Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 18 Gru 2017 22:16 

Loty: 83
Kilometry: 149 538
Nazwa hotelu: Double Tree Kuala Lumpur

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wejście do saloniku, wcześniejszy check inn ( 9)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Bardzo fajny , duży ,podzielony na kilka części , z małym tarasem widokowym. Śniadania jadłam w restauracji na dole gdyż wszystko było tak fantastycznie
podawane ,że paszcza się sama uśmiechała

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Wspaniali ludzie,
fajny hotel,dla mnie w samych superlatywach

Inne uwagi:Hotel znajduje się w centrum handlowym , połączony jest tunelem na ziemnym ze stacją metra,bardzo blisko
wież Petronas

Załącznik:
17662285_440481442968355_874486501453332480_n.jpg

Załącznik:
17493710_490214067769508_5616708211072565248_n.jpg

Załącznik:
18094870_121508895064452_1788113993357852672_n.jpg

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Kuala Lumpur

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wejście do saloniku, wczesny check inn ( 9)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Fajny

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Tak ,ale gdybym miała wybrać , to bardziej podoba mi się DT

Inne uwagi:Hotel położony niedaleko stacji metra,bardzo blisko wszędzie

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez gdanszczanka76 18 Gru 2017 22:44, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.

#362 PostWysłany: 18 Gru 2017 22:21 

niebieski
@gdanszczanka76

Bylas w Doubletree? Ktory lepszy? Bo mam dylemat
 Relacje PM off  

#363 PostWysłany: 18 Gru 2017 22:26 

Loty: 83
Kilometry: 149 538
Polecam DT, jak dla mnie najlepszy hotel .
Mieszkałam w nim prawie 3 tygodnie z małymi przerwami ;)
Generalnie stawka punktowa za DT to 10 000pkt
Hilton jest zaraz obok stacji Sentral i autobusów które jadą na / z lotniska.
To,że ma taką lokalizację jest jego najmocniejszą stroną.
Byłam raz jako gość więc pobytu nie opisuję.
 Relacje PM off  

#364 PostWysłany: 22 Gru 2017 00:26 
Awatar użytkownika

Loty: 169
Kilometry: 355 844
Nazwa hotelu: Hilton London Canary Wharf

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: DOUBLE GUEST ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: early check-in, late check-out, upgrade do King Executive Room, śniadanie, executive lounge

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik bardzo łądnie urządzony, na jednym z wyższych pięter z widokiem na pobliskie wieżowce i coraz bardziej modną dzielnicę Canary Wharf, w godzinach wieczornych serwowany jest alkohol oraz ciepłe posiłku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Świetny, dość nowy hotel. Napisałem do nich na około miesiąc przed pobytem czy będzie szansa na upgrade. Po 24 godz odpowiedzieli, że upgrade'ują mnie z przyjemnością do pokoju Executive 8-) Obsługa była bardzo miła, szczególnie przy śniadaniu kelnerzy biegali wokoł stolika i pytali się czy wszystko w porządku.

Inne uwagi: Dobra komunikacja z centrum, z przystanku metra idzie sie do hotelu koło 10 min.
2 ludzi lubi ten post.

#365 PostWysłany: 25 Gru 2017 11:43 
Awatar użytkownika

Loty: 439
Kilometry: 1 037 948
złoty
Nazwa hotelu: Hilton Prague

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Najtanszy King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Executive Room, Sniadanie, poczestunki w pokoju

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): Promocja zimowa

Pokoje: troche stare, ale wszystko w nich dziala, duze. W lazience wanna i prysznic. Ja dostalam upgrade do Executive na 7 pietrze z widokiem na rzeke. Upgrade byl widoczny dzien wczesniej w aplikacji. W recepcji na dole zostalam milo powitana, przyszla pani Manager podac mi reke i powiedziec jak bardzo cieszy sie z mojej wizyty i jesli bym potrzebowala czegokolwiek, to mam sie z nia skontaktowac. Wiem, ze jest recepcja dla Exec. na gorze, ale winda parkingowa nie chciala mnie puscic na 8 pietro bez karty, a na dole nie bylo kolejki. Hotel jest bardzo duzy i jak ktos nie moze lub nie chce duzo chodzic, to warto poprosic o pokoj przy windach. Ja uzywalam caly czas windy parkingowej, bo tak bylo najszybciej i najblizej do mojego pokoju.

W pokoju czekal na mnie deser na powitanie, z tego co widzialam wszyscy na tym pietrze dostawali to samo. 3 dnia tez mialam deser w pokoju, nie wiem czy wynikalo to z przedluzenia pobytu o kolejny dzien czy po prostu daja co pare dni.

Salonik: Odniose sie do postu @gruby_inversia z zeszlego roku opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=803178&hilit=Prague#p803178 Podobno nie ma juz zamawiania z karty na sniadaniu w saloniku, na to wskazuja recenzje z ostatniego roku. Alkohole jak wczesniej, wina i wino musujace zostawiaja po 20.00, podczas mojego pobytu nie bylo walki o byt wieczorem i ogolnie nie bylo za duzo ludzi, okres przedswiateczny. Sniadania wygladaly dobrze, ale ja wolalam jesc w restauracji na dole. Dodam, ze maja dobra herbate zarowno w saloniku jak i w pokojach i nie skapia po jednej torebeczce, dla mnie wazny szczegol :-)

Sniadanie: Pierwszego dnia postanowilam zerknac z gory czy jest duzo ludzi, wygladalo ok, wiec poszlam do glownej restauracji. Wybor dosc przyzwoity, mozna zrobic sobie salatke z dobrego zestawu skladnikow, jest stacja z omletami, jajkami, itp. Bardzo duzo obslugi, ktora wrecz szuka talerza czy szklanki, zeby zabrac. Nawet na sniadaniu maja rozpoznanie HHonors i stawiaja karteczke na stole. Schodzilam ok. 8.00-8.30 i w zaden dzien nie bylo duzo ludzi, aczkolwiek jak wyzej: okres przedswiateczny i biznes juz chyba zwinal sie z hotelu.

Parking: Troche miejsc przed hotelem, zarezerwowanych dla HHonors, duzy parking pod hotelem, tez pare miejsc dla HHonors blisko wind, duzo wolnych miejsc. Koszt 750CZK czyli okolo 30 euro dziennie. W garazu podziemnym jest rowniez myjnia, 299 CZK. Na okolicznych ulicach platne parkowanie w dni robocze od 8.00 do 20.00 lub 22.00. Ja bylam w tygodniu, wiec ta opcja nie wchodzila w gre.

Podsumowanie: Cena pokoju w promocji zimowej wynosila ok. 2000 CZK, przy praktycznie gwarantowanym upgradzie do Executive, daje to bardzo dobra jakosc do ceny. Najtanszy pokoj za punkty byl za 22K. Sasiedni hotel Hilton Prague Old Town kosztowal 50% wiecej za gotowke i 32K lub 38K punktow w zaleznosci od dnia. Pierwotnie mialam zarezerwowany Old Town, ale zmienilam na tansza opcje 2 dni przed przyjazdem. Miedzy hotelami jest 15 minut na piechote, Hilton Prague jest 5 minut od stacji Florence, Hilton Old Town jest blizej starego miasta i stacji metra Náměstí Republiky. Oba hotele sa prowadzone przez te sama firme, wiec mozna spodziewac sie podobnego poziomu obslugi i upgrade'ow.

Dla porownania, podczas pobytu spotkalam uzytkownika forum, ktory jest Diamond i on dostal upgrade z najtanszego pokoju do Executive Suite.

Deser powitalny:
Image

Deser nr 2
Image

HHonors sniadanie:
Image

Wewnetrzne patio:
Image

Image

@aarongeru Hilton Canary Whard to solidny hotel, dosc tani w weekendy. Bylam tam nie raz.
4 ludzi lubi ten post.

#366 PostWysłany: 02 Sty 2018 13:22 
Awatar użytkownika

Loty: 426
Kilometry: 481 473
platynowy
Nazwa hotelu: Hilton Molino Stucky Venice

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king executive suite (without view), dostawka, dostęp do saloniku, śniadanie, wczesny check in, późny check out - nie sprawdzałem granic tolerancji w tym zakresie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): hhonors sale

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik zlokalizowany na parterze baru hotelowego, dość bogaty wybór przekąsek w ciągu dnia - orzeszki, kanapeczki, croissanty, owoce, babybelki,
ciasta, słaby posiłek - trafiłem na pierożki pizzowe z sosem pomidorowym, ograniczony wybór alkoholi.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Wielki hotel urządzony w dawnym młynie, a w zasadzie to w jego magazynach chyba. Zlokalizowany na wyspie Guidecca 5 - 15 minut szutle bołtem od historycznej Wenecji. Łódka kursuje co 30 min w okolice Placu Św Marka lub po południu również do Zattere na przeciwko hotelu. Jest płatna raz za cały pobyt, a jej koszt to 6 EUR, przy czym za dzieci mi nie policzono. Nie jest to kameralna, historyczna lokalizacja w centrum turystycznego piekła, ale nie będę narzekał - hotel jest dobry. Wspaniałe, doskonałej jakości i w przeogromnym wyborze śniadanie.

Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Venice Mestre San Giuliano

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Two Queen bed room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: woda mineralna, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna - przepłaciłem strasznie.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. W sumie hotel przy autostradzie, ale z dobrym dojazdem komunikacją publiczną i z Mestre i z Wenecji - 1 przystanek autobusem do przystanku tramwajów wodnych. Pokoje z oknami na całą ścianę i widokiem na rozpierdzielnik na pierwszym planie i góry na drugim. Śniadanie mocno takie sobie - ograniczony wybór, średnia jakość. Ale za to przyzwoita kolacja w restauracji hotelowej w umiarkowanej cenie - dania 11 - 16 EUR.
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.

#367 PostWysłany: 04 Sty 2018 12:55 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nazwa hotelu:Rome Cavalieri, Waldorf Astoria Hotels & Resorts

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING DELUXE ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Rezerwowałem dwa pokoje, otrzymaliśmy upgrade do KING PREMIUM ROOM WITH ROME VIEW, butelkę wina, owoce, słodkie przekąski, dostęp do Imperial Club. W drugim pokoju zamiast wina było prosecco

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Standard

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
Imperial Club zlokalizowany na 6 piętrze z przepięknym widokiem na Rzym. Wnętrze saloniku wygląda bardzo pięknie, z bogatymi dekoracjami. Śniadania serwowane w saloniku są dosyć skromne, mały wybór serów, wędlin i deserów, natomiast mają bardzo dobre herbaty i kawy. Lunch – nie korzystałem. Od godz. 19.00 do 20.30 serwowana jest kolacja, która była dla mnie rozczarowaniem - praktycznie każdego dnia to samo, brak ciepłych posiłków, jeden rodzaj wędlin, czasami jakiś ser, jakieś drobne przekąski. W godzinach 21.00-22.30 jest drinking time, i tu nic szczególnego, dostępne alkohole: Ballantine, gin Beefeater, Smirnoff, rum, jakiś likier, włoski Burbon (drugiego dnia go zabrakło to podano czarnego Johnie Walker), piwo dostępne wyłącznie na zamówienie.
Przez cały dzień (poza porą śniadaniową) w saloniku dostępne są białe i czerwone wina oraz prosecco. Podsumowując: salonik wygląda bardzo ładnie natomiast pod względem wyżywienia to taki DT Kraków, czy warszawski Hilton wypadają lepiej, a do hoteli 5* z Azji nawet nie warto porównywać.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
W hotelu byłem cztery dni, w tym noc sylwestrową, którą można było spędzić w 3-gwiazdkowej restauracji La Pergola za 1300 euro/os lub za 375 euro/os w innej restauracji hotelowej.
Hotel jest przepięknie udekorowany, zarówno części publiczne jaki i pokoje, świetne centrum SPA w tym moja ulubiona łaźnia turecka z basenem z lodowatą wodą. Wybierając się do SPA nie potrzebujemy niczego zabierać bowiem szlafrok, ręczniki czy japonki otrzymamy na miejscu.
Śniadania – bardzo słabe, mały wybór w zasadzie wszystkiego, każdego dnia to samo, brak sekcji live zatem chcąc zjeść omlet należy skorzystać z bemarów, w których znajdziemy jakąś pomarańczową papkę. Jedynym plusem były pierożki z risotto, parmezan oraz świeże soki. Ponownie mógłbym napisać, iż hiltonowskie hotele w Polsce wypadają lepiej.
Podsumowując, zdecydowanie warto odwiedzić hotel, skorzystać ze SPA i basenów.

Inne uwagi:
Wybierając się do Rome Cavalieri warto dopłacić i zarezerwować pokój z widokiem na Rzym. Hotel zlokalizowany jest na wzgórzu i widok jest naprawdę fajny. Widok z pokojów po przeciwnej stronie jest mało ciekawy – jakiś blok i ogromny maszt jakiejś telefonii czy TV.
Z hotelu jeździ darmowy bus do Piazza Barberini. Chodź bus jest spory to warto przyjść z 10 min. przed jego odjazdem, zdarza się że jest tylu chętnych iż kilka osób się nie mieści.
Taxi do lotniska Fiumicino wyniosło 47 euro.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#368 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:32 
Awatar użytkownika

niebieski
@Kalispell Otrzymałeś DARMOWY dostęp do Imperial Lounge? Jeszcze w maju mieli cennik 125e/os za dobę. Nawet dla Diamentów. Na szczęście mi udało się otrzymać go darmowo, ale po rozmowie z odpowiednimi osobami.
 Relacje PM off  

#369 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:51 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@nowhere tak, dostęp był darmowy dla wszystkich osób (rezerwowałem dwa pokoje). Rezerwację robiłem jakoś w wakacje i od razu napisałem maila do hotelu z pytaniem o możliwość dostępu do saloniku. W odpowiedzi otrzymałem info, że pokoje na piętrze imperial są już niedostępne (chodziło o noce 31.12 oraz 1.01), ale jednocześnie odpowiedzieli, że dostęp do saloniku otrzymamy.
Niestety nie pamiętam, kto udzielił mi tej odpowiedzi i kto przyznał dostęp do saloniku - korespondencja była na służbowym mailu u poprzedniego pracodawcy.
 Relacje PM off
nowhere lubi ten post.

#370 PostWysłany: 04 Sty 2018 14:24 
Awatar użytkownika

Loty: 426
Kilometry: 481 473
platynowy
Muszę przyznać, że wyjątkowo odpychające jest to "na bogato" w wersji Hiltonowej. Już w Hiltonach jest zazwyczaj tak sobie, ale w tym WA to naprawdę pojechali.
 Relacje PM off  

#371 PostWysłany: 09 Sty 2018 23:04 

Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: pokój King

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king executive, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna (najniższa dla HHonors)

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie otrzymałam dostępu do saloniku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Pokój duży, czy czysty to trudno stwierdzić. W pokoju było bardzo ciemno pomimo zaświecenia wszystkich lamp. To nie było klimatyczne oświetlenie, tam było po prostu ciemno. Nie było wstawki choć nie jestem pewna czy należy się w tej sieci. Najbardziej zaskoczyło mnie i zniesmaczyło to, że otrzymałam pokój Executive na 5 piętrze (na tym co jest salonik) bez dostępu do saloniku. W hotelu było niewiele osób. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło, bo albo był Executive z salonikiem albo nie otrzymywałam upgradeu bo np. duże obłożenie i też było ok.
 Relacje PM off  

#372 PostWysłany: 09 Sty 2018 23:43 

niebieski
Wydymali cięImage

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
savera uważa post za pomocny.

#373 PostWysłany: 10 Sty 2018 00:04 

Dzięki digger, na to wygląda.
 Relacje PM off  

#374 PostWysłany: 10 Sty 2018 00:15 
Awatar użytkownika

niebieski
Normalka. DT Kraków niczym mnie już nie zaskoczy (chyba)
W EL ruda na myszach prima sort

Relacje PM off
KrzysztofS23 lubi ten post.

#375 PostWysłany: 10 Sty 2018 01:20 

platynowy
A ja mam jak najlepsze wrażenie z DT w Krakowie. Zupełnie nie wiem, na co narzekacie...

#376 PostWysłany: 10 Sty 2018 01:40 

Loty: 129
Kilometry: 187 412
niebieski
Jakieś doświadczenia z pobytem 3 osób w pokoju i dostępem do saloniku i śniadaniem?
Tylko ja mam status Diamond, pozostałe osoby dorosłe, hotel DT Kraków.

#377 PostWysłany: 10 Sty 2018 06:28 
Awatar użytkownika

złoty
Nigdy nie miałem z tym problemu. Nawet jak były 4 osoby w suicie.
 Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.

#378 PostWysłany: 10 Sty 2018 11:07 
Awatar użytkownika

srebrny
savera napisał(a):

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie otrzymałam dostępu do saloniku.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Pokój duży, czy czysty to trudno stwierdzić. W pokoju było bardzo ciemno pomimo zaświecenia wszystkich lamp. To nie było klimatyczne oświetlenie, tam było po prostu ciemno. Nie było wstawki choć nie jestem pewna czy należy się w tej sieci. Najbardziej zaskoczyło mnie i zniesmaczyło to, że otrzymałam pokój Executive na 5 piętrze (na tym co jest salonik) bez dostępu do saloniku. W hotelu było niewiele osób. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie zdarzyło, bo albo był Executive z salonikiem albo nie otrzymywałam upgradeu bo np. duże obłożenie i też było ok.

Pisz reklamację!
 Relacje PM off  

#379 PostWysłany: 10 Sty 2018 11:28 
Awatar użytkownika

złoty
@cekace chyba @savera nie ma co pisać reklamacji. Dostęp do saloniku executive jest dla statusu diamond:
http://hiltonhonors3.hilton.com/en/expl ... index.html
 Relacje PM off  

#380 PostWysłany: 10 Sty 2018 12:24 

niebieski
@jaco027

Mylisz sie, zerknij na moj post wyzej #372

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

[ 714 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości