, to dla mnie godny polecenia, obsługa miła, pokoje czyste, śniadanie wliczone w cenę, standardowo do wyboru:
rogalik, bagietka, chleb, płatki śniadaniowe (kilka rodzajów), dżemy, miód, masło, napoje: kawa, herbata, mleko (ciepłe i zimne) czekolada, sok pomarańczowy, woda mineralna itp jeżeli chodzi o łazienkę to też w porządku, my mieliśmy wannę z prysznicem, woda zawsze ciepła,
raczej nie ma ograniczeń wiekowych, było trochę osób pow. 40stki
to tyle w temacie :) do Paryża wrócę na pewno bo warto!!! pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 20 Paź 2012 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
My jednak zdecydowaliśmy się na Bastille Hostel. Czysto i spokojnie, pokoje widać, że dość świeże. W pokoju prysznic i umywalka. Toaleta na piętrze, do dyspozycji ok. 4 pokoi. Za 3 noce za pokój 2-osobowy zapłaciliśmy 150 euro, skromne śniadanie w cenie. Obsługa mówiąca po angielsku. Zarówno przed zakwaterowaniem jak i po wykwaterowaniu można w bezpiecznym miejscu pozostawić bagaże w hostelu. Niewątpliwą zaletą jest bliskość metra i właściwie samo centrum Paryża. Pokoje są w ciągu dnia zamykane na 4 godziny na czas sprzątania, ale co to za problem, kto siedzi w pokoju w ciągu dnia będąc w Paryżu! Godne polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 25 Paź 2012 12:18 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 18
Loty: 29
Kilometry: 43 749
krakers napisał(a):
pannakarol napisał(a):
Kilka dni temu napisałam do tej Pani i prawdopodobnie tam właśnie będziemy nocować :)

Witam,
a jak długo czekałaś na odpowiedź? Ja chciałbym tam nocować 6-8 grudnia, ale niestety nie dostałem od kilku dni odpowiedzi.
Pozdrawiam.


Napisałem do tych Państwa, dostałem odpowiedź następnego dnia, może warto napisać jeszcze raz z innego adresu? (mógł wpaść do spamu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 25 Paź 2012 12:23 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 18
Loty: 29
Kilometry: 43 749
Udało mi się też znaleźć ogłoszenie na jednym z portali, ogłasza się polka, napisałem jej maila za 5dni chciałaby otrzymać 250eur, czyli 50eur za noc, ale plusem jest to że do dyspozycji jest całe mieszkanie
link do ogłoszenia :arrow: http://www.goldenline.pl/forum/1264426/ ... 3#51779100

Widzę że w ogłoszeniu nie ma adresu, p. Dominika poinformowała mailowo że najbliżej jest do przystanku: Denfer Rochereau lub Gaite


Ostatnio edytowany przez sdik, 25 Paź 2012 12:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 25 Paź 2012 12:38 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
ja moge polecic nocleg z airbnb - w dzielnicy la defense, kilka minut od metra, bardzo duzy apartament, sypialnia z duzym dwuosobowym lozkiem i salon z bardzo duza rozkladana sofa. apartament nowiutki, kuchnia w pelni wyposazona, z pralka. apartament naprawde przestronny, placilismy 180e za 2 noce. panorama paryza z okna na 13-tym pietrze, cudnie widac sacre coeur i wieze eiffla. jakby co to na priva ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 25 Paź 2012 12:40 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 18
Loty: 29
Kilometry: 43 749
dialam napisał(a):
ja moge polecic nocleg z airbnb - w dzielnicy la defense, kilka minut od metra, bardzo duzy apartament, sypialnia z duzym dwuosobowym lozkiem i salon z bardzo duza rozkladana sofa. apartament nowiutki, kuchnia w pelni wyposazona, z pralka. apartament naprawde przestronny, placilismy 180e za 2 noce. panorama paryza z okna na 13-tym pietrze, cudnie widac sacre coeur i wieze eiffla. jakby co to na priva ;)


Który dokładnie to apartament?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 04 Lis 2012 23:23 

Rejestracja: 04 Lis 2012
Posty: 2
dialam napisał(a):
ja moge polecic nocleg z airbnb - w dzielnicy la defense, kilka minut od metra, bardzo duzy apartament, sypialnia z duzym dwuosobowym lozkiem i salon z bardzo duza rozkladana sofa. apartament nowiutki, kuchnia w pelni wyposazona, z pralka. apartament naprawde przestronny, placilismy 180e za 2 noce. panorama paryza z okna na 13-tym pietrze, cudnie widac sacre coeur i wieze eiffla. jakby co to na priva ;)


Mógłbyś podać jakiś namiar, gdyż prawdopodobnie dlatego, że jestem nowy na forum nie mogę wysłać PW.
Opcja którą podałeś brzmi bardzo ciekawie ;) pozdrawiam

Był może ktoś w tym hotelu http://www.parisby.com/hotel/hotel-aris-nord-paris/ ?? Albo korzystal z tej strony przy bookowaniu noclegu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 09 Lis 2012 17:18 

Rejestracja: 29 Kwi 2011
Posty: 22
Wygląda interesująco i przede wszystkim tanio. Na zdjęciach mieszkania też wyglądają bardzo ok.
Jak to jest z tą skrytką-sejfem na klucz? To się wybiera z listy przy rezerwacji? Jeśli tak, to która to jest opcja? I jaka jest kwota?
Bo rzeczywiście jechać w całkiem inne miejsce żeby odebrać klucz, a później zostawić mija sie z celem, jadąc tam na 3 dni tylko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 21 Lis 2012 09:52 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
Witam, poszukuję niedrogiego noclegu w Paryżu w dniach 19-22.02.2013. Może ktoś coś polecić :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 06 Gru 2012 12:52 

Rejestracja: 14 Wrz 2012
Posty: 2
Witam
Ostatnio nocowałem w Hipotel Belleville Paris cena za pokój 2 os. ok 38 euro. Metro bardzo blisko hostelu. Dojazd do centrum do jakies 15 minut. Pokoje raczej dla malo wymagających bo tylko z umywalką. Ale przy 2-3 dniowych wypadach to duzo czasu sie nie spedza w pokoju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 11 Gru 2012 22:51 

Rejestracja: 09 Maj 2012
Posty: 51
Cześć,
Poszukujemy jak najtańszego noclegu w paryżu dla 4 osób na 2 noce (7.02.2013-9.02.2013r.) co polecacie?
_________________
Image

http://www.youtube.com/watch?v=JH9PAYA4rco - EuroTrip, Autostop 2013
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 13 Gru 2012 00:02 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
mój kumpel w 4 osoby udaje się do Paryża i poprosił mnie o znalezienie jakiegoś taniego noclegu najlepiej po polsku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 21 Gru 2012 18:04 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 12
Hej,
podaję Wam linki do aukcji allegro, na których są zdjęcia i opisy mieszkań do wynajęcia w centrum Paryża.
To są mieszkania tej osoby o której w innym wątku pisał szymonpoznan1

http://allegro.pl/mieszkanie-pokoj-w-pa ... 94765.html
http://allegro.pl/mieszkanie-pokoj-sylw ... 06925.html

Wystarczy w wyszukiwarce allegro wpisać: mieszkanie w paryżu

Ja miałam styczność z tym Panem który wynajmuje mieszkanie, ponieważ również oferuje transoprt z lotniska Beauvais<->Paryż i korzystaliśmy z jego usług. Polecam, naparwdę warto...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 23 Gru 2012 11:51 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 42
tgów na tej stronce https://www.airbnb.pl i mam pytanie do bardziej zorientowanych. Wie ktoś jak wygląda wynajem takich pokoi? Tzn. ten ktoś kto wypożycza te pokoje to normalnie tam mieszka i tylko udostępnia pokój czy może to są takie małe kawalerki i mieszka się samemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 23 Gru 2012 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
bong napisał(a):
tgów na tej stronce https://www.airbnb.pl i mam pytanie do bardziej zorientowanych. Wie ktoś jak wygląda wynajem takich pokoi? Tzn. ten ktoś kto wypożycza te pokoje to normalnie tam mieszka i tylko udostępnia pokój czy może to są takie małe kawalerki i mieszka się samemu?


Różnie, wszystko masz podane w opisie oferty (czy całe mieszkanie, czy tylko np. pokój). Tutaj masz dokładnie opisane korzystanie z tego serwisu:
http://www.fly4free.pl/poradnik-jak-z-g ... zl-bonusu/

Korzystałem kilka razy, zawsze pozytywne doświadczenia. Dobra rada - szukaj ofert wiarygodnych, a nie największych okazji (patrz np. czy są opinie wystawione gospodarzowi).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 05 Sty 2013 18:04 

Rejestracja: 05 Sty 2013
Posty: 5
Witam
Wybieram się ze znajomymi do Paryża 28 lutego i szukamy noclegu dla 10 osób na 5 nocy. Preferuje ze wzgledu na naszą liczebność jakieś mieszkanie czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że tak wyjdzie stosunkowo najtaniej. Czy ktoś był w Paryżu w podobnie liczebnej grupie i może polecić jakiś nocleg? Szukałem na stronie airbnb.pl i znalazlem ciekawa oferte ale wydaje mi się, że cenowo jest trochę za niska i boję się, żeby nie zostać zwyczajnie oszukanym. Link do tej oferty to https://www.airbnb.pl/rooms/847486 Co sądzicie o tej ofercie?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group