Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:57 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 5
Loty: 18
Kilometry: 28 701
Hej, dzięki za odpowiedź a co z bagażem bo ja się raczej dam radę przemieścić ale co z bagażem bo nie chciałbym wylądować w Johanesburgu bez bagażu bo później jadę około 400 km dalej ale to już autem. Kiedyś mi w Warszawie nie przyleciał bagaż to mi pod same drzwi kurier kilka godzin później przywiózł ale to raczej nie są południowoafrykańskie standardy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#62 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:59 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Problem linii - jak zgubia muszą dostarczyć pod adres konkretny, może to być i 400 km dalej

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Wrz 2019 10:01 

Rejestracja: 29 Sie 2013
Posty: 8
Hubertus86 napisał(a):
-- 18 Kwi 2019 13:26 --

Hej, tak się zastanawiam nad kupnem biletu ale mam niestety tylko 1h10min na przesiadkę. Lot WAW - CDG - JNB. Ze strony https://www.airfrance.pl wyczytałem, że lot z Warszawy ląduje na 2F a wylot do Johanesburga mam z 2F czyli jest to naprzeciwko więc chciałbym zapytać kogoś kto zna to lotnisko czy 1h10minut wystarczy? Wg mnie spokojnie ale czy tam nie ma jakichś utrudnień bo na mapie lotniska wygląda to bardzo blisko.

-- 18 Kwi 2019 13:29 --

Hubertus86 napisał(a):
Hej, tak się zastanawiam nad kupnem biletu ale mam niestety tylko 1h10min na przesiadkę. Lot WAW - CDG - JNB. Ze strony https://www.airfrance.pl wyczytałem, że lot z Warszawy ląduje na 2F a wylot do Johanesburga mam z 2F czyli jest to naprzeciwko więc chciałbym zapytać kogoś kto zna to lotnisko czy 1h10minut wystarczy? Wg mnie spokojnie ale czy tam nie ma jakichś utrudnień bo na mapie lotniska wygląda to bardzo blisko.


Oczywiście ląduje na 2F a kolejny wylot z 2E.



Cześć, i jak poszło? kupiłam ten sam lot i też się zastanawiam, czy zdążę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 09 Lut 2020 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Na sleepingairports jest info, ze przysznic można wziąć w YOTELAIR Paris CDG. Korzystał ktoś? Czy jest płatny a jeśli tak to jaka cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nadanie bagażu na CDG
#65 PostWysłany: 22 Sie 2021 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2021
Posty: 61
Loty: 50
Kilometry: 107 268
Mam pytanie o odprawę/nadanie bagażu na GDG . Przylatuję na CDG na terminal T-2B, wylatuję z terminalu T-2E ,lecę na dwóch różnych biletach różnymi liniami . Będę musiał nadać ponownie bagaż . Jak tam wygląda nadawanie bagaży ? Czy muszę wychodzić z terminalu i ponownie wchodzić robiąc nową odprawę bezpieczeństwa i sprawdzenie dokumentów ,czy wszystko odbywa się w środku ? Mam 10 godzin przerwy miedzy lotami ,chcę po przylocie przespać się w YOTELu i dopiero potem przed odlotem nadać bagaż , dzięki za pomoc .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Sie 2021 20:51 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 366
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Tak, wychodzisz z lotniska, odbierasz bagaż i na checkinie ponownie nadajesz bagaż u drugiego przewoźnika i prawdopodobnie będą sprawdzane dokumenty wjazdowe(jeśli są wymagane).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 22 Sie 2021 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2021
Posty: 61
Loty: 50
Kilometry: 107 268
Czyli jak odbiorę bagaż to musze wyjść z terminalu , ponownie przejść przez security check i kontrole dokumentów ,nadać bagaż i wrócić do tego samego terminalu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Sie 2021 21:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
tak
Góra
 Profil Relacje PM off
BP2?? uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 22 Sie 2021 21:09 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 366
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Dokładnie tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BP2?? uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 22 Sie 2021 21:17 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Jeśli ci to pasuje i nie chcesz ze sobą tachać walizki na przesiadce w CDG to możesz spróbować na samym początku nadać bagaż od razu do miejsca docelowego. Zrób odprawę on-line na wszystkie loty i pokaż to w okienku jak będziesz nadawać bagaż na początku swojej podróży. Jak trafisz na ogarniętego agenta to powinien dać radę nadać bagaż do twojej finalnej destynacji. Wtedy nie będziesz musiał go odbierać i nadawać ponownie na CDG. Tylko pamiętaj by zabrać do podręcznego najpotrzebniejsze rzeczy.
Wtedy z T-2B walisz prosto na transfer w kierunku T-2E. Z tego co pamiętam to Yotel jest gdzies w transit area i moze tam wejsc bedac w transferze. Ale to by musial doczytac na ich stronie. Wtedy odpadają ci zabawy z odebraniem i ponownym nadaiem bagażu itp. Ale to doczytaj jeszcze na ich storie/zapytaj sie w hotelu czy mozna do nich wejsc bedac w tranzycie i nie opuszczajac przestrzeni transferowej CDG. Teraz jest covid wiec moze cos sie pozmienialo i sa jakies specjalne restrykcje.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez j_brawo, 22 Sie 2021 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 22 Sie 2021 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2021
Posty: 61
Loty: 50
Kilometry: 107 268
-- 22 Sie 2021 21:19 --

Dziękuje za pomoc , w związku z tym że będę musiał wychodzić z terminalu jeszcze mam pytanie odnośnie AirFrance na CDG . Ja muszę czekać jak na 2-3 godziny przed lotem otworzą nadanie bagażu na mój lot i sprawdzenie dokumentów czy mogę to zrobić w każdej chwili na stanowisku AF ?

-- 22 Sie 2021 22:16 --

@j_brawo dziękuję za podpowiedzi , w moim przypadku bez różnicy czy nadam od razu na 2 loty czy nie , ja musze pokazywać dodatkowe dokumenty przed lotem na check in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 21 Sty 2022 10:58 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Mam lot KLM/Air France z Warszawy na Teneryfę przez CDG na jednym bilecie.
Przewidziany czas na przesiadkę to tylko 45 minut... czy to wystarczająco?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 21 Sty 2022 11:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Jak na jednym bilecie, to znaczy ze wystarczająco.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 10 Sie 2022 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/francj ... em/8rgjm0x

Terminal 2F
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 30 Gru 2022 09:08 

Rejestracja: 21 Gru 2022
Posty: 7
Cześć,

Z narzeczoną chcemy lecieć z 5 czerwca 2023 na Mauritius i Air France oferuje lot z WAW do MRU z przesiadką w Paryżu (CDG). Przylot jest 22:15 terminal 2F, a wylot 23:20 terminal 2E. Cały przelot kupowany byłby podczas jednej transakcji na stronie Air France.
Trochę ryzykowne, ale wykonalne? Podejrzewam, że jeśli bywałyby z tym problemy, to AF by nie oferowała tak tych lotów, ale nie mam doświadczenia.

Z tego co czytam, to w przypadku opóźnienia linia lotnicza ma obowiązek zorganizować lot zastępczy. Pytanie czy tylko w ramach swojej linii, czy też mogą to być inne? Bo następny bezpośredni lot Air France jest jakieś 3 dni później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 30 Gru 2022 09:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Podstawowe pytanie, loty na jednym bilecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 30 Gru 2022 09:41 

Rejestracja: 21 Gru 2022
Posty: 7
Lotu jeszcze nie kupiliśmy, bo się wahamy, ale chciałbym to zrobić przez stronę Air France wybierając lot WAW - MRU. Jak to będzie "wydrukowane"? Nie mam pojęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 30 Gru 2022 09:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Czyli na jednym bilecie. Ja bym się nie przejmował i bym kupił. Jeżeli oferują przesiadkę w 1h, znaczy ze to realne.
Mi się udało w 1h zrobić przesiadkę z 2G do 1
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Luki P. uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 30 Gru 2022 10:00 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 222
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Przesiadka w drugą stronę byłaby nierealna w tym czasie bo po drodze z przylotu jest kontrola bezpieczeństwa, pomimo że wszędzie jest info o tranzycie, uczulam żeby nie trzeba było wylewać płynów ;) Inną sprawą jest to że do tego czasu rozkład może się zmienić 5 razy i polecisz KLM przez AMS ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Luki P. lubi ten post.
Luki P. uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 30 Gru 2022 10:14 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 54
Skoro AF oferuje takie połączenie na swojej stronie to już ich zmartwienie byś zdążył więc możesz śmiało brać.
A tak na marginesie, w tego typu sytuacjach, przy lotach do Paryża, personel AF często z własnej inicjatywy przed samym lądowaniem zaprasza pasażerów z krótkimi przesiadkami by przesiedli się na miejsca z przodu samolotu, w tym również do klasy biznes, tak by mogli szybko opuścić samolot.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Luki P. uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group