Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koleje rosyjskie
#1 PostWysłany: 03 Cze 2014 16:30 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Chodzi o pociąg nr 100E z Moskwy do Władywostoku
Jak wiadomo pociąg ten jeździ wymiennie z pociągiem 002E "Rossija" i jednego dnia jedzie jeden a drugiego drugi.
Muszę wycyrklować przejazd pociągiem 100E (bo taniej), ale kurka na stronie rzd.ru nie mogę sprawdzic czy będzie on jechał 2.09, czy 3.09 (45 dniowy okres wyprzedzenia zakupu biletów) a od tego zależy z kolei ile noclegów mam w Moskwie zabukować, oraz na kiedy kupić bilet powrotny.
Ktoś może ma jakiegoś hinta jak to sprawdzić ?
Jakieś alternatywne rozkłady jazdy ?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 25 Lip 2022 14:04, edytowano w sumie 1 raz
Zmiana tytułu na bardziej ogólny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 03 Cze 2014 17:15 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Napisz maila do jednego z wielu biur podróży w rosji oferujących bilety kolejowe.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lip 2014 19:31 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 43
Ja korzystam ze strony tutu.ru . Wpisz tam w wyszukiwarce trasę Moskwa - Władywostok bez wpisywania daty. Pojawią Ci sie wszystkie pociągi, które obsługują tą trasę. Teraz wystarczy, że najedziesz kursorem na interesujący Cię pociąg tak, żeby pole podświetliło się na szaro. Poniżej pojawią się opcje: Маршрут i годовой график. Wciskasz godowoj grafik i masz piękną rozpiskę :) Zgodnie z nią pociąg bedzie 100E pojedzie do Władywostoku 3.09.
www.tutu.ru/poezda/view_times.php?np=7cfdad
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Lip 2014 19:35 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
merol777 - Wiem wiem. Podpowiedziano mi na innym forum ten patent :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Lip 2014 19:40 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 43
Jest jeszcze jeden patent : na stronie rzd.ru trzeba odfajkować opcję "Только с билетами" , wtedy pojawia się tylko rozkład jazdy :) powodzenia na transsibie, ja przerabiałem to w zeszłym roku i polecam, w razie czego mogę co nieco podpowiedzieć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Doczu lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Lip 2022 13:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Wiem ze złota łopata

⚡️Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej (parlament rosyjski – red.) proponuje zmianę nazwy dworca kolejowego w Kijowie na dworzec w Briańsku. Z inicjatywą wystąpił poseł Partii Liberalno-Demokratycznej Wasyl Własow.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ottoman uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Koleje rosyjskie
#7 PostWysłany: 26 Lip 2022 20:15 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Rozumiem, że chodzi o dworzec Moskwa Kijowska, który miałby się stać Moskwą Briańską?
Góra
 Profil Relacje PM off
Ottoman lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koleje rosyjskie
#8 PostWysłany: 26 Lip 2022 20:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Pardon tak. Dworzec Kijowski w Moskwie.
Góra
 Profil Relacje PM off
pietia lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koleje rosyjskie
#9 PostWysłany: 27 Lip 2022 07:39 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Biorąc pod uwagę, że pociągi do Kijowa nie odjeżdżają z tego dworca od ponad 2 lat (zawieszono je w związku z pandemią) i pewnie nie tak prędko pojadą ponownie, zaś do Briańska jeżdżą cały czas, to taka zmiana wygląda dość logicznie
Tyle że zgodnie z tą logiką dworzec Warszawa Wileńska powinien już dawno zostać przemianowany na Warszawę Małkińską, zaś Warszawa Gdańska na - powiedzmy - Warszawę Działdowską :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group