Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2017 10:44 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 232
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
Witam,
miał ktoś może jakieś doświadczenia z praniem ciuchów na Kubie? W większości krajów, w których byłem był to standard, że można było zrobić pranie "na ulicy", na Kubie też są takie pralnie? Jeśli tak jakie są mniej więcej ceny? Ewentualnie może u gospodarzy w casa particulares ktoś coś prał i powie ile to kosztowało? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#2 PostWysłany: 19 Sty 2017 11:13 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
hej digzy, niestety na Kubie nie widzialem takich pralni. zbytnio nie szukalem, ale podobno ciezko tam z proszkami do prania i ogolnie
kosmetykami czy srodkami higieny. wzielismy ze soba plyn do prania recznego zeby odswiezac rzeczy.
wiem ze to nie na temat ale wzielismy rowniez specjalnie ubrania ktore nie sa nam za bardzo potrzebne,
po to zeby zostawic miejscowym i nie zabierac tego ze soba do Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off
Digzy lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Sty 2017 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
@‌Digzy‌ - niektore kasy partykularne :) oferuja pranie swoim gosciom. Ja podczas swojej objazdowki trafilem na dwa takie miejsca. Ceny byly bardzo niskie. Z tego co kojarze to bielizna 0.25 CUC t-shirt 1 CUC
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Sty 2017 06:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Większość oferuje, więc problemu z praniem nie ma żadnego. W casie płacimy w $, więc z proszkiem nie mają problemuow, jak również z innymi środkami czystości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Lut 2017 18:54 

Rejestracja: 27 Paź 2013
Posty: 59
Byłem naprawdę zdziwiony jak podczas spaceru - okolice dworca autobusowego w Cienfuegos natkneliśmy się na pralnie :D


Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Mar 2017 02:28 

Rejestracja: 01 Lis 2014
Posty: 227
W większych miejscowościach są takie pralnie, niestety nie znam cen bo nie korzystałem. W casach mogą wyprać za niewielką opłatą. Ja prałem swoje rzeczy na bieżąco sam i nigdy nie było z tym problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Maj 2017 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
W Casach ceny za pranie są raczej wygórowane- za koszulkę chcą np 1 CUC. Nie było problemu aby zrobić pranie ręczne i wtym celu poprosić gospodarza o miskę/ wiadro. W jednej z kas miła właścicielka zaproponowała nam, że możemy rozwiesić pranie na jej suszarce na dachu. Rzeczy schną dość szybko i dobrze, w przeciwieństwie do krajów azjatyckich. Dobrze jest zabrać proszek ze sobą z kraju. Nie widziałem małych opakowań a kupowani dużych za relatywnie spore pieniądze mija się z celem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group