Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: OT - zakład
#41 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:32 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mówię, że na słowo czy posta to ja wierzę tylko sobie.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: OT - zakład
#42 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
neverstopexploring napisał(a):
Ale ja sobie nie życzę żadnych privów a takiej sprawie, jest temat, widzę go i jakiekolwiek privy są co najmniej zbędne, rozumiem, że może Ci brakować tych 100 dolarów, ale wybacz sytuacja jest do sprawdzenia i nie w 5 minut, nie tylko to, że lot poleciał było przedmiotem naszego zakładu.

W takim razie wybacz, że napisałem Ci tę wiadomość.
A teraz wywiąż się proszę honorowo z zakładu i nie rozmywaj tematu. Miłego, daj znać a wyślę Ci szczegóły na priv jak już łaskawie będziesz sobie tego życzył ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#43 PostWysłany: 10 Lip 2020 17:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@neverstopexploring
Cytuj:
ale wybacz sytuacja jest do sprawdzenia i nie w 5 minut

W dwie minuty, Sprawdź, czy są jakiekolwiek obostrzenia dla przylatujących z Polski i do Polski w AMS oraz MEX. W odpowiednim wikipoście na forum są linki do źródeł.
Cytuj:
Przepraszam bardzo, ale ja Panu bootsowi na słowo wierzyć nie mam zamiaru.

No patrz, a ja Ci od razu uwierzyłem, że wywiążesz się z zakładu..
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 16 Lip 2020 08:03 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Koledzy @boots @monroe
Pytam z ciekawości tu, bo tamten temat został zamknięty: czy Kol. @neverstopexploring wywiązał się z przegranego zakładu odnośnie ograniczeń koronawirusowych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#45 PostWysłany: 16 Lip 2020 09:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Jak można dodać, moja pni profesor na studia doleciała w niedzielie na Dominikane normalnie z Europy, beż testów/kwarantanny. Oprócz zamknięcia marketów i barów o 20 tam wszystko jest normalne
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#46 PostWysłany: 16 Lip 2020 09:30 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@monroe@boots - dobrze , że macie jeszcze kilka miesięcy na udowodnienie swojej wygranej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#47 PostWysłany: 16 Lip 2020 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
jak by co to kolega @ansbach1 pewnie pomoże :idea:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#48 PostWysłany: 16 Lip 2020 10:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@flus
Nie, jeszcze się nie wywiązał, ale zgodnie z zasadami zakładu termin na to jeszcze nie upłynął.
Na pewno to zrobi, bo to uczciwy i rzetelny człowiek.
Może po prostu - nie wierząc nikomu na słowo - sam poleciał do Meksyku, żeby sprawdzić analogiczne połączenie?
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#49 PostWysłany: 16 Lip 2020 12:52 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
No właśnie, piejących tutaj o wpłatę zapraszam do konkretów z zakładzie i tak jak napisałem wcześniej: w wolnej chwili dokładnie sprawdzę zasady wjazdu do każdego kraju poza Europą , który w obecnej chwili otworzył granicę.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vtec uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#50 PostWysłany: 18 Lip 2020 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
neverstopexploring napisał(a):
w wolnej chwili dokładnie sprawdzę zasady wjazdu do każdego kraju poza Europą , który w obecnej chwili otworzył granicę.

Nie bądź śmieszny, wystarczy już, że zwyczajnie nie masz honoru. Wiemy przecież, że tego nie wypłacisz. Nie udawaj proszę, że cokolwiek sprawdzisz, bo tak nie będzie. Przypominam, że pkt. 3 regulaminu, który zaakceptowałeś, mówi o możliwości podróży do co najmniej jednego kraju poza Europą. Tym krajem jest właśnie Meksyk, @boots już Ci to napisał. Nie musisz sprawdzać innych krajów, nie graj na zwłokę.
Cytuj:
Przedmiotem zakładu jest możliwość podróży samolotem rejsowym na trasie z Polski do dowolnego kraju leżącego poza kontynentalną Europą (...)

Zgodnie z regulaminem masz czas do 22. lipca, aby udowodnić, że się mylimy albo wypłacić nam pieniądze.
Nie zrobisz ani jednego ani drugiego. Niestety. Mam nadzieję, że przynajmniej zamilkniesz, to też będzie jakaś satysfakcja... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#51 PostWysłany: 18 Lip 2020 04:10 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
De facto do MEX nie ma wjazdu :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#52 PostWysłany: 23 Lip 2020 11:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@neverstopexploring

Na pewno jesteś bardzo zajętym, zapracowanym i zabieganym człowiekiem i jedynie z tych powodów umknął Ci fakt, iż upłynął już termin na wywiązanie się z zakładu, który przegrałeś.
Czy dobrze rozumiem, że wpłat dokonasz dzisiaj?

Pozwalam sobie również wysłać Ci na PW link do tego postu - tylko po to, abyś nie przeoczył wpisu i mógł jak najszybciej zrobić to, co powinieneś i jednocześnie zmazać z ust nieżyczliwych Ci niektórych userów ten ironiczny uśmieszek, którym próbują poddać w wątpliwość Twoją rzetelność, słowność i odpowiedzialność.
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
monroe uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#53 PostWysłany: 23 Lip 2020 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 347
niebieski
Przeczytałem temat. Fajny taki, wkręcający. :D

@neverstopexploring chyba jednak sam pojechał do tego Meksyku...
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#54 PostWysłany: 23 Lip 2020 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Myślę, że chłopak idealnie nadawałby się do organizacji kampanii wyborczej dla jakiegoś kandydata na prezydenta. Wszystko obiecać, nic nie dać ;)

Zdjęcie do bilbordu już mamy.
Facet siedzący w samolocie do MEX trzymając swoje orzechy w dłoni... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#55 PostWysłany: 23 Lip 2020 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
USD mocno potaniał , dobry moment na kupno :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: OT - zakład
#56 PostWysłany: 23 Lip 2020 21:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Nie ma co męczyć tematu, jedna ze stron przegrała, nie chce wywiązać się z zakładu, pośmialiśmy się, czas kończyć - zamykam ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 02 Lis 2021 23:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Ja bym na twoim miejscu nie rozpoczynał jednak dyskusji o tym, co/kto jest skompromitowane.
Cytuj:
Kolejne "otwarcie" Tajlandii skończy się jak skompromitowany Phuket Sandox
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 02 Lis 2021 23:44 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Gościu: jaki to temat? Mój masz w swoim podpisie a jak wyczuwasz jakąś szkodę to marsz do sądu! :mrgreen:
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 03 Lis 2021 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Hmmm... "ciekawy" wpis wczesniej. Wyglada jakbys wstal lewa noga, a juz dosyc pozno jest...i jedziesz po wszystkim co sie rusza.
Takie posty pasuja raczej na forum "kadzy_kraj_na_swiecie_jest_spier....bo: *(&(**^(*(*&^"
A dla rownowagi wzgledem TH mozesz w kolejnych watkach napisac dlaczego nie lubisz USA, Afganistanu, Australii, Egiptu, i jeszcze dlaczego Polske tez nalezy omijac. Bedzie bardzo "przydatne".
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 03 Lis 2021 00:13 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Ja tylko uściślam zasady tego "otwarcia", no bo czyż nie jest tak jak napisałem ze wszystkim a na czele z ubezpieczeniem w sytuacji potencjalnej kwarantanny?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: le_szek oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group