Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 499 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 30 Lis 2021 13:46 

HON fly4free
Nazwa hotelu: Interconinental Budapest

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum Ambassador

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: SUPERIOR ROOM RIVER VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: 600 pkt, upgrade na życzenie do 1 KING BED JUNIOR SUITE, 20 USD kredytu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Free Voucher/certyfikat (z promo)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie korzystałem, znaczy brak dostępu:)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Ponieważ te dziady z IHG nie chciały przedłużyć certyfikatu (FREE NIGHT, promo do 40k, ważne do 30 listopad 2021) trzeba było coś w naprędce zorganizować, wypadło na IC Budapest (przy okazji końcowej walki o Senatora, ale to nie w IHG:). Przyjazd po 12 na dworze tragedia cały dzień w BUD padało, zmoczony jak szczur, junior sute nie gotowy dopiero od 15, trudno plecak do bagażowni i na miasto. Wróciłem koło 19, to że JS dostałem wiedziałem już wcześniej najpierw automatyczny UP do DELUXE KING WITH SOFA AND RIVER VIEW a następnie po mailowej prośbie do JUNIOR SUITE i to max co mogłem tutaj osiągnąć (info z IC). Mój apartament był zlokalizowany na 5 piętrze z widokiem na rzekę. Nastawiałem się na coś naprawde ciekawego a w sumie nic nadzwyczajnego nie dostałem, pierwszy raz spotkałem się z pokojem w tym wypadku sypialnią bez okna. Hotel zębem czasu to już jest mocno nadgryziony a tym samym pokoje. Wielkościowo apartament całkiem ok szczególnie część dzienna, sypialnia bez okna, łazienka malutka i jakaś taka zapyziała. Wstawki brak, barek w 5* hotelu na zdjęciach jakiś żart :) Nawet nie było za bardzo na co wykorzystać tego kredytu z tego minibarku. Myślałem że kredyt będę mógł wykorzystać na śniadanie ale tylko minibarek:) bar i restauracja. Śniadanie 20 EUR przy check in albo 25 EUR przy śniadaniu poprosiłem o dopisanie. Zastawiając się na co przeznaczyć ten kredy (chwilowa abstynencja:) wybór padł na kolację: zupa gulaszowa, klubowa kanapki z frytkami + herbata i kredyt się rozszedł, opłata serwisowa 12% + ewentualny tip (dopłaciłem z 11 pln przy check out). Kolacja całkiem przyjemna. Ze śniadania zrezygnowałem bo tak się zapchałem ta kolacja że jeszcze rano ja czułem a 7 rano już wychodziłem z hotelu. SPA i CLUB lounge były otwarte.

Inne uwagi: Słabo zainwestowałem ten voucher, trzeba było się wcześniej sprężyć, Junior Suite normalnie kosztuje ponad 200 EUR nie wiem za co, jak dla mnie ten był fatalnie zaaranżowany i rozmieszczony dostałem tego upa chyba za karę albo dlatego że nic za niego nie zapłaciłem:), claim za ogólne mankamenty poszedł.

Załącznik:
IMG_20211127_065257.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_185058.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_184647.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_184724.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_185036.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_185032.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_185006.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_190040.jpg

Załącznik:
ICB01.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_184810.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_184848.jpg

Załącznik:
ICB02.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_185634.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_202901.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_202907.jpg

Załącznik:
IMG_20211126_203709.jpg

Załącznik:
IMG_20211127_064430.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#462 PostWysłany: 17 Gru 2021 10:27 

niebieski
HI Józefów zmienił się w Resort:) szkoda że Accelerate już nie ma...
 Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.

#463 PostWysłany: 03 Sty 2022 12:32 

HON fly4free
Nazwa hotelu:Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Twój status w programie lojalnościowym:Spire

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wcześniejszy check-in (13), późniejszy check-out (14), upgrade do pokoju Premium z widokiem na miasto, wstęp do Studio Lounge, bezpłatne śniadanie dla 2 osób w głównej restauracji, wstawka powitalna (duża butelka wina musującego i pudełko skórek pomarańczy w czekoladzie), do wyboru: 600 punktów lub voucher na drinka w barach

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):relatywnie nieduży ale z fajnym, oryginalnym designem, niewiele osób ma dostęp, więc nawet w czasie happy hours pusto i cisza, rano: lekkie śniadanie (jogurty, płatki, słodkie wypieki), przez cały dzień napoje chłodzące/ekspres do kawy, drobne przekąski - salsa, nachos, orzeszki, oliwki, faszerowane papryczki itp. (wszystko dobrej jakości), wieczorem kilka rodzajów wina + piwo (nie pytałem o mocniejsze alkohole), dwa dania na ciepło - krewetki w tempurze i gyoza, bufet zimny: różne fajne przekąski świetnej jakości, deska serów/wędlin, dwa ciasta na deser

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Znakomity hotel, który rzeczywiście potrafi docenić lojalność w sieci, obsługa kompetentna, pokoje nie są nazbyt duże, ale nowocześnie urządzone i wygodne, fantastyczny bufet śniadaniowy z rozbudowanym menu na indywidualne zamówienie + live cooking (omlety), wszystko bardzo dobrej jakości i z piękną prezentacją. W hotelu są dwa bary, w tym jeden na najwyższym piętrze, jest też nieduże zaplecze sportowe: mała siłowania i znajdująca się w niej sauna - tu szkoda, że nie zarezerwowano nieco więcej przestrzeni na to, ale poćwiczyć/zrelaksować się można

Inne uwagi:Jestem bardzo miło zaskoczony, będzie to obecnie mój wybór numer 1 w Warszawie
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
ghostwriter uważa post za pomocny.

#464 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:29 

HON fly4free
Tak się zastanawiam ten lounge w CP HUB Warsaw to w ogóle jest dostępny do kupienia z pokojem??
Na stronie IHG nie ma żadnej wzmianki o dostępie lounge przy pokojach czy to premium czy suite (czy po prostu nie jest to opisane?)
Lounge tylko w IHG dla Spire?? czy dla wtajemniczonych:), bo ponoć można dokupić na miejscu, :lol:
na bookingu taki pokój z lounge jest możliwy do kupienia, a bezpośrednio sieci nie :roll:

@marek2011
grube benefity w tej CP, śniadanie w restauracji to dostałeś za nawijkę makaronu na uszy:) czy dali tak od siebie czy to też ukryty przywilej??:)
 Relacje PM off  

#465 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:31 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Kacper pokoje premium mają dostęp do SL.
Tu masz info https://cpwarsawthehub.com/
Poza tym dla Spire (z czego korzystałem już niejednokrotnie)
kacper451 lubi ten post.

#466 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:44 

HON fly4free
Ok czyli po prostu z automatu dla Premium i Suite, w opisie stawki nie ma żadnej wzmianki o Lounge przynajmniej na stronie IHG.
Dobra a ten lounge to po prostu taki uznaniowy od CP rozumiem??, bo w benefitach IHG nie ma żadnej wzmianki o dostępie do Lounge dla Spire.

Ostatnio edytowany przez kacper451, 09 Sty 2022 11:48, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#467 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:48 
Awatar użytkownika

niebieski
Możesz napisać do nich maila z zapytaniem żeby mieć Święty spokój, zawsze odpisywali bardzo szybko i konkretnie.

#468 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:50 

HON fly4free
@kacper451: Śniadanie z automatu, jak wyraźnie podkreślił recepcjonista, z uwagi na status. Żadnych owijek, zapytań, obietnic. Byłem bardzo miło zaskoczony ogólnym podejściem hotelu do tematu statusu. To rzadkie zwłaszcza w IHG.
 Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.

#469 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:51 
Awatar użytkownika

niebieski
To po prostu bez wazeliny bardzo dobry hotel. Śniadanie rewelacja! Oferta w lounge też bardzo dobra.
kacper451 lubi ten post.

#470 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:52 
Awatar użytkownika

niebieski
Kacper w Crowne Plaza Berlin Potsdamer Platz także dla Spire byl Lounge. I nigdzie o tym nie pisali ;)
kacper451 lubi ten post.

#471 PostWysłany: 09 Sty 2022 11:59 

HON fly4free
Generalnie dostęp do L był dotychczas (jest) niepisaną regułą w CP dla najwyższego statusu, ale nie wszystkie hotele uznają ten "przywilej" : w każdym razie dostawałem go kilka razy w różnych CP na świecie jako Spire a wcześniej Platinum (jak jeszcze to był najwyższy status).
 Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.

#472 PostWysłany: 10 Sty 2022 00:48 

srebrny
Nazwa hotelu: Staybridge Suites Dubai Internet City

Twój status w programie lojalnościowym: Gold Elite

Rodzaj zarezerwowanego 1 King Bed Studio Suite ( 2 osoby +dziecko nastolatek na kanapie)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pkt 300 za pobyt. Powitania jako gościa statutowego, opcja późnego wymeldowania do godziny 15.00.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo dobry hotel – położony tuż obok stacji Dubai Internet City nieopodal słynnego na forum hotelu Atana. Hotel 20 piętrowy – apartamentowiec. Pokoje duże ok. 40 m2 z dużym łóżkiem rozkładają sofą, 40 calowym TV, szybkim internetem, i aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem w naczynia i piekarnikiem. Do tego pralko suszarka w zabudowie w kuchni, ekspres do kawy, toster, czajnik elektryczny, deska do prasowania. Do tego dużo szaf na ubrania i biurko. Bardzo dobra klima. Codziennie dostarczane 2 butelki wody w cenie. Pościel zmieniana co 2 dzień. Wszystko zrobione i wykończone w bardzo wysokiej jakości i czystości. W hotelu na pierwszym piętrze w cenie serwowane są śniadania które są wliczone w cenie. Śniadania nakładane przez obsługę, ale ponieważ czyni to 4-5 osób wszystko idzie bardzo sprawnie. Wybór jedzenie jest całkiem spory. Jedzenie jest typowo europejskie, choć znajdują się też elementy kuchni arabskiej czy indyjskiej. Wszystko jest jednak bardzo dobrej jakości. Duży wybór owoców i sałatek. Jadalnia jest bardzo duża, więc nie ma problemu z miejscami. Jest też możliwość zabrania śniadania ze sobą. Obsługa pakuje wszystko w specjalne pojemniki do zabrania. Ciekawe, że w czasach zakazu wynoszenia jedzenia z jadalni tu część osób brała np. owoce i ciastka z kawą ze sobą i nie stanowiło to najmniejszego problemu. W jadalni dostępny jest też ekspres z bardzo dobrą kawą. Co ciekawe goście mogą korzystać z jadalni i pokoju dziennego przez cały dzień w tym właśnie z dostępu do ekspresu z kawą, herbatą, gorącą czekoladą Są też dostępne kubki by zabrać picie ze sobą. Hotel obsługują 4 windy, szybkie i nowoczesne. Na 6 piętrze mieści się strefa spa, siłownia i basen. Na zdjęciach w internecie wyglądał bardzo niepozornie. Jak się okazało miał 25 metrów, z czego 6-7 miało znacznie wyżej dno dla dzieci. Basen jest podgrzewany. W czasie sylwestrowego pobytu woda miła 29,5 C, więc było bardzo przyjemnie. Basen otoczony jest z jednej strony leżakami, a z drugiej jest widok na dzielnicę Internet City, a w oddali widać morze i Burj Al Arab. Basen jest zacieniony do południa. Jest też taras gdzie można opalać się od rana. Ręczniki basenowe bez dodatkowych kosztów. Siłownia też dobrze wyposażona. Na dole obok recepcji jest kawiarnia z kanapkami, przekąskami i napojami. Ceny jednak wysokie. Przy recepcji jest też półka z produktami spożywczymi, słodyczami, czy środkami czystości. Blisko hotelu jest też mały sklep spożywczy w stronę metra, ale ceny wysokie. Blisko hotelu jest też przystanek autobusowy z którego można dojechać do Burj Al Arab i położonej obok niego plaży Jumeira za 3 dirhamy. Metrem do Mariny 2 przystanki, do Expo 20 minut jazdy za 7,50 dirhama.

Inne uwagi: Tu dwie rady. Moim zdaniem lepiej jest prosić o pokój od strony basenu i dzielnicy Internet City, gdyż na pewno będzie miał widok na morze. Do tego jest tu znacznie ciszej. Z drugiej strony pokoje mają widok na Sheikh Zayed road i cały dzień i noc jest słyszalny szum od drogi. Jest to trochę uciążliwe.

Druga ciekawostka to brak naliczenia opłaty : Excludes 10% Service Charge. Która była widoczna w rezerwacji pomimo płatności punktami. Koszt punktów był jedynym jaki poniosłem. Hotel nie jest może tani – cena oscyluje ok. 20.000 -24.000 pkt za noc, ale biorąc pod uwagę rezerwację w okresie Sylwestra, gdy cena za pokój wynosiła ponad 10.000 zł za tydzień a najgorsze hostele w Deirze dla 2 osób i dziecka kosztowały ponad 3,500 złotych była to dobra opcja.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
digger uważa post za pomocny.

#473 PostWysłany: 01 Lut 2022 19:11 
Awatar użytkownika

złoty
Nie będę opisywał pobytu, bo kupowałem przez pośrednika i nie mam żadnego stusu, ale chciałem wspomnieć o dwóch rzeczach

marek2011 napisał(a):
Nazwa hotelu:Crowne Plaza Warsaw - The HUB

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):relatywnie nieduży ale z fajnym, oryginalnym designem, niewiele osób ma dostęp, więc nawet w czasie happy hours pusto i cisza, rano: lekkie śniadanie (jogurty, płatki, słodkie wypieki), przez cały dzień napoje chłodzące/ekspres do kawy, drobne przekąski - salsa, nachos, orzeszki, oliwki, faszerowane papryczki itp. (wszystko dobrej jakości), wieczorem kilka rodzajów wina + piwo (nie pytałem o mocniejsze alkohole), dwa dania na ciepło - krewetki w tempurze i gyoza, bufet zimny: różne fajne przekąski świetnej jakości, deska serów/wędlin, dwa ciasta na deser

Potwierdzam pustki w czasie happy hours - było nas trzech w najbardziej zatłoczonym momencie. Za mojego pobytu były albo krewetki albo pierogi ruskie - tych drugich z 10 sztuk, więc się skończyły po drugiej osobie. Krewetek nie próbowałem, ale odgłos jaki wydał z siebie współgość po spróbowaniu i fakt że mimo braku czegoś innego krewetek nikt nie ruszał, sugerowało iż nie sa zbyt smaczne. Naczynie po pierogach zostało zabrane po ponad godzinie i zastąpione czymś smażonym w głebokim tłuszczu, niestety ze smaku nie jestem w stanie powiedziec co to było :D
Z piw do wyboru był tylko witbier z browaru Kormoran.

marek2011 napisał(a):
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Znakomity hotel, który rzeczywiście potrafi docenić lojalność w sieci, obsługa kompetentna, pokoje nie są nazbyt duże, ale nowocześnie urządzone i wygodne, fantastyczny bufet śniadaniowy z rozbudowanym menu na indywidualne zamówienie + live cooking (omlety), wszystko bardzo dobrej jakości i z piękną prezentacją.

Zgadzam się z powyższą opinią o śniadaniu i obsłudze. Miałem pewien problem przez to że kupowałem przez pośrednika (ponoć jest zły opis tam i nie powinien mi przysługiwać lounge), ale jako że potwierdzałem dostep doń mailowo i dostałem potwierdzenie (a ponoć nie powinienem) - to dostałem.
 Relacje PM off  

#474 PostWysłany: 05 Lut 2022 23:53 

niebieski
Nikt nie testował HI w Gdańsku? BTW gdzie można zaparkować w jego okolicy po jakiejś ludzkiej stawce (hotelowy parking to 100pln/doba:[)
 Relacje PM off  

#475 PostWysłany: 06 Lut 2022 11:06 
Awatar użytkownika

Loty: 513
Kilometry: 570 794
srebrny
@digger ja bylem w HI Gdansk - jako gold dostalem narozny pokoj z widokiem na Motlawe w kierunku Hiltona, early check-in i voucher na dwa drinki w barze na dachu. Sniadanie wykupilem w trakcie rezerwacji wiec koszt 1 sniadania pokrywal dwie osoby. Sniadanie musialo byc normalne bo nawet nie go nie pamietam za bardzo. Strefa platnego parkowania w Gdansku jest bardzo mala wiec na pewno cos znajdziesz - ja przylecialem wtedy samolotem
https://gzdiz.gda.pl/aktualnosci/strefa ... nia,a,4143
digger uważa post za pomocny.

#476 PostWysłany: 09 Mar 2022 20:02 

HON fly4free
Nazwa hotelu:Holiday Inn Hotel & Suites Puerto Vallarta

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standardowy, pierwotnie zarezerwowany w HIX (hotel obok)

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:przeniesienie rezerwacji do HI, upgrade do Suite Top Floor, śniadanie, dwa vouchery na drinki i przekąski, 250 pkt powitalnych

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Rezerwacja zrobiona w HIX i następnie oryginalna została skasowana, a pojawiła się nowa w HI (bez poinformowania mnie, odkryłem to w apce dzień wcześniej przed przyjazdem), w recepcji wspomniano, że przeniesienie to rodzaj "upgrade'u" (HIX normalnie działa). Suite przestronny z częścią dzienną, aneksem kuchennym, sypialnią, garderobą, przestronną łazienką. Wystrój może już nie najnowocześniejszy, ale generalnie wszystko dobrze utrzymane, dodatkową frajdą był świetny widok na lotnisko w PV. Miłym zaskoczeniem były vouchery - można było zamówić m.in. wybrane drinki z menu oraz sporą porcję guacamole i frytek. Śniadanie bufetowe, ale dość skromne: kilka opcji na ciepło (meksykańskich) plus standardy jak jakieś owoce, tosty, jogurt itp. Hotel ma fajny (długi) basen na tarasie słonecznym i siłownię. Lokalizacja blisko lotniska i mariny, ale daleko od centrum i części imprezowej PV

Inne uwagi:Przy przeniesieniu rezerwacji do HI punkty wróciły na konto i nie zostały póki co ponownie pobrane
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.

#477 PostWysłany: 20 Mar 2022 22:01 

-- 20 Mar 2022 21:01 --

Nazwa hotelu:Indigo Dubaj

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:double with Creek view

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:vouchery na drinki dla kazdej z osob, poza tym słabo

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):jeden pokoj pełna, drugi za punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:hotel bardzo fajny, basen super. Ciekawie urzadzony. Niedaleko do downtown. Czy bym tam wrocil? Chyba bym sprawdził inne hotele w Dubaju

Inne uwagi:
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#478 PostWysłany: 21 Mar 2022 18:06 

Loty: 38
Kilometry: 37 200
@TMB

Czyli nawet bez jakiegokolwiek upa dla Spire? No to rzeczywiście słabo.Sam ma w planach tydzień w maju w Dubaju i szukam czegoś z jakimś możliwym fajnym upem i lokalizacją.
 Relacje PM off  

#479 PostWysłany: 27 Cze 2022 23:25 

Loty: 392
Kilometry: 445 091
niebieski
-- 27 Cze 2022 23:18 --

Nazwa hotelu: Holiday Inn Express Porto City Center

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond Elite d. Spire

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:W ekspresach nie ma zwykle wyboru pokoju, ale dali na 6 (ostatnim piętrze) z dużym balkonem

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Ekspres jak ekspres; niczym się nie wyróżnia, ale fajnie położony w centrum miasta

Inne uwagi:brak

-- 27 Cze 2022 23:25 --

Nazwa hotelu:Holiday Inn Lisboa

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond Elite d. Spire

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do executive floor (duży narożny pokój na 9 piętrze; mega widok na miasto; śniadanie za 10 EUR - zamiast 15, ale to chyba standardowa stawka w hotelu (dla tych, co nie kupili wcześniej) - na stronie www jest za 15 EUR

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty; średnio 20 tys. za noc (100 tys. za 5 nocy)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel widać,że nie jest nowy; mało gniazdek, brak gniazdek USB, w pokoju okna się normalnie otwierają :-) łazienka z oknem; śniadanie średnie. Mały basenik (ok 15 leżaków) na dachu hotelu; 5 min. pieszo do metra, ale Bolt w Lizbonie daje radę

Inne uwagi:może być
 Relacje PM off
danziger lubi ten post.

#480 PostWysłany: 27 Cze 2022 23:37 

HON fly4free
@turecky: pobyt rozumiem jakieś czas temu, bo teraz na D. powinieneś dostać za free śniadania w HI (jeśli wybrałeś tę opcję)?
 Relacje PM off  

[ 499 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości