Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Maj 2023 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 29
Wątek zbiorczy dotyczący cashbacku Picodi.com

W razie pytań lub wątpliwości będziemy starali się je tutaj rozwiewać. Natura biznesu cashback (trackowanie transakcji przez sieci afiliacyjne) powoduje, że czasem cześć transakcji się nie zlicza i trzeba wyjaśniać. Poza ewidentnymi fraudami rozliczamy transakcje na korzyść klienta.

Jak pisałem w innym wątku, przyglądamy się możliwości bycia partnerem M&M na Polskę.

Jeżeli ktoś ma pomysły, co moglibyśmy zaoferować społeczności F4F to jesteśmy otwarci na sugestie. Analizujemy możliwość wymiany uzbieranego cashbacku na środki Wizz oraz dostęp do saloników biznesowych na lotniskach.

Zapraszam do skorzystania z oferty, na 1 zakup w Picodi dajemy podwyższony cashback rzędu 10-15% do 100zł do większości sklepów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#2 PostWysłany: 31 Maj 2023 12:40 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
i co z tego przygladania sie bycia partneren M&M wyniklo ?

co do cashbacku to nie widze za bardzo sensu jego wyplaty w punktach wizzair, lepsza jest poprostu gotowka $$$.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2023 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 29
Na razie nie mamy jeszcze od nich oferty. Gdyby ktoś miał kontakty w M&M to chętnie przygarnę.

Co do konwersji na punkty Wizz, tutaj przelicznik byłby oczywiście korzystniejszy niż 1:1 z gotówką.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez marcinsss, 31 Maj 2023 18:10, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2023 12:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5151
srebrny
pytanie o ile bylby ten przelicznik wyzszy, no ale jesli by tak bylo to pewnie dla czesci forumowiczow oplacala by sie wyplata w punktach wizzair
zamiast w gotowce.
Góra
 Profil Relacje PM off
terrop lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 31 Maj 2023 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Koledzy z Picodi.com.
Może załóżcie oficjalny profil Picodi/pracownika Picodi?
Śmiesznie to wygląda, gdy młody Al Pacino reklamuje cashback za zakupy na Allegro ;)
A jeśli nie macie nawet kontaktu do Miles & More, to... cóż rzec...
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 31 Maj 2023 14:42 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2023
Posty: 1
Cześć wszystkim!

Jestem oficjalnym kontem Picodi Cashback i chciałem się przywitać na forum Fly4free. Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć wam najlepsze oferty zwrotu gotówki i oszczędności podczas rezerwacji lotów i podróży. Będziemy udostępniać ekskluzywne promocje, kody rabatowe i wiele więcej.

Cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności i chętnie odpowiem na wasze pytania oraz udzielę wszelkiej potrzebnej pomocy.

Dziękujemy za przyjęcie nas tutaj i nie możemy się doczekać, aby poznać was lepiej!

Z poważaniem,
Oficjalne konto Picodi Cashback
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 31 Maj 2023 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 166
Kilometry: 359 371
srebrny
Idea przenoszenia środków z Picodi na konto Wizzair bardzo mi się podoba, oczywiście miałoby to sens przy przeliczniku większym niż 1:1.
Z Picodi korzystam od pewnego czasu i generalnie jestem zadowolony, dotychczasowy cashback przenosiłem na konto w Binance, co też jest fajnym rozwiązaniem :D.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nutty lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group