Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Gru 2021 13:02 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Nie raz słyszałem od ludzi ze po cholerę lecę do Iraku (leciałem do Iranu wtedy, ale dla nich jeden czort), bo i tak nie wrócę żywy. I to od ludzi z którymi studiowałem turystykę...
Już nie wspomnę Greków, jak się dowiadują gdzie mam zamiar polecieć.
Jak mawiają Grecy: Pół-wiedza jest gorsza od braku wiedzy (niewiedzy)

To samo słyszałem parę miesięcy temu, ze po jakiego się pcham do Gwatemali bo tam zabijają, a tym bardziej do stolicy bo tam nić nie ma i mordują się. A okazało się ze stolica i jak cały kraj jest mega.

Po prostu, jak ma się coś trafić, to się trafi. Czy kradzież, atak terrorystyczny czy kij wiadomo co. Czy to będzie Barcelona, czy Dominikana, czy krakowski Prokocim, czy nabój Kreteńczyka który uczy się strzelać lub swiętuje

W całej mojej karierze, raz mnie okradli (nożem) w centrum Aten przy placu Syntagma a przezyłem z 5 lub 6 ataków terrorystycznych bo byłem w złym momencie w dobrym miejscu (atak w Güvenpark 2016 lub 2017 w Gedächtniskirche)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 13 Gru 2021 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
pbak napisał(a):
Dla takich ludzi kazdy z tego forum jezdzacy indywidualnie i wychodzacy poza teren hotelu to mix samobojcy z superbohaterem.


Jakie hotele? Najczęściej podłe hostele czy tanie pensjonaty.
Awanturnicy żywiący się street foodem i przemierzający kraj transportem publicznym z lokalsami.
Dziw, że wszyscy jeszcze żyjemy;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 13 Gru 2021 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Mi sie wydaje ze tak bezpieczniej, jakbym mial kogos okrasc to nie czaiłbym sie pod hostelem gdzie sa sami beg/back-packersi z brudnymi ciuchami w plecaku (tu mowie glownie o sobie - wiec bez urazy :D) a pod 5* gdzie jest pelno nowozencow, biznesmenow (z pierscionkami, laptopami, gotowka).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 13 Gru 2021 16:08 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
elwirka napisał(a):
Dziw, że wszyscy jeszcze żyjemy;-)

nie ma to jak życie na krawędzi! ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 13 Gru 2021 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 854
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Zeus napisał(a):

W całej mojej karierze, raz mnie okradli (nożem) w centrum Aten przy placu Syntagma a przezyłem z 5 lub 6 ataków terrorystycznych bo byłem w złym momencie w dobrym miejscu (atak w Güvenpark 2016 lub 2017 w Gedächtniskirche)

Myślę, że służby powinny mieć cię na oku ze względów czysto statystycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 13 Gru 2021 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 197
platynowy
@turczy Patrząc na awatar, nie jestem tak całkiem przekonany, że tylko w celach statystycznych ;]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 13 Gru 2021 21:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Państwo Wybrane od lat ma kartotekę gotową :P
greckie EYP i tureckie MİT chyba też
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 14 Gru 2021 08:20 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
@Zeus e no z tym Prokocimiem to przesadziłeś. Teraz jest spokój, jakieś 20-15 lat temu to ok, działo się, ale teraz luz....
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group