Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 17 Maj 2018 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#282 PostWysłany: 29 Maj 2018 23:38 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Mam pytanie do korzystających z parkingu CC Mobile: czy zdarzyło się wam odbierać auto po północy a przed 3:00?
Ląduję planowo po 23:00, ale mój lot (FR141) często jest opóźniony. Parking CC Mobile podaje, że jego godziny pracy to 3:00-0:00. Zastanawiam się czy nie odbiję się od bramy, jeśli dotrę po północy po odbiór samochodu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 20 Cze 2018 14:32 

Rejestracja: 14 Cze 2017
Posty: 5
Do wtorku, przez tydzień, zostawiłem samochód w zatoczkach parkingowych na Hans-Grade-Allee przy salonie Mercedesa. Żadnych problemów oprócz brudnego samochodu. Aczkolwiek jednemu z niemieckich aut tam postawionych prawdopodobnie skradziono tablice rejestracyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 20 Cze 2018 14:50 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
To nie musiała być kradzież. Policja zdejmuje tablice z samochodów, które np. nie mają opłaconego ubezpieczenia. Przyklejają wtedy na przednią szybę naklejkę z informacją o tym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 22 Cze 2018 07:01 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
sansibear napisał(a):
Mam pytanie do korzystających z parkingu CC Mobile: czy zdarzyło się wam odbierać auto po północy a przed 3:00?
Ląduję planowo po 23:00, ale mój lot (FR141) często jest opóźniony. Parking CC Mobile podaje, że jego godziny pracy to 3:00-0:00. Zastanawiam się czy nie odbiję się od bramy, jeśli dotrę po północy po odbiór samochodu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Odpowiadając samemu sobie - na w/w parkingu nie było problemu, aby odebrać auto parę minut po północy. Telefonicznie poinformowałem o opóźnieniu samolotu i obsługa parkingu poczekała na mnie do 0:20.
Polecam parking CC Mobile wszystkim wylatującym z SXF.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#286 PostWysłany: 22 Cze 2018 07:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Ja z kolei będę po raz kolejny parkowała na stacji Esso, tam w ogóle nie ma żadnego problemu z godzinami, bo to całodobowa stacja paliw. Kawałek jest na piechotę do lotniska (10-15 min), ale cenowo jest też dosyć korzystnie. No i wymagana jest rezerwacja, szczególnie w sezonie, bo to mały parking.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#287 PostWysłany: 29 Cze 2018 05:53 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 428
niebieski
Nie pamiętam, a potrzebuję informacji :) Czy na SXF jako Kiss&Fly można podjechać pod sam terminal (na wysokości taksówek)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 29 Cze 2018 07:20 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Można skorzystać z parkingu przy samym terminalu za darmo przez 5 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#289 PostWysłany: 01 Lip 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 275
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
bernikula napisał(a):
Ja z kolei będę po raz kolejny parkowała na stacji Esso, tam w ogóle nie ma żadnego problemu z godzinami, bo to całodobowa stacja paliw. Kawałek jest na piechotę do lotniska (10-15 min), ale cenowo jest też dosyć korzystnie. No i wymagana jest rezerwacja, szczególnie w sezonie, bo to mały parking.


Rezerwowałaś może przez ich stronę https://parkandfly-ber.de i czy dogada się po angielsku? Widziałem ich ofertę i cenowo jest całkiem korzystnie, chciałbym zrobić rezerwację ale wolałbym się najpierw upewnić że nie miałaś żadnego problemu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 01 Lip 2018 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Po angielsku się dogadasz. Co do rezerwacji to miałem nieprzyjemny przypadek iż mimo posiadania rezerwacji samochód musiał stanąć na terenie stacji poza ogrodzonym parkingiem bo wszystko było zajęte.
Góra
 Profil Relacje PM off
Juve lubi ten post.
vistacash uważa post za pomocny.
 
      
#291 PostWysłany: 02 Lip 2018 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
vistacash napisał(a):
bernikula napisał(a):
Ja z kolei będę po raz kolejny parkowała na stacji Esso, tam w ogóle nie ma żadnego problemu z godzinami, bo to całodobowa stacja paliw. Kawałek jest na piechotę do lotniska (10-15 min), ale cenowo jest też dosyć korzystnie. No i wymagana jest rezerwacja, szczególnie w sezonie, bo to mały parking.


Rezerwowałaś może przez ich stronę https://parkandfly-ber.de i czy dogada się po angielsku? Widziałem ich ofertę i cenowo jest całkiem korzystnie, chciałbym zrobić rezerwację ale wolałbym się najpierw upewnić że nie miałaś żadnego problemu ;)

Tak, rezerwowałam przez tę stronę i drukowałam na potwierdzenie maila zwrotnego. Ja akurat znam niemiecki, więc kontaktowałam się po niemiecku. Po przyjeździe pytali o maila, ale mimo wszystko miał na kartce moje nazwisko. Wszystko było ok i miejsce czekało za ogrodzeniem.

Kurcze, mam nadzieję, że nie będę miała sytuacji, że nie będzie miejsca i będę musiała parkowac poza ogrodzeniem, dzisiaj jadę właśnie znowu na Schoenefeld. Parkowanie od 3-14 lipca wychodzi mi 60 e.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
vistacash uważa post za pomocny.
 
      
#292 PostWysłany: 02 Lip 2018 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 275
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@lukas63, @bernikula dzięki za info, daj znać jak będziesz po parkowaniu w tym terminie czy miejsce aby na pewno miejsce na Ciebie czekało ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 10 Lip 2018 17:51 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 25
Hej. Korzystał ktoś z "Lotniska Berlin Brandenburg P3 BER"?
za okres od 28.08-08.09 (12 dni) chcą tylko 46e, wydaje się korzystanie. Shuttle bus podobno wozi do terminala co 30 min a transfer trwa 7 min. Czy ten shuttle bus jest juz w cenie parkowania?
Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 10 Lip 2018 23:13 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Ja wrociłem wczoraj z sxf, jak dobrze kojarzę bus jest płatny 1 euro czy 2 euro, widzialem jak wsiadali ludzie to jakby płacili a na busie jakies ceny były, chociaż w tej cenie lub do 5 euro więcej mialbyś parking przy mittelstrasse 10, na przeciwko lotniska, moja stała miejscówka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 10 Lip 2018 23:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6154
HON fly4free
wave_pl napisał(a):
Ja wrociłem wczoraj z sxf, jak dobrze kojarzę bus jest płatny 1 euro czy 2 euro, widzialem jak wsiadali ludzie to jakby płacili a na busie jakies ceny były
w necie podają, że shuttle bus jest w cenie -> strona operatora parkingu
Cytuj:
There is a free shuttle service running between P3 BER and Berlin Schönefeld Airport; buses run every 30 minutes.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 11 Lip 2018 11:05 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 25
wave_pl napisał(a):
Ja wrociłem wczoraj z sxf, jak dobrze kojarzę bus jest płatny 1 euro czy 2 euro, widzialem jak wsiadali ludzie to jakby płacili a na busie jakies ceny były, chociaż w tej cenie lub do 5 euro więcej mialbyś parking przy mittelstrasse 10, na przeciwko lotniska, moja stała miejscówka.


za okres 12dni na podanym przez Ciebie parkingu 70e. Wiec jest roznica.
Dzieki za info nt. busa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 16 Lip 2018 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
vistacash napisał(a):
@lukas63, @bernikula dzięki za info, daj znać jak będziesz po parkowaniu w tym terminie czy miejsce aby na pewno miejsce na Ciebie czekało ;)

Wróciłam, wszystko w porządku. Miejsce czekało, nawet był przydzielony numerek, chociaż tam jest tylko około 30 miejsc. Trochę mnie tylko wkurzyli po powrocie, bo przyszłam na parking o północy, a tam zamknięte drzwi od stacji benzynowej. W środku kobieta szykuje kanapki, a przy stoliku siedzą dwie osoby, jakaś para Niemców. Pukam w szybę, a ten mi, że kartkę mam czytać, a tam, że z przyczyn technicznych stacja nieczynna. Qwa, dalej pukam i gadam po niemiecku do szyby jak dureń, że auto mam na parkingu, a ta dalej te sałaty robi, a ten Niemiec mi palcem na tę kartkę. W końcu tak walnęłam, że szanownie podeszła i odbezpieczyła drzwi i mówię jej, że trzy razy krzyczę, że mam auto na parkingu, a tu zero reakcji i niech mi ten klucz wreszcie daje. A ona do mnie- kartkę z potwierdzeniem parkingu. A ja- w aucie mam :D :D :D No to z wielką miną mi dała ten klucz. Ale tak to wszystko ok.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off
vistacash lubi ten post.
vistacash uważa post za pomocny.
 
      
#298 PostWysłany: 16 Lip 2018 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 275
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@bernikula super, dzięki za informację, a przerwę techniczną mieli pewnie bo trzeba zrobić kanapki :lol: Ja rezerwację mam na 11 sierpnia, liczę że nie będą robić wtedy sałatek :D Klucz do auta im zostawiałaś czy chodziło o inne klucze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 16 Lip 2018 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Nie, nie chodziło o klucz od parkingu, bo tam należy otworzyć sobie bramę, która jest z tyłu za stacją.

Dodam jeszcze, że my lecieliśmy 3go rano, więc drugiego pojechaliśmy już na Esso po pracy i spaliśmy jakby obok parkingu z tyłu stacji w aucie (mamy duże, więc z tyłu materac, pościel i heja) i nikt nie robił z tego powodu problemu, więc to też ok. Jak chcesz iść do toalety to też trzeba poprosić o klucz, bo jest zamykana ;)
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 16 Lip 2018 19:59 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 4
Cześć, w drugiej połowie sierpnia lecę na 8 dni. Planuje zaparkować na Hans-Grade-Allee, dalej aktualne? Może są dużo lepsze jakieś inne opcje? Samochód 99 wiedź myślę że nie ma sie o co bać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 626 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group