Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Kwi 2016 08:42 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4
http://www.dpp.cz/en/p-r-facilities/

Tutaj masz właśnie podana ta cenę która ja pisałem i podane na których parkingach obowiązuje. Akurat tych dwóch co wcześniej wymieniłeś tutaj nie ma bo tak jak pisałem z tego co pamiętam byly droższe. Ale spokojnie polecam ten Holesovice, 5 minut metrem do centrum :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#62 PostWysłany: 13 Kwi 2016 00:29 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 4
SebastianLodz napisał(a):
http://www.dpp.cz/en/p-r-facilities/

Tutaj masz właśnie podana ta cenę która ja pisałem i podane na których parkingach obowiązuje. Akurat tych dwóch co wcześniej wymieniłeś tutaj nie ma bo tak jak pisałem z tego co pamiętam byly droższe. Ale spokojnie polecam ten Holesovice, 5 minut metrem do centrum :)



hmm nie rozumiem - parkingi na obrzerzach sa drozsze niz te blizej centrum ? nielogiczne :) ja potrzebuje wysiasc na przystanku NARODNI TRIDA blisko TESCO bo moj hotel jest tam wlasnie wiec w gre wchodzi mi najlepiej zolte metro. Zaczyna sie ono przy wlasnie tych 3 Parkingach : Cerny Most 1 i 2 i jeszcze jest jeden Rajska Zahrada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 13 Kwi 2016 12:37 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4
Droższe były by te Wilsonova i Slovan, czyli w centrum :) natomiast skoro Tobie pasują Cerny Most I i II to jak najbardziej tam parkuj, cenowo będzie jak na tej strony czyli 140 koron za dobe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Kwi 2016 22:26 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 4
SebastianLodz napisał(a):
Droższe były by te Wilsonova i Slovan, czyli w centrum :) natomiast skoro Tobie pasują Cerny Most I i II to jak najbardziej tam parkuj, cenowo będzie jak na tej strony czyli 140 koron za dobe.


no to fajnie wlasnie gdzies tam zaparkuje albo na jednym albo drugim - gdzie bedzie blizej do metra bo z bagazami bede ja targac wiadomo :) czy metro jest bilet na czas czy sie bierze np 1 normalny i jade do centrum ? bo ja nie bede w ogole jezdzic tylko do hotelu z auta wlasnie i po 2 dniach spowrotem z hotelu do auta. Tak z ciekawosci mysle ile za metro mozna najmniej zaplacic i jakie to sa w ogole koszta.

PS wydaje mi sie ze ceny tam sa porownywalne jak w calej Polsce : za obiad piwko piwko piwko kolacje i spedzanie czasu :>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 06 Cze 2016 13:26 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 2
Teraz mają już nawet stronę po polsku: https://www.mrparkit.com/pl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Lip 2016 12:02 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
xemi napisał(a):
Cześć chciałem jeszcze o jedną sprawę zapytać. Czy dobrze rozumiem że w weekend na parkingach pomarańczowych i zielonych mogę stać bez ograniczeń? Znaczy jak przyjadę w sobotę, to do poniedziałku do 8:00 mogę zostawić auto na pomarańczowum albo zielonym i nie muszę go przestawiać co parę godzin?



nigdzie nie moge znalezc jasno napisanego ze wlasnie tak jest; ktos z doswiadczonych w parkowaniu w pradze moze powiedziecz czy tak lwasnie jest? nocujemy w strefie praha 2- pt popoludnie neidziele rano no i potencjalnei chcielibysmy z tego skorzystac

-- 22 Lip 2016 12:02 --

xemi napisał(a):
Cześć chciałem jeszcze o jedną sprawę zapytać. Czy dobrze rozumiem że w weekend na parkingach pomarańczowych i zielonych mogę stać bez ograniczeń? Znaczy jak przyjadę w sobotę, to do poniedziałku do 8:00 mogę zostawić auto na pomarańczowum albo zielonym i nie muszę go przestawiać co parę godzin?



nigdzie nie moge znalezc jasno napisanego ze wlasnie tak jest; ktos z doswiadczonych w parkowaniu w pradze moze powiedziecz czy tak lwasnie jest? nocujemy w strefie praha 2- pt popoludnie neidziele rano no i potencjalnei chcielibysmy z tego skorzystac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Lip 2016 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Wygląda na to, że tak:
http://www.praha2.cz/Zona-placeneho-stani-2
Masz tam link do mapy interaktywnej i najlepiej sprawdzić dla poszczególnych parkometrów.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Lip 2016 13:45 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 310
sim napisał(a):
xemi napisał(a):
Cześć chciałem jeszcze o jedną sprawę zapytać. Czy dobrze rozumiem że w weekend na parkingach pomarańczowych i zielonych mogę stać bez ograniczeń? Znaczy jak przyjadę w sobotę, to do poniedziałku do 8:00 mogę zostawić auto na pomarańczowum albo zielonym i nie muszę go przestawiać co parę godzin?



nigdzie nie moge znalezc jasno napisanego ze wlasnie tak jest; ktos z doswiadczonych w parkowaniu w pradze moze powiedziecz czy tak lwasnie jest? nocujemy w strefie praha 2- pt popoludnie neidziele rano no i potencjalnei chcielibysmy z tego skorzystac

-- 22 Lip 2016 12:02 --

xemi napisał(a):
Cześć chciałem jeszcze o jedną sprawę zapytać. Czy dobrze rozumiem że w weekend na parkingach pomarańczowych i zielonych mogę stać bez ograniczeń? Znaczy jak przyjadę w sobotę, to do poniedziałku do 8:00 mogę zostawić auto na pomarańczowum albo zielonym i nie muszę go przestawiać co parę godzin?



nigdzie nie moge znalezc jasno napisanego ze wlasnie tak jest; ktos z doswiadczonych w parkowaniu w pradze moze powiedziecz czy tak lwasnie jest? nocujemy w strefie praha 2- pt popoludnie neidziele rano no i potencjalnei chcielibysmy z tego skorzystac

Ja tak parkowalem. Przyjechalismy w sobote i tak auto stalo do poniedzialku rano.
Góra
 Profil Relacje PM off
sim uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 08 Sie 2016 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 213
Loty: 87
Kilometry: 188 854
Duży darmowy parking 24 h przy Karlínské náměstí, Praga 8, ok. 20 min drogi pieszo na Stare Miasto.

https://goo.gl/maps/dFFLQc8qwEo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 03 Paź 2016 21:28 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 4
Pawel_T napisał(a):
W dlugi sierpniowy weekend bylem autem w Pradze i bardzo przyjemnie sie jezdzilo, korki duzo mniejsze niz w Krakowie a darmowy parking dlugosci kilku kilometrow ciagnie sie od Mostu Legii na poludnie do mostu kolejowego, w obydwu kierunkach.



Hej, a czy tam przypadkiem nie ma niebieskiej strefy dla rezydentów? Mógłbyś sprecyzować o jaką ulicę chodzi??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 03 Paź 2016 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
@‌madstorm‌ ciezko mi sie wypowiedziec jak to teraz wyglada, wpis jest dosc stary. Wtedy na pewno mozna bylo parkowac na: Janackovo nabrezi, Zborovska, Svornosti.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 03 Paź 2016 22:50 

Rejestracja: 30 Maj 2016
Posty: 4
Dzięki. Chyba się trochę pozmieniało. Zona 5 jest najbardziej enigmatyczna dla mnie ;) czeska mapa, dosłownie:

http://www.parkujvklidu.cz/zakaznici-zo ... t-praha-5/

Swoją drogą polecam stronkę, chyba wszystko o parkowaniu w Pradze + mapki zon.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 02 Mar 2017 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Witam

Pytanko do "oblatanych"
Wybieram się 30.04-01.05.2017 do Pragi.

30 to Niedziela, a 1.05 - to także dzień wolny.
Hotel zarezerwowany na Praga 3 (jakoś).

Czy dobrze rozkminiłem czytając forum, że jak jest dzień wolny - Niedziela 30 i 1 Maja, to mogę wpaść do Pragi np o 11tej rano, postawić auto (w dozwolonym miejscu oczywiście) i może ono sobie stać za free aż do wtorku rano??\

Czy coś źle złapałem??

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Mar 2017 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Sam sobie pośrednio odpowiem.. Może się komuś przyda.

Wykupiłem bilet na:
https://www.mrparkit.com/pl Garáž Strážní
Strážní 41/16, Praha 3 - Žižkov

Zapłaciłem 200koron - od 30.04 12ta do 01.05 18ta. W sumie uwzględniając prowizję banku (2,8%) płacąc karta Visa (https://www.visaeurope.com/making-payme ... ange-rates) - koszt jakieś 33zł. Visa policzyła koronę po 0,1612zł + bank weźmie swoje 2,8%Myślę, że akceptowalne.

Na drugi dzień, cena parkingu skoczyła o 100% do 400koron...
Dostaje się mapkę z parkingiem, zaznaczone swoje miejsce, dzwoni się pod podany nr telefonu i brama z automatu się otwiera..

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 30 Mar 2017 08:05 

Rejestracja: 30 Mar 2017
Posty: 1
Parkingi w Pradze to masakra jak sie jedzie w 2 osoby to taniej samolotem.
Mamy hotel w centrum Pragi -Cerny Slon opcji na parkowanie praktycznie brak.Placimy w recepcji 650 Koron za dobe, 3 doby to ok 85 Euro. Co dziwne parkingi w Praha1 sa absurdalnie drogie, 50 koron h lub 1200 doba.

Mozna kombinowac z zielona strefa, ale znalezienie miejsca tez jest ogromnym utrudnieniem.
a i jeszcze jedno, mielismy wiedze zeby nie jechac do Pragi wiekszym autem, dlatego pojechalismy Cytrynka C3, gdybym mial jechac swoim a nie dziewczyny to bysmy nawet pod hotel nie podjechali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 02 Wrz 2017 16:56 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
W Pradze parkować najlepiej na P+R. Śmieszne pieniądze, strzeżony parking i stacja metra blisko. Ja korzystałem z P+R Skalka i szczerze polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 02 Wrz 2017 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Zgadza się. To najlepsza opcja. W metro i jesteś już w centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 22 Gru 2017 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
A tak z innej beczki...

Mam kartę parkingową EU dla osoby niepełnosprawnej. Ma ktoś wiedzę, czy mogę stawać bez ograniczeń i podziału na strefy, na miejscach przeznaczonych do parkowania dla osób niepełnosprawnych? Czy pojazd musi być jakoś extra oznaczony, czy karta wystarczy? Karta jest wystawiona fizycznie na mnie, auto zarejestrowane na mnie :)

pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Kwi 2019 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
xemi napisał(a):
Cześć chciałem jeszcze o jedną sprawę zapytać. Czy dobrze rozumiem że w weekend na parkingach pomarańczowych i zielonych mogę stać bez ograniczeń? Znaczy jak przyjadę w sobotę, to do poniedziałku do 8:00 mogę zostawić auto na pomarańczowum albo zielonym i nie muszę go przestawiać co parę godzin?

Mam to samo pytanie, ale minęły 4 lata, więc może coś się zmieniło :?: :roll: . Jadę jutro do Pragi, wracam w niedzielę. Chcę zostawić auto w strefie pomarańczowej, która jest płatna pn-pt 8-18 czy tam 8-20 z dopiskiem max 2h. Jak zostawię w sobotę rano i zabiorę w niedzielę wieczorem bez przestawiania to będzie ok?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 06 Sie 2020 10:48 

Rejestracja: 14 Kwi 2016
Posty: 76
Wklejam cennik parkingów P+R, może komuś się przyda.
Nie wiem jak na innych, ale na parkingu P+R Ladvi płatność tylko gotówką.

Załączniki:
cenniprpraga.jpg
cenniprpraga.jpg [ 238.2 KiB | Obejrzany 3162 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group