Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Cze 2016 21:35 

Rejestracja: 31 Lip 2015
Posty: 10
Chciałbym ostrzec ludzi którzy maja już zabookowany na wakacyjne 2016 wyloty, parking przy Lotnisku Schoenefeld "BER Airport Parken" - (ten naprzeciwko lotniska).

Parking jest przebudowywany i tylko na stronie widnieje informacja że, od Lipca NIE MOŻNA rezerwować parkingu.

Nie otrzymałem jakiejkolwiek "automatycznej" informacji że, moja rezerwacja przestała obowiązywać, ale kiedy poprosiłem o wyjaśnienie dostałem potwierdzenie że, nie mam rezerwacji:

"reservation is not possible anymore. The reservation was cancelled.
best regards, ber-airport-parken
"

jak widać NAWET NIE JEST IM PRZYKRO.

ps.
Po za tym ceny wzrosły i sąsiednie parkingi są tańsze (Albergo, EKS czy ESSO)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#22 PostWysłany: 21 Paź 2019 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
czy możliwość pozostawienie samochodu przy Uranusstrasse jest nadal aktualna?
ktoś korzystał w ostatni czasie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Paź 2019 13:29 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@Japi_29 Przy Uranusstraße jest zawsze dużo miejsca, szczególnie koło przedszkola przy skrzyżowaniu z Wehrmathen. Ewentualnie przy blokach bliżej Lidla.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Paź 2019 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Osobiście od zawsze wraz ze znajomymi parkujemy na Kirchstraße więc śmiało mogę polecić tą uliczkę na zostawienie auta.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 04 Lut 2023 14:10 

Rejestracja: 06 Maj 2016
Posty: 37
Loty: 150
Kilometry: 341 155
[e="vincenz"]@Japi_29 Przy Uranusstraße jest zawsze dużo miejsca, szczególnie koło przedszkola przy skrzyżowaniu z Wehrmathen. Ewentualnie przy blokach bliżej Lidla.[/quote]

Korzystał ktoś ostatnio z tej opcji? Nadal można tam zostawić bezpłatnie auto na kilka dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 06 Lut 2023 08:30 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@B1916 bywam tam regularnie. Nic się nie zmieniło, można zostawić auto.
Góra
 Profil Relacje PM off
B1916 lubi ten post.
B1916 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group