Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 636 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [BER] parking
#581 PostWysłany: 09 Sie 2023 16:41 

ja potrzebuje na 9 dni, mc parking wychodzi 59 euro, a ten wcześniej polecany Easy Airport Parking też jest z tego co widzę kryty, i cena jest 49 euro a jeszcze jest 5 % zniżki. Ale tu jest myk, mc parking jest bezpłatne anulowanie. a w tym easy nie.
 Relacje PM off  

#582 PostWysłany: 09 Sie 2023 19:46 

niebieski
z bezpłatnym anulowaniem masz damm parken za 55 euro za 9 dni, nic nie wpłacasz przy rezerwacji, a uiszczasz w dniu przyjazdu,
transfer sprawny - korzystałem kilka razy nigdy nie było problemu, parking odkryty ale wygodny i nie tłuczesz kilometrów z buta po placu (jak np. w deinstellplatz), bo na plac wjeżdżasz za busem transferowym i po zaparkowaniu od razu wsiadasz, dodatkowo na transfer z parkingu na lotnisko czekasz w poczekalni w budynku i z darmową toaletą
 Relacje PM off  

#583 PostWysłany: 30 Sie 2023 15:03 
Awatar użytkownika

niebieski
-- 30 Sie 2023 15:32 --

konkwisotr napisał(a):
ja potrzebuje na 9 dni, mc parking wychodzi 59 euro, a ten wcześniej polecany Easy Airport Parking też jest z tego co widzę kryty, i cena jest 49 euro a jeszcze jest 5 % zniżki. Ale tu jest myk, mc parking jest bezpłatne anulowanie. a w tym easy nie.

Kolego widze ze masz zle informacje albo nie doczytales. Brak mozliwosci zmiany ale jest mozliwosc anulacji w Easy parking

-- 30 Sie 2023 15:39 --

Za 8 dni wychodzi po zalogowaniu 53EUR

-- 30 Sie 2023 15:40 --

Natomiast parking na T6 49EUR

Ktos wie czy z easy parking jest transfer? niestety nie znalazlem tej inforamcji.

-- 30 Sie 2023 16:03 --

vincenz napisał(a):
@spejson911 Alt-Schönefeld, Gartenstraße/Bohnsdorfer Chaussee (koło policji) albo Nottweg koło Mercedesa są nadal spoko opcjami na darmowe parkowanie.

Mozesz powiedziec o konkretnie ktorym miejcu myslisz przy komisariacie policji?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#584 PostWysłany: 31 Sie 2023 07:49 

Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@tommik chodzi o ten fragment ślepej uliczki zaznaczony na obrazku. Image
 Relacje PM off
tommmik lubi ten post.

#585 PostWysłany: 31 Sie 2023 09:10 

tommmik napisał(a):
-- 30 Sie 2023 15:32 --

konkwisotr napisał(a):

Kolego widze ze masz zle informacje albo nie doczytales. Brak mozliwosci zmiany ale jest mozliwosc anulacji w Easy parking

-- 30 Sie 2023 15:39 --

Za 8 dni wychodzi po zalogowaniu 53EUR

-- 30 Sie 2023 15:40 --

Natomiast parking na T6 49EUR

Ktos wie czy z easy parking jest transfer? niestety nie znalazlem tej inforamcji.

-- 30 Sie 2023 16:03 --

vincenz napisał(a):
@spejson911 Alt-Schönefeld, Gartenstraße/Bohnsdorfer Chaussee (koło policji) albo Nottweg koło Mercedesa są nadal spoko opcjami na darmowe parkowanie.

Mozesz powiedziec o konkretnie ktorym miejcu myslisz przy komisariacie policji?

Parking t6 jest na razie niedostępny na,listopad. Zarezerwowałem jednak póki co na tym Easy Airport Parking za 51,50 euro. Faktycznie jest bezpłatne anulowanie i jest transport co 20 minut bodajże na lotnisko.
Podobno ten T6 jest dostępny dopiero na jakiś czas przed wylotem,
 Relacje PM off  

#586 PostWysłany: 31 Sie 2023 09:19 
Awatar użytkownika

niebieski
Tak T6 jest dostepny 2 tyg przed odlotem tylko tam nie ma darmowej anulacji.

#587 PostWysłany: 04 Paź 2023 16:43 

niebieski
Niedawno otworzył się nowy parking, tuż koło stacji S-Grünbergallee.
Cena za dzień 10€, za tydzień 40€.

https://maps.app.goo.gl/xDJRyWMqRRKwxgPK9
https://guenstig-am-ber-parken.de/pl/
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#588 PostWysłany: 10 Paź 2023 15:03 

Dzień dobry, zrobiłam rezerwację na parkingu BER P7/P8 kilka tygodni wcześniej. Jutro mam wylot, godzina wjazdu na parking wg rezerwacji to 7:00. Teraz dopiero wyczytałam w mailu, że: "The may enter the booked parking facility up to one hour prior to or after the booked entry time. You can enter the car park even if the display is set to "occupied".". Pierwszy raz spotykam się z takim zapisem i wydaje mi się absurdalny. Czy to oznacza, że jak dotrę na parking po godzinie 8:00 to rezerwacja przepada? Czy ktoś próbował już wjechać na ten parking później niż godzina od czasu rezerwacji? Lot mamy po południu, podczas rezerwacji parkingu nie było to nigdzie wyszczególnione - dopiero po przejściu na stronę regulaminu, a kto czyta w takich przypadkach cały regulamin... Do głowy by mi nie przyszło, że jest jakieś okienko wjazdu, bo inaczej rezerwacja przepada....
 Relacje PM off  

#589 PostWysłany: 10 Paź 2023 17:12 

Wielokrotnie robiłem rezerwację na 6 rano i pojawiłem się na parkingu koło 10 - nie było żadnego problemu z automatycznym wjazdem.
W razie czego jest na którymś parkingu biuro obsługi.
Pamiętaj tylko, żeby przy wjeździe nie wciskać guzika 'pobierz bilet' tylko zeskanować QR kod z rezerwacji. Wtedy wyjedzie bilet, który będzie potrzebny przy wyjeździe.
 Relacje PM off
WeronikaJ lubi ten post.

#590 PostWysłany: 10 Paź 2023 18:07 

luktup napisał(a):
Wielokrotnie robiłem rezerwację na 6 rano i pojawiłem się na parkingu koło 10 - nie było żadnego problemu z automatycznym wjazdem.
W razie czego jest na którymś parkingu biuro obsługi.
Pamiętaj tylko, żeby przy wjeździe nie wciskać guzika 'pobierz bilet' tylko zeskanować QR kod z rezerwacji. Wtedy wyjedzie bilet, który będzie potrzebny przy wyjeździe.

Dzięki bardzo za odpowiedź, liczymy, że tak właśnie będzie.

Tak jeszcze uściślając, w regulaminie jest zapis "2. APCOA hält für den Kunden einen reservierten Stellplatz für die Dauer von 2 Stunden frei (Einfahrtszeit), gerechnet ab 1 Stunde vor bis 1 Stunde nach der in der Bestätigung des Reservierungsvertrages genannten Einfahrtszeit. Nach Ablauf der Reservierungszeit ist APCOA berechtigt, den Stellplatz anderweitig zu vergeben." --> "2. APCOA przechowuje dla Klienta zarezerwowane miejsce parkingowe przez okres 2 godzin (czas wjazdu), liczony od 1 godziny przed i 1 godziny po godzinie wjazdu podanej w potwierdzeniu umowy rezerwacyjnej. Po upływie okresu rezerwacji APCOA ma prawo przydzielić miejsce parkingowe innej osobie.". Także furtkę do usunięcia rezerwacji niby mają....
 Relacje PM off  

#591 PostWysłany: 13 Paź 2023 09:05 
Awatar użytkownika

McParking kod rabatowy 6 EUR

1HEINE236

Ważny 1.1.2023- 31.12.2023
 Relacje PM off
miki_fly lubi ten post.

#592 PostWysłany: 22 Paź 2023 21:10 
Awatar użytkownika

niebieski
Dodam pare info ktore moze wam sie przyda:
a)kiedy tydzien przed wylotem chcialem zarezerowac parking w BER to albo nie bylo miejsca albo kosztowal 2x wiecej.
b)auto zostawilem pod holiday inn-duzo wolnych miejsc. Ale dojscie z tamtad to dobre 15min szybkiego spaceru.
c)stacja na którą dochodzimy nazywa się " Flughafen Ber-Terminal 5".
c)bilet na dojazd kolejką s-bahn okazal sie problematyczny. Automat jest zepsuty i nie da sie przelaczyc jezyka. Pomogla mi jakas niemka kupic ten najtanszy bilet.
1)klikamy w przycisk na samym dole "andere ausweis...."
2)nastepnie na gorze "start/zwielhal A-Z"
3)wybieramy z jakiej stacji jedziemy na jaką (z terminal 5 na terminal 1-2)
4)wybieramy z kalendarza date przejazdu-dzisiaj
placimy chyba 1.8EUR
d)kiedy wracamy pociagiem na tą stacje z ktorej jechalismy to jest to stacja terminal 1-2 a jedziemy na stacje " Flughafen Ber-Terminal 5". Mozemy jechac albo s-45 albo s-9. Obie kolejki jada tylko w jedną stronę wiec nie trzeba sie martwic w którą wsiasc.

Swoją droga zastanawiam sie czy tak naprawde przejazd kolejka pomiedzy terminalem 1-2 a 5 jest i powienien byc platny?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
2 ludzi lubi ten post.
Kian uważa post za pomocny.

#593 PostWysłany: 23 Paź 2023 08:37 

niebieski
@tommmik jak ktoś nie włada językiem niemieckim to można zmienić język interfejsu w automacie i z tego co pamiętam polski też tam jest.
Alternatywnie można zainstalować apkę BVG i kupić bilet za jej pośrednictwem.
 Relacje PM off  

#594 PostWysłany: 23 Paź 2023 21:06 
Awatar użytkownika

niebieski
vincenz nie przeczytales co napisalem. Automat biletowy na T5 ma uszkodzony ekran w nie dziala on w miejscu w ktorym zmienia sie jezyk. Nie mozna wybrac zadnego-dziala tylko niemiecki.

#595 PostWysłany: 24 Paź 2023 11:17 

niebieski
@tommmik z tego co kojarzę to jest tam więcej niż jeden automat. A tak poza tym myślisz, że ten uszkodzony ekran zostanie uszkodzony już na zawsze?
 Relacje PM off  

#596 PostWysłany: 02 Lis 2023 15:24 

rozważam nocleg w hotelu meininger lub premier inn berlin (oba obok siebie) niedaleko lotniska dzień przed odlotem. Czy w okolicy tych hoteli jest jakis bezpieczny bezpłatny parking gdzie mozna na jedną noc zostawić samochód ?
 Relacje PM off  

#597 PostWysłany: 02 Lis 2023 16:52 

niebieski
@konkwisotr możesz śmiało parkować wzłuż Alexander-Meißsner Straße albo ewentualnie Ludwig-Prandtl Straße.
 Relacje PM off
konkwisotr lubi ten post.
konkwisotr uważa post za pomocny.

#598 PostWysłany: 06 Lis 2023 22:01 

a czy w okolicach hotelu Moxy i B&B Hotel (Kienerberger Alle, Am Flughafen) można tez przy ulicy za darmo i bezpiecznie zaparkować auto ? Zmieniła mi się trochę kocenpcja i będę chciał jeszcze jeden nocleg a najtaniej wychodzi w Moxy...
 Relacje PM off  

#599 PostWysłany: 07 Lis 2023 08:10 

niebieski
@konkwisotr nie byłem tam nigdy, ale strzelam, że raczej nie. Np. wszystkie zatoczki parkingowe na Waltersdorfer Alee czy Hugo Eckener Alee mają limit czasowy parkowania (trzeba na zegarku za szybą zaznaczyć o której się zaparkowało).
W tamtej okolicy w ogóle jest lipa z darmowym parkowaniem.
 Relacje PM off  

#600 PostWysłany: 11 Lis 2023 09:51 

Hej!
Przestudiowałam całe 30 stron wątku i jedna rzecz jest dla mnie niejasna.
Każdy wskazuje miejsca parkingowe w pobliżu terminala nr.5 który jest już obecnie NIECZYNNY. Linie korzystają z terminala nr. 1 oraz 2. W jaki sposób do nich dojść lub dojechać z tamtych rewirów? Pieszo pokazuje ,,tylko'' 7 kilometrów.
Może próbował ktoś zaparkować metodą ,,na Janusza'' pod nowym terminalem?
Miłego!
 Relacje PM off  

[ 636 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości