Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Marsylia - nocleg
#1 PostWysłany: 02 Lip 2014 15:22 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 13
Witam, czy może mi ktoś polecić ze swojego doświadczenia jakiś hotel (mieszkanie) w Marsylii ? Tak trochę mało informacji z pierwszej ręki na temat noclegów w tym mieście, a nie chciał bym trafić na jakieś pluskwy w pokoju (wiem - one mnie nie zabiją , ale moja żona na pewno tak). W październiku muszę wykombinowac jeden nocleg dla czterech osób, tak w miarę nie za daleko od dworca, bo niewiele mamy czasu na zwiedzanie.
No i nie koniecznie musi to byc Hilton...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Marsylia - nocleg
#2 PostWysłany: 02 Lip 2014 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Na przeciwko dworca masz Holiday Inn Express całkiem przyzwoity, jest opcja pokoju 4 osobowego (dwójka z kanapą) trochę drożej niż dwójka, ja rezerwowałem za punkty tylko 15 tys., w końcu okazało się że pojechaliśmy we dwójkę.
Dodatkowym plusem jest nie najgorsze/ proste śniadanie w cenie, jak w każdym HIX.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marsylia - nocleg
#3 PostWysłany: 03 Lip 2014 14:57 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 13
Aron napisał(a):
Na przeciwko dworca masz Holiday Inn Express całkiem przyzwoity, jest opcja pokoju 4 osobowego (dwójka z kanapą) trochę drożej niż dwójka, ja rezerwowałem za punkty tylko 15 tys., w końcu okazało się że pojechaliśmy we dwójkę.
Dodatkowym plusem jest nie najgorsze/ proste śniadanie w cenie, jak w każdym HIX.


Dzieki, całkiem fajna opcja, blisko i do tego zjadliwe sniadanie.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marsylia - nocleg
#4 PostWysłany: 22 Sie 2015 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Hej

Lecę z dziewczyną we wrześniu do Marsylii i tak myślimy cały czas nad noclegiem jak to najlepiej ugryźć. Może ktoś coś doradzi.

Zastanawiamy się nad hotelem F1 koło lotniska. Na 3 noce to byłby koszt niecałych 500zł, a więc chyba niezła cena (tak, znam warunki)? Blisko na dworzec, z którego można dojechać do Marsylii. No, ale prócz tego miasta chciałbym tez zobaczyć wybrzeże i okolice. No i mój plan był taki by wynająć auto na lotnisku by później pojechać gdzieś dalej na wschód w okolice Cassis, ale też północ do Aix en Provence. Czy może lepiej szukać noclegu bliżej miasta i przestawić się tylko na komunikację miejską?

Chętnie przyjmę jakieś porady. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Marsylia - nocleg
#5 PostWysłany: 08 Lut 2022 08:51 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Odkopuję i uzupełniam. W mojej ocenie idealnym miejscem do zatrzymania się w Marsylii są rejony:
Marseille 1er Arr. - okolice starego portu i głównego dworca - centralna część miasta - stąd na nogach wszędzie będziecie mieli blisko
Marseille 2e Arr. - rejony Cathédrale La Major - najlepiej zatrzymać się gdzieś w okolicy stacji - Joliette.
Marseille 6e Arr. - okolice starego portu oraz katedry Notre Dame - tylko decydując się na ten rejon, pamiętajcie, że będziecie musieli często schodzić z góry i wchodzić pod górę :)

Osobiście wybraliśmy Marseille 2e Arr. - łatwo i wygodnie dojechać stąd można tramwajem (T2, T3) w okolice starego portu.
Wybór padł na mieszkanie --> https://www.booking.com/hotel/fr/marsei ... le.pl.html
Widać, że było świeżo co po remoncie - tzn. wszystko ładnie wykończone, nieurodzone ściany itp. po prostu warto. W całym mieszkaniu parkiet, w sypialniach wykładzina. Booking kłamie, w ofercie jest WiFi i dostęp do wielu platform streamingowych - nie ma natomiast normalnej TV ;) Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze - jest winda, a z balkonu widać (trochę w oddali, ale widać) katedrę Notre Dame

Pod blokiem jest piekarnia, Aldi oraz przystanek autobusowym. Przystanek tramwajowy oraz metro znajduje się w odległosci 500 metrów
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group