Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Lut 2019 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
@Pietrucha Ja na zachodzie (CA,UT,AZ,NV) nigdy nie płaciłem za parking w PN. Jedynie problem z zaparkowaniem auta był w Zion Park. Tzn ja nie miałem problemu, bo przyjechałem rano. Parking jest tam na tyle mały, że w sezonie w godzinach szczytu możesz mieć kłopot jak parking będzie full i będziesz musiał zaparkować w sąsiednim miasteczku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pietrucha uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 01 Mar 2019 01:04 

Rejestracja: 25 Maj 2016
Posty: 53
Pietrucha napisał(a):
@barciur Przecież annual pass obejmuje opłaty wjazdowe. Pytam czy macie jakieś informacje czy przy posiadaniu annual passa istnieją opłaty tylko za postawienie auta na parkingu? Jeśli tak, to czy jest to uzależnione z noclegiem? Będą sytuację, gdy będziemy spać na campingu w środku parku, a będą takie, gdy tylko zostawimy auto i będziemy chodzić cały dzień.

To wypadałoby napisać w pierwszym poście o tym, że masz annual passa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Mar 2019 07:58 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Tylko trochę na temat, ale w głównej mierze chodzi o parkowanie. Oglądając wczoraj "Stany Prokopa" (tak, wiem, wiem ;) ), był tam ciekawy fragment, jak odholowali mu auto, bo zaparkował za blisko hydrantu.

Cena takiej przyjemności to 40 USD za holowanie + 160 USD kosztów własnych. Warto mieć to na uwadze ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Pietrucha uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 04 Mar 2019 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Teraz lecą powtórki ale wydaje mi się, że te 40USD to był mandat a reszta właśnie opłata za holowanie i parking jednak mogę dobrze nie pamiętać bo oglądałem ten odcinek jakieś 2 miesiące temu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Mar 2019 16:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Możliwe, że tak jest @monroe. Tak czy siak 200 USD piechotą nie chodzi, więc trzeba patrzeć jak się parkuje ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 04 Mar 2019 16:37 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
nie trzeba jeździć z miarką do hydrantu, wystarczy oglądać kolory krawężników. Parkujesz na czerwonym krawężniku --> hol i/lub mandat.
Zazwyczaj w mieście "niespodziewanie puste i dobre miejscówki" są właśnie przy hydrantach, oczywiście z czerwonym krawężnikiem. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 04 Mar 2019 18:14 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Nie no jasne, napisałem tylko informację ile taka przyjemność może kosztować, jak by się nam "zapomniało".
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group