Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 13 Kwi 2018 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu: Conrad Seul
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 2 pobyty: Qeen Standard Reward, King Premium bo byl najtanszy
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Executive King River View dzien przed przyjazdem, w drugim przypadku chwile po rezerwacji, ktora byla na nastepny dzien; late checkout, darmowe sniadanie
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pierwszy pobyt punkty i punkty +gotowka, drugi gotowka HHonors Discount

Hotel byl juz opisany przez mnie 2 lata temu, ponizej napisze co zmienilo sie od tego czasu.
opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=740363&hilit=conrad#p740363

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Godziny posilkow w saloniku bez zmian, ale nastapilo male zubozenie oferty. Ucierpiala glownie czesc deserowa, kiedys byly pieknie dekorowane desery w lodowkach, teraz male kawalki ciasta, jeden rodzaj, wczesniej co najmniej ze 3 rodzaje. Nie jestem pewna czy zmienila sie oferta babelkow, teraz jest Cava.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Ciecia budzetowe w dziale kosmetykow. W przeszlosci standardem bylo Aromatherapy Associates, teraz jest Shang Tang i niby mozna zamowic Refinery dla mezczyzn. Czyli ucieli dwie dostepne marki kosmetykow. Probowalam zamowic przez aplikacje dodatkowe Shang Tangi, to wyskoczyl blad, ze produkt nie jest dostepny. Innych ciec kosztow nie zauwazylam. Ciagle jest mnostwo obslugi i wszyscy sa bardzo pomocni.

Skorzystalam z basenu, w ciagu dnia w tygodniu nie bylo wiele osob i dalo sie poplywac. Mala przebieralnia z prysznicami i kosmetykami. Przy wejsciu na basen reczniki i czepki. Najwyrazniej obowiazkowe, ja nie zauwazylam czepkow, bo szafka mi zaslonila i pani z obslugi przyniosla mi go jak plywalam.

Inne uwagi: Parking jest za darmo, jesli zaparkujecie sami. Wjezdza sie glownym wjazdem na parking IFC Mall, potem jest kilka pieter w dol slimakiem, po drodze mozna dowiedziec sie, ze parking hotelowy jest oznaczony kolorem fioletowym/purporowym. Jesli jestescie zbyt leniwi, to za jedyne 15K KRW mozna skorzystac z valeta i zaparkuja za Was. Wiele hoteli w Korei ma darmowe parkingi, co bylo pozytywna niespodzianka.

Ceny Standard Rewards, ktore widzialam przed rezerwacja: 42K, 45K, 47K, 49K. Pierwszy pobyt zarezerwowalam za 47K punktow, dzien przed przyjazdem. Drugi pobyt zarezerwowalam okolo tygodnia wczesniej, ale sprawdzalam ceny i dwa razy zmienilam rezerwacje na nizsza cene (laczna obnizka o 60K KRW). W rezultacie zarezerwowalam drugi pobyt dzien przed przyjazdem, po najnizszej cenie. Cancellation Policy do polnocy dnia przed przyjazdem.

Festiwal wisniowy - Yeongdeungpo Yeouido Spring Flower Festival - http://english.visitkorea.or.kr/enu/ATR ... cid=700464 Lokalizacja obok hotelu, mozna przejsc sie dookola, zajmuje to powiedzmy poltorej godziny. Mapa hotelowa ma narysowane drzewka, wiec wiadomo gdzie sie kierowac.

Podsumowanie: Dobry wybor dla Hilton Honors, praktycznie gwarantowany upgrade do Executive Room. Dobry standard pokoi, swietna obsluga, dobry salonik. Polecam, szczegolnie za niska stawke punktowa.

Zdjecia z poprzedniego posta nie dzialaja, wiec wklejam nowy link do tej samej galerii: https://goo.gl/photos/atVv7eiHLPnMoPkv5 Kosmetykow i deserow ze zdjec juz nie ma.
------------------------------------------------
Nazwa hotelu: Hilton Garden Inn Stuttgart NeckarPark
Twój status w programie lojalnościowym:Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Deluxe, tzw. Evolution
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Standardowe: sniadanie, woda w pokoju.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):HH Discounted
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Szczegolowy opis hotelu z pobytu pol roku wczesniej opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=973487&hilit=stuttgart#p973487

Tym razem nie bylo pokoi z sauna, wiec wzielam Deluxe, jako ze cena byla niewiele wyzsza niz za normalnego Kinga. Pokoje Evolution sa wieksze niz standardowe i znajduja sie glownie w przedniej, zaokraglonej czesci hotelu, jak rowniez w rogu w srodkowej czesci hotelu. Tych w rogu nie polecam, szczegolnie nad wejsciem bocznym do pubu i restauracji, moze byc glosno i widok jest na pub. Ja wzielam pokoj z przodu na srodku z widokiem na uilce i zaparkowalam tak, ze widzialam samochod. Przed rezerwacja sprawdzilam plan imprez, nastepnego dnia byl mecz i do 10.00 rano trzeba bylo zabrac samochod z ulicy.

Pokoj Evolution jest w sam raz dla rodziny, jest sofa, lodowka, kuchenka mikrofalowa, w miare duza lazienka. Okna zamkniete na klucz, zeby dzieci nie wypadly, ale mozna poprosic obsluge o otwarcie. W ciagu dnia lepiej opuscic zaluzje, bo robi sie goraco od slonca.

Polecam, jesli lokalizacja pasuje.
_________________
Carpe Diem.


Ostatnio edytowany przez Aga_podrozniczka 13 Kwi 2018 17:17, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast Boże Ciało w Turcji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1918 PLN. Wyloty z 4 miast
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
#422 PostWysłany: 13 Kwi 2018 16:15 

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 24
Nazwa hotelu: Hilton Prague
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do king executive room, wstawka do pokoju: czekoladki, migdały w czekoladzie, ciastko (coś jak polski keks).
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Przyjemny, duży salonik, niestety bardzo okupowany w godzinach wieczornych, przez co są trudności ze znalezieniem miejsca. Wybór przekąsek/alkoholi zupełnie wystarczający. Śniadanie w saloniku skromniejsze niż na dole w restauracji, ale dla osób chcących zjeść w ciszy to świetny wybór.
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo przyjemny hotel, bliskość metra i atrakcji Pragi. Z uwagi na drogi parking (750 CZK) polecam zaparkować na ulicy obok biura KPMG tuż obok hotelu - w weekendy bezpłatny.
Inne uwagi: brak
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
#423 PostWysłany: 13 Kwi 2018 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
maciasowy napisał(a):
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Sighisoara - Cavaler

Moglbys napisac cos o sniadaniu ? bylem tam w czerwcu i bylo ono na poziomie hotelu 2*-3*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 13 Kwi 2018 17:01 

Rejestracja: 10 Lis 2016
Posty: 77
Loty: 42
Kilometry: 46 717
Akurat nie pomogę bo za późno wstałem i nie chciało mi się gnać pędem na śniadanie w hotelu.

Dodatkowo:

Nazwa hotelu: Hampton by Hilton Cluj-Napoca
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen non smoking
Stawka: punkty +plus dopłata ( w Rumunii wiele hoteli Hiltona ma stawki w Lejach lub Euro- tu akurat leje)
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: list od managera
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): nie dotyczy
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym? Przyjechałem poźno ok 18 by następnego dnia lecieć do Budapesztu. Przy meldowaniu poprosiłem o śniadanie na wynos i takie też otrzymałem następnego dnia. Ogólnie miły pobyt- młody sympatyczny zespół na recepcji ;) .hotel w centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#425 PostWysłany: 16 Kwi 2018 08:42 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree by Hilton Hotel Łódź

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do KING DELUXE ROOM WITH PARK OR CITY VIEW, bon na drinka w barze, wstawka deska serów, zamiana śniadania w restauracji na śniadanie room service, wymeldowanie o 16

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Mój pierwszy pobyt w Łódzkim DT. Hotel położony bardzo blisko Atlas Areny i parku Poniatowskiego. Zameldowanie na recepcji przebiegło bardzo sprawnie. Przy meldowaniu powiedziałem, że nie mogę skorzystać ze śniadania w restauracji ponieważ wychodziłem przed 7 rano i wracałem po 11 jak już śniadanie w restauracji się skończyłem. Pani gdzieś zadzwoniła powiedziała, że mamy klienta Diamond i czy może zamówić z menu room service bez dopłaty. Bez problemu na następny dzień o 11:30 dostałem wszytko co zamówiłem:)

Upgrade do Kind Deluxe niestety z widokiem na miasto a nie na ogród. Ale dostałem pokój na ostatnim 10 piętrze zaraz przy windzie i basenie. Pokój jak na Deluxe trochę mały ale przytulny. Jako ciekawostka to w widzie usłyszałem rozmowę dwóch osób, że są oburzeni ponieważ szlafroki w pokoju są tylko w pokojach o podwyższonym standardzie. U mnie były i to nawet 2:)
Bardzo fajna wstawka w postaci małej deski serów, chlebka Naan i słoiczek miodu. Miła odmiana od słodyczy które zazwyczaj dostaję jako wstawka.

Byłem na chwilę na basenie który znajduje się na ostatnim piętrze hotelu. Połączony jest z niewielkim spa oraz sauną suchą i parową.
Sam basen bardzo mały kompletnie nie nadający się do pływania. Głębokość 0,9m do 1,2m. Jacuzzi też bardzo małe maks 2-3 osobowe ale jak już są 2 osoby to się siedzi bardzo blisko. Za to widok na park z 10 piętra bardzo fajny.

Nie korzystałem ze śniadania w restauracji ale zamówiłem z menu do pokoju. Dzień wcześniej wypełnia się specjalną kartę z menu i zawiesza się na drzwiach pokoju. Wybór dużo mniejszy niż w restauracji ale w zupełności wystarczający. Wybrałem zestaw w którym były: 2 jajka sadzone, 3 kiełbaski, pomidor zapiekany z serem, bekon i paluszki ziemniaczane. Do tego kosz pieczywa, kawa i świeżo wyciskany sok z marchwi i jabłek.


Inne uwagi:

Załączniki:
IMG_0087.jpg
IMG_0087.jpg [ 248.44 KiB | Obejrzany 2445 razy ]
IMG_0059.jpg
IMG_0059.jpg [ 245.09 KiB | Obejrzany 2445 razy ]
IMG_0055.jpg
IMG_0055.jpg [ 188.81 KiB | Obejrzany 2445 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#426 PostWysłany: 16 Kwi 2018 09:00 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton New York Times Sq West
Twój status w programie lojalnościowym: Diamond
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: 2 Double bed standard
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: brak. Hotel był pełny więc upg ponoć nie był możliwy, a salonik był ponoć nieczynny.
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel w dobrej lokalizacji. Blisko Penn Station, MSG. Sam hotel był najgorszym DT w jakim w życiu spałem. Dla naszej trójki dostaliśmy pokój. w którym ledwo mieściły się dwa łóżka, a na podłodze nie było nawet miejsca na rozłożenie jednej walizki. Mieliśmy co prawda podczas check inu propozycję zamiany na dwie dwójki, ale ze względu na pobyt z dzieckiem odmówiliśmy. Na śniadanie trzeba wybrać się w kurtce. Temperatura w restauracji oscylowała w okolicach 10 stopni (był koniec marca). Na plus widok z okna. Generalnie korzystać tylko w przypadku braku innej alternatywy.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez tasma, 16 Kwi 2018 09:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 16 Kwi 2018 09:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8580
złoty
@tasma

Może to wszystko dlatego, że miałeś nieistniejący status? ;-)

Cytuj:
Twój status w programie lojalnościowym: Platinum
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
#428 PostWysłany: 16 Kwi 2018 09:38 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Masz mnie ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 16 Kwi 2018 10:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 21 Kwi 2018 19:17 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 64
Loty: 50
Kilometry: 36 211
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standardowy

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wczesny check-in już o 8 rano, voucher na przekąskę

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:sam hotel wybitnie cichy, mało kogo widziałem, odgłosy z lotniska niesłyszalne - pokój był od drugiej strony. Na śniadaniu byłem praktycznie sam. Wybór jak na Hamptona bardzo przyzwoity - jajecznika, kiełbaski, bekon, gofry, ciastka, sałatka śledziowe i inne. Siłownia spora, dobrze wyposażona. W pokoju były stare kosmetyki - wymienione i dorzucono hotelowe kapcie oraz czepki i waciki. Z hotelu wygodny dojazd do Gdańska SKMką czy autobusem.

Inne uwagi:.......
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#430 PostWysłany: 11 Maj 2018 13:45 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3304
HON fly4free
Nazwa hotelu: Embassy Suites Niagara Falls Fallsview

Twój status w programie lojalnościowym: Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: FALLSVEW/2QN STE/FLR 28-36

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: hmm dwie małe wody na recepcji :), wcześniejszy check in nie był możliwy

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Trzeba na to spojrzeć obiektywnie że to chyba najciekawszy widok jaki kiedykolwiek miałem z pokoju. Jak go zobaczyłem to już mi się z pokoju nie za bardzo chciało wychodzić. Sam hotel już mocno wysłużony, pełno ludzi z całego świta. Mój Suite był zlokalizowany na 36 pietrze, około 50 metrów, z dodatkowym dziennym no to mocno na wyrost pokojem nawet nie wiem jak go nazwać. Z resztą kto by tam chciał tam przebywać jak sypialnia z widokiem pierwsza klasa. Pokój również już mocno wysłużony, w pokoju mikrofalówka, ala express i pusta lodówka.

Inne uwagi: Poza 1000 punktów w sumie nic nie otrzymałem. Za wszystkie upgrade trzeba dodatkowo płacić. Śniadania w formie bufetu bardziej okropnego nie jadłam.
Ibisowskie europejskie śniadania to lux w porównaniu co tam dawali:) Jajka w proszku jak to można w ogóle jeść, żadnych warzyw, żadnych sałatek, wszystko jak w hostelu. Ponoć jest tam często kolejka na śniadanie, taka na 45 minut. Jednak był benefit dla diamentów w postaci specjalnego voucher na ominięcie tej kolejki :lol: W popołudniowych godzinach jest bardzo mała namiastka lounge czy jak to tam nazwać. Kolejny hit, to nie wynika ze statusu a przypisany jest do pokoju, nie wiem czy do wszystkich. Dwa drinki na bazie podstawowych alkoholi, albo piwo/wino, kawa, herbata i softy do oporu. No i najlepszy podwieczorek trochę krakersów/chipsów do tego jakieś dipy + korniszony w plasterkach + marchewki (aż musiałem zrobić zdjęcia :) Podwieczorek jak się patrzy, syf niemiłosierny dookoła.

Generalnie hotel można tylko polecieć dla widoku i nic więcej. Dzikie tłumy, syf na śniadaniu, syf przy barach/restauracjach, ogólnie chaos.
Pokoje mają różne widoki i odpowiednie ceny. Także są pokoje z widokiem tylko na kanadyjski wodospad, są też na oba. Są w ogóle bez widoku, te to dla mnie w ogóle nie zrozumiałe.
jak już brać to tylko w z widokiem najlepiej na oba wodospady a nie na miasteczko.

Mało nie kosztował, ale jagodowy IPA z kanadyjskiego kraftowego browaru smakował jak żaden inny w tych pięknych okolicznościach przyrody:)

Wszyscy zgodnie w windach zadowoleni, a widok z pokoju typu "amazing" i trzeba napisać że to chyba jedyny najaśniejszy punkt tego hotelu
;)

Załącznik:
IMG_20180506_143835.jpg
IMG_20180506_143835.jpg [ 706.1 KiB | Obejrzany 2052 razy ]

Załącznik:
IMG_20180506_145537.jpg
IMG_20180506_145537.jpg [ 605.47 KiB | Obejrzany 2052 razy ]

Załącznik:
IMG_20180506_143041.jpg
IMG_20180506_143041.jpg [ 517.17 KiB | Obejrzany 2052 razy ]

Załącznik:
IMG_20180506_151227.jpg
IMG_20180506_151227.jpg [ 557.34 KiB | Obejrzany 2052 razy ]

Załącznik:
Schoweka.jpg
Schoweka.jpg [ 584.39 KiB | Obejrzany 2052 razy ]

Załącznik:
IMG_20180506_211936.jpg
IMG_20180506_211936.jpg [ 660.19 KiB | Obejrzany 2052 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#431 PostWysłany: 11 Maj 2018 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Nazwa hotelu:Hampton Inn & Suites New Orleans Convention Center.

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond.

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:1KING W/SOFABED-WETBAR NS

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:n/d

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):NA

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Bardzo fajny hotel, wnętrza chyba niedawno remontowane bo wszystko wyglądało świeżo i czysto. Bardzo użyteczne "business center" z możliwością drukowania. Profesjonalna (jak zazwyczaj w USA) obsługa - choć miałam rezerwację zrobioną przez pośrednika i teoretycznie bezzwrotną (gwarantowaną kartą), kiedy przy check-inie pokazałam im, że w ich własnej aplikacji pokój jest tańszy, bez problemu anulowali poprzednią rezerwację.

Tylko 2 uwagi średnio pozytywne - dla turystów hotel jest dość daleko od centrum (dobre 20 min. pieszo) - ale za to okolica jest bardzo cicha i spokojna. No i rzecz z którą spotkałam się w sieci Hilton po raz pierwszy - do śniadań używane były tylko jednorazowe naczynia! Straszliwie nieekologiczne i w moim odczuciu jakoś obniżające odczuwalny standard hotelu.


Inne uwagi:n/d



Nazwa hotelu:Hilton New Orleans/St. Charles Avenue.

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond.

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:1 KING BED, Non-Smoking.

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:
Dużo ich ;-) Wczesny check-in, upgrade do Suite, późny check-out (bodajże do 13:00), dostęp do saloniku/śniadanie.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):Pełna.

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):
Sam salonik głowy nie urywa, ale można w nim było zjeść śniadanie / skorzystać z refreshments.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:
Doskonała lokalizacja blisko centrum. Sam hotel niestety dość zużyty, ale czysty i z bardzo przyjemną obsługą, no i za tą stawkę (szczegóły poniżej) nie do pobicia.

Inne uwagi:
Dość ciekawy przypadek jeśli chodzi o ten hotel: Początkowo nie planowałam się w nim zatrzymywać, miałam już zarezerwowany (i niestety opłacony) inny hotel na moją ostatnią noc w Nowym Orleanie. Byłam jednak niesamowicie zmęczona, a na Tripadvisorze pojawiały się opinie że moje pierwotnie wybrane zakwaterowanie jest bardzo głośne (bar obok, imprezy itp.) Bez większych nadziei na kilka godzin przed przylotem sprawdziłam ceny na apce Hiltona i nie mogłam uwierzyć własnym oczom - cena wynosiła ok. $100 (kilka miesięcy wcześniej nie widziałam nic poniżej $250).Do tej pory nie wiem, z czego wynikła tak niska cena, ale dzięki temu machnęłam więc ręką na pierwszą rezerwację i nie żałowałam.

Załączniki:
IMG_20180129_164453.jpg
IMG_20180129_164453.jpg [ 167.35 KiB | Obejrzany 2170 razy ]
IMG_20180129_164449.jpg
IMG_20180129_164449.jpg [ 187.6 KiB | Obejrzany 2170 razy ]
IMG_20180129_164425.jpg
IMG_20180129_164425.jpg [ 358.35 KiB | Obejrzany 2170 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#432 PostWysłany: 14 Maj 2018 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
kacper451 napisał(a):
Nazwa hotelu: Embassy Suites Niagara Falls Fallsview

Polecam Marriotta obok, wiem ze nie ta siec, ale hotel dobry, a widok rownie ladny. Nawet mi dali upgrade przy niskim statusie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 26 Maj 2018 12:33 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 327
niebieski
-- 22 Maj 2018 08:23 --

Nazwa hotelu:Hilton Dubai Creek

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Queen Superior Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do King Executive Room with Creek View, wstawka owoce + słodycze, wstęp do executive, śniadanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik bardzo duży. Składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń oraz dwóch dużych tarasów. Salonik znajduje się na 1 piętrze 15 piętrowego hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Salonik czynny jest od 7 do 23. Rano do 11 serwowane jest śniadanie ale nie korzystałem. Potem od 11 do 18 jest refreshment time. W tym czasie nie ma zbyt dużego wyboru. Standardy typu woda, napoje gazowane czy kawa, herbata. Z przekąsek mamy do wyboru trochę słodyczy, ciastka, babeczki, croissanty, orzeszki, owoce. Nie ma nic co można by przekąsić typu mini kanapeczki czy coś w tym stylu. Od 18 do 20 trwa Happy Hour. Wtedy to wszystkie co jest dostępne w ciągu dnia dochodzą dania na ciepło. Wybór nie jest jednak bardzo duży. Zawsze jest jedna zupa krem, jakieś mięso i dodatki(opiekane ziemniaki, ryż z warzywami itp) do tego pieczywo, sery, wędliny,humus, sałatka warzywna, i desery. Bardzo fajna opcja są świeżo wyciskane soki z pomarańczy i ananasa. Z racji tego ze jest Ramadan alkohol był całkowicie wycofany z oferty w saloniku co było dziwne bo na dole w barze mogłem dostać wszystko. Po za tym ze wybór nie był duży to wszystko było bardzo smaczne i świeże.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Spędziłem w tym hotelu 7 dni. Meldowałem się dość późno bo o 23 i już myślałem ze nie dostanę żadnego upgrade ponieważ w aplikacji nadal widniał pokój jaki rezerwowałem czyli zwykły Queen.
Ale po przyjeździe okazało się że maja taka politykę w hotelu ze upgrade przyznaje w momencie zameldowania żeby wiedzieć co maja dostępne. Pani bardzo chciała dać mi suite ale wszystkie były zajęte także dostałem najwyższy możliwy upgrade do King Executive Room with Creek View. Także i tak bardzo duży bo aż 3 oczka w górę. Pokój okazał się na prawdę przestronny mieszczący się na 11 pietrze z rewelacyjnym widokiem na zatokę i port.
Śniadania: dostępne są od 7 do 11 w głównej restauracji na 1 pietrze. Całkiem przyjemna przestronna sala. Dużo stoliki 2 i 4 osobowych. Jedna strefa live cooking gdzie do wyboru standardy typu jajecznica i omlety z dużym wyborem dodatków. Można także zmówić coś bardziej skomplikowanego jak np. tosty francuskie z grzybami i cebula :) i to już jest przygotowywane w kuchni. Kawy i herbaty nie robi się samodzielnie tylko po zajęciu stolika przychodzi ktoś z obsługi i stawia Nam dzbanek herbaty oraz nalewa czarna kawę do filiżanki.
Wybór gotowego jedzenia bardzo duży i raczej standardowy. Ciężko już chyba czymś zaskoczyć w hotelu. Pełno wędlin, serów, płatki, owsianka, świeże krojone owoce, naleśniki, jajecznica, kiełbaski, porobiłem trochę zdjęć to można zobaczyć. Bekon tez był choć schowany na szarym końcu w rogu z dala od wszystkiego :)

Basen na dachu: wybrałem ten hotel między innymi ze względu na ten basen. Jak bardzo się zawiodłem gdy okazało się że cześć jest zamknięta ze względu na remont. Tzn sam basen czynny ale po prawej stronę montują jacuzzi i kładą nowa podłogę. Także dostępna była tylko lewa cześć gdzie mieściło się tylko kilka leżaków przez co wystarczyło ze przyszło 10 osób i był już tłok.
Najgorsze ze na stronie internetowej nie było żadnej informacji ze w tych konkretnych dniach jest planowany remont.

Plaża: Hotel nie ma dostępu do plazy. Ale jest częścią 3 hoteli (Hilton Dubai the Walk, Hilton Dubai Creek oraz Hilton Jumeraia Beach. Także dzięki temu mogłem korzystać z plazy oraz pełnej infrastruktury tych hoteli. Codziennie o 10 z hotelu był busik który wracał o 16. Podróż na plaże trwa 30 min. I tam to się dopiero zaczyna Jurata:) Ludzi tyle ze serio o 10:30 ciężko znaleźć wolny leżak. Ale zaraz ktoś z obsługi się pojawia i nam wszystko organizuje.
Plaża jak plaża ale za to bardzo czysta i przestronna. Generalnie super ale leżenie nawet w cieniu gdy jest 38 stopni nie należy do najprzyjemniejszych:)
Za to ceny w restauracji na plaży są trochę zaporowe. Generalnie nie mam problemu z Takimi rzeczami i wiem ze jak jestem w Hiltonie to nie zapłacę jak w KFC ale tutaj np. zamówiliśmy sałatkę Cobb, burgera z frytkami i dwa piwa Amstell i zapłaciłem 325 zł !! No to już jest lekka przesada:)


Inne uwagi:Generalnie hotel bardzo polecam. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Choć wcale nie nowy to bardzo czysty i przestronny hotel. Położny około 10 min drogi od stacji metra Union. Generalnie ta cześć Dubaju jest bardzo ciekawa. W pobliżu dużo sklepów i restauracji. Załączam kilka zdjęć.

-- 26 Maj 2018 12:33 --

Nazwa hotelu:Hilton Abu Dhabi

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Guest Room with city View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do King Executive Room Sea View, dostęp do saloniku, śniadanie, wstawka, usługa prania raz na pobyt, dostęp do Beach Club

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik zdecydowanie najlepszy jaki do tej pory miałem przyjemność odwiedzić ( piszę recenzję przed pobytem w Conrad Dubai a tam podobno jest genialny:)) Salonik mieści się na 10 najwyższym piętrze hotelu. Dostęp do niego jest po użyciu karty do pokoju. Składa się z trzech części w których znajdują się stoliki z krzesłami lub wygodne kanapy i fotele. Otwarty jest od 6:00 do 24:00 i podzielony jest na 4 okresy w których mamy do dyspozycji:
- 6:30 - śniadanie ( nie jadłem w saloniku)
- 12:30 - 15:00 - przekąski (kanapki, zupa, napoje (soki, cola woda itp. )
- 15:00 - 17:30 - tylko napoje
- 18:30 - 20:30 - kolacja ( ciepłe dania, zupa, kanapki, alkohol itp.)
W opisie skupię się tylko na tej części ostatniej bo to ona jest najbogatsza w całym dniu. Wybór jedzenia w saloniku jest bardzo duży i codziennie inny. Spędziłem w hotelu 5 dni i nic się nie powtórzyło. Do wybory zawsze były 2 dania na ciepło np. Pierożki chińskie z warzywami + sos sojowy, mini hotdogi, skrzydełka kurczaka w sosie barbeque. Do tego zawsze była zupa i różne dania dodatkowe np. Sushi. Bardzo duży wybór słodkości czyli ciasta, ciasteczka, brownie, chipsy itp. Deska serów 3-4 rodzaje i pieczywo. Alkohol jest dostępny ale nie jest wystawiony. Zamawia się u obsługi. Do wyboru: wino białe i czerwone, whisky, piwo i widziałem ,że ludzie zamawiali też jakieś drinki.
Generalnie wszystko było tak pyszne, że czas od 18:30 do 20:30 mijał niewiadomo kiedy.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:

Hotel: Jeden z pierwszych hoteli jaki został otworzony w Abu Dhabi. Natknąłem się nawet ostatnio na artykuł w tutejszej gazecie w której był opisany ten hotel że to jego 30 czy 35 lecie i że był otwierany przez samego Szejka Zayeda. Podobno było to wielkie wydarzenie, że tak znana marka jak Hilton wchodzi do ZEA. Teraz już widać, że hotel ma swoje lata ale wtedy to musiało robić gigantyczne wrażenie. Ogromne lobby, wszędzie marmury i metal. Piękna przeszklona winda i ogromne zawijane schody.
Zameldowanie przebiegło bardzo sprawnie. Na 2 dni przed przyjazdem wysłałem maila do hotelu z prośbą o wcześniejsze zameldowanie oraz upgrade do Suite. Pani podczas meldowania powiedziała, że przeprasza ale nie zauważyła podpiętej wiadomości pod rezerwację i że mam przyznany upgrade do pokoju Executive. Po czym gdzieś zadzwoniła i prosiła kogoś o zgodę na UP do Suite ale chyba nie dostała zgody bo pokój został taki jak był :(

Pokój: King Executive Room Sea View - pokój znajdował się na 8 piętrze z 10. 8,9 i 10 piętra to pokoje Executive. I jak na pokój który jest w hierarchii jest zaraz przed najmniejszym Suite to straszna lipa:/ Pokój to dosłownie klitka. Miał może max 20-22 m2. Łóżko nie ma szans żeby to było King Size. Obok dwa fotele i na tym koniec miejsca w pokoju. Jak się człowiek rozpakował i położył kilka rzeczy to ciężko było się ruszyć we dwie osoby w pokoju. Pokój sam w sobie nie jest brzydki. Widać że już swoje lata ma ale miał wszystko co było potrzebne. Wrzucam kilka zdjęć. Duży minus za okno. Było tylko jedno i do tego mikroskopijne także nawet w dzień było bardzo ciemno.

Plaża: Ogromy plus za cały komplet Hilton Beach Club. Znajduje się po drugiej stronie ulicy z bezpośrednim dojściem tunelem z hotelu. Bardzo ładny kompleks z dwoma basenami, prywatną plażą mini aqua parkiem i kilkoma restauracjami. W głównym budynku klubu mieści się też duża siłownia z widokiem na basen oraz SPA.
Na plaży wydzielona specjalna strefa dla Hilton Honors. Nie wiem na jakiej zasadzie była weryfikacja czy ktoś należy czy nie. Nas nikt nigdy nie sprawdził a dawała bardzo dużo przywilejów. Po pierwsze leżaki były bardzo wygodne. To nawet nie były leżaki a kanapy. Do tego obsługa co chwilę częstowała świeżymi owocami (arbuzy, mango). Co 15-20 przychodził facet i dawał mokre zimne ręczniki do położenia na czoło i kark.

Inne uwagi:

Załączniki:
Komentarz do pliku: Salonik
IMG_0507.jpg
IMG_0507.jpg [ 298.5 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Wstawka
IMG_0505.jpg
IMG_0505.jpg [ 243.52 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Lobby
IMG_0495.jpg
IMG_0495.jpg [ 268.77 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Lobby
IMG_0494.jpg
IMG_0494.jpg [ 246.78 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Łazienka
IMG_0488.jpg
IMG_0488.jpg [ 331.31 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
IMG_0487.jpg
IMG_0487.jpg [ 234.41 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
IMG_0486.jpg
IMG_0486.jpg [ 188.7 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
IMG_0485.jpg
IMG_0485.jpg [ 256.08 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
IMG_0481.jpg
IMG_0481.jpg [ 176.14 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Salonik
IMG_0479.jpg
IMG_0479.jpg [ 269.37 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Salonik
IMG_0478.jpg
IMG_0478.jpg [ 228.89 KiB | Obejrzany 1812 razy ]
Komentarz do pliku: Room View
IMG_0419.jpg
IMG_0419.jpg [ 256.54 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: King Executive Room with Creek View
IMG_0418.jpg
IMG_0418.jpg [ 216.47 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: King Executive Room with Creek View
IMG_0417.jpg
IMG_0417.jpg [ 286.19 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: Jedzenie w saloniku
IMG_0347.jpg
IMG_0347.jpg [ 351.84 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: Jedzenie w saloniku
IMG_0346.jpg
IMG_0346.jpg [ 319.9 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: Jedzenie w saloniku
IMG_0345.jpg
IMG_0345.jpg [ 373 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: Teraz w saloniku
IMG_0288.jpg
IMG_0288.jpg [ 428.45 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Komentarz do pliku: Roof pool view
IMG_0265.jpg
IMG_0265.jpg [ 339.37 KiB | Obejrzany 1916 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#434 PostWysłany: 26 Maj 2018 22:56 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
-- 26 Maj 2018 21:47 --

Nazwa hotelu: Hilton Fukuoka Sea Hawk
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Panoramic Suite z super widokiem, wstawka do pokoju: japońskie słodkości.
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Przestronny salonik na 33 piętrze z widokiem na zatokę. Jedzonko smaczne.
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jeden z lepszych Hiltonów w którym byłem.
Inne uwagi: Bardzo dbają o statusowych ludków.

Kilka zdjęć https://www.nomatterthedistance.com/japonia-2018-kiusiu-fukuoka/.

-- 26 Maj 2018 22:56 --

Nazwa hotelu: Hilton Budapest
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju: King Guest Room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do KING SUPERIOR ROOM WITH DANUBE RIVER VIEW - widok na miasto.
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): W saloniku serwowane codziennie ciepłe jedzenie/kolację.
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Tak
Inne uwagi: Hotel na wzgórzu, po stronie Buda.

kilka zdjęć: https://www.nomatterthedistance.com/majowka-2018-budapeszt/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#435 PostWysłany: 30 Maj 2018 21:15 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 64
Loty: 50
Kilometry: 36 211
Nazwa hotelu:Hilton Malta

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING z widokiem na marinę

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstęp do executive, wstawka powitalna (nawet dwie ;)), upgrade do EXECUTIVE ROOM z widokiem na morze, donoszone prosecco do stolika podczas śniadań :)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):w saloniku mamy: śniadania, podwieczorek i kolację. Kolacja ma formę przystawkowej - kanapeczki, warzywa, dwa dania na ciepło - głównie azjatyckie przekąski, np. krewetki w tempurze. Pełny wybór alkoholi - w tym ich regionalne piwo czy wino. Podwieczorek - spory wybór ciast. Śniadania - kilka dań na ciepło, w tym gotowe omlety. Szkoda, że używaj jajek z proszku. Obsługa przemiła, uśmiechnięta, pytająca czy wszystko ok i chętnie uzupełniająca trunki :)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Hotel przeogromny,
śniadania w Oceana bardzo bogate - trzy stacje live cooking. Na plus regionalne przysmaki, np. pastizzi. Warto śniadanie kończyć o 9.bo później jest tłum - mimo pobytu w niskim sezonie. Dla Diamond lampka prosecco - w weekendy dla wszystkich. Pokój po remoncie, bardzo przyjemny. Atut to porty USB - więc nie są potrzebne adaptery, chyba że do laptopa. No i widok z okna na Morze Śródziemne... genialne. Jedynie co to doskwierała mi dość słabo urządzona siłownia.


Inne uwagi:Hotelowy transfer z lotniska - 21EUR, lepiej ogarnąć przez inne transfery - mi wyszło 6EUR w jedną stronę za osobę

Więcej o saloniku: https://www.sypiamwygodnie.pl/hilton-ma ... ve-lounge/
Więcej o hotelu: https://www.sypiamwygodnie.pl/hilton-ma ... ia-pobytu/

Załączniki:
Hilton Malta - widok z pokoju8.jpg
Hilton Malta - widok z pokoju8.jpg [ 138.67 KiB | Obejrzany 1631 razy ]
Hilton Malta - restauracja15.jpg
Hilton Malta - restauracja15.jpg [ 222.43 KiB | Obejrzany 1631 razy ]
Hilton Malta - rekreacja1.jpg
Hilton Malta - rekreacja1.jpg [ 182.8 KiB | Obejrzany 1631 razy ]
Hilton Malta - pokój22.jpg
Hilton Malta - pokój22.jpg [ 131.96 KiB | Obejrzany 1631 razy ]
Hilton Malta - pokój3.jpg
Hilton Malta - pokój3.jpg [ 133.12 KiB | Obejrzany 1631 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#436 PostWysłany: 11 Cze 2018 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Nazwa hotelu:Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Twój status w programie lojalnościowym:Silver

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:2+2 Queen with sofa

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:brak

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/d

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Świetna sprawa szczególnie w opcji 2+2 za 10k pkt..Cicho. Krups kapsułkowy w pokoju+ czajnik, śniadanie przygotowali w lunch boxach jako ze wylot był o 7.00. Fajny narożny pokój z widokiem na terminal i pas

Inne uwagi:.......
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#437 PostWysłany: 12 Cze 2018 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
@vivere
Dorzuć jakieś fotki proszę / o ile posiadasz !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 26 Cze 2018 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nazwa hotelu:Waldorf Astoria Jerusalem

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:KING SUPERIOR ROOM

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka w postaci owoców oraz butelki wina, otrzymałem upgrade do pokoju na 9p. - najwyższym piętrze (nazwy pokoju nie znam)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak saloniku w hotelu

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:lokalizacja hotel położony blisko Starego Miasta i Bramy Jaffa, zatem dosyć wygodny punkt startowy.
Genialne śniadania, najlepsze jakie dotychczas miałem możliwość jeść w hotelu. Bardzo duży wybór serów (w sumie z 30 do wyboru). Duży wybór past z pomidorów, soczewicy, oliwek… Bardzo dużo owoców, nasion, orzechów. Około 10 ciepłych posiłków, wszystko bardzo dobrze przygotowane i smaczne. Blisko 20 rodzajów ryb i owoców morza. Niesamowicie smaczne pieczywo. Do tego wino Muscat w kilku rodzajach, i jeszcze wiele innych produktów


Inne uwagi:Basen jest w remoncie, mają go oddać do końca roku, ale czy się uda to inna kwestia – ponoć miał być oddany do końca 2017r. W Szabat śniadania wyglądają znacznie inaczej (ale to w całym Izraelu), jak dla mnie słabiej, ale to kwestia gustu. W hotelu są 4 windy, w czasie Szabasu 2 są przełączone w tryb „Sabat”, przez co czasami trzeba trochę na nie poczekać.
W piątkowy wieczór na patio hotelu spotykają się zamożne rodziny żydowskie i do ok godz. 2 w nocy odprawiając swoje rytuały – ciekawe wróżenia i warte zobaczenia.
W sobotę, najniższe piętro hotelu częściowa zamieniane jest w synagogę i odbywają się obrzędy związane z Szabatem

Załączniki:
DSC07807 (Copy).jpg
DSC07807 (Copy).jpg [ 279.38 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07806 (Copy).jpg
DSC07806 (Copy).jpg [ 123.52 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07804 (Copy).jpg
DSC07804 (Copy).jpg [ 214.6 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07802 (Copy).jpg
DSC07802 (Copy).jpg [ 213.65 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07800 (Copy).jpg
DSC07800 (Copy).jpg [ 192.1 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07798 (Copy).jpg
DSC07798 (Copy).jpg [ 275.92 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07790 (Copy).jpg
DSC07790 (Copy).jpg [ 148.36 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07780 (Copy).jpg
DSC07780 (Copy).jpg [ 222.09 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07775 (Copy).jpg
DSC07775 (Copy).jpg [ 145.07 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07773 (Copy).jpg
DSC07773 (Copy).jpg [ 120.69 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07772 (Copy).jpg
DSC07772 (Copy).jpg [ 205.76 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07771 (Copy).jpg
DSC07771 (Copy).jpg [ 146.94 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07770 (Copy).jpg
DSC07770 (Copy).jpg [ 116.09 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07767 (Copy).jpg
DSC07767 (Copy).jpg [ 174.76 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07766 (Copy).jpg
DSC07766 (Copy).jpg [ 122.43 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07765 (Copy).jpg
DSC07765 (Copy).jpg [ 132.91 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
DSC07764 (Copy).jpg
DSC07764 (Copy).jpg [ 156.94 KiB | Obejrzany 1130 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.
 
      
#439 PostWysłany: 29 Cze 2018 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
Jakieś opinie co do tych dwóch? Jakieś sugestie który fajniejszy lub w którym może mieć salonik ?
Może ktoś był i się wypowie?

Po pobycie w tym miejscu zamieszczę recenzję.

Załączniki:
Screenshot_20180629-155231-1023x1177.jpg
Screenshot_20180629-155231-1023x1177.jpg [ 209.73 KiB | Obejrzany 1007 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 29 Cze 2018 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Zaden nie ma saloniku.
Wg mnie podobne wewnatrz, starawe, szalu nie robia, plus ze maja baseny.
Raczej bym sie na lokalizacji skupil ktora ci bardziej pasuje.
Dartford ma bardzo latwy dojazd do Londynu, Maidstone to raczej tak na weekend away dla mieszkancow miasta, fajnie poplywac kayakiem po Medway river.

Swoja droga szukajac hotelu na stronie hiltona masz z boku opcje "Executive Lounge" do filtrowania wyników.


Ostatnio edytowany przez LonDynia, 29 Cze 2018 18:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group