Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu:[b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym:[b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:[b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:[b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):[b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):[b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b].......[/b]

Inne uwagi:[b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 10 Sty 2018 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4081
HON fly4free
Oooo...ciekawe. A masz źródło tej info?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#382 PostWysłany: 10 Sty 2018 12:30 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Zakladka MyWay Benefits w apce, na samym dole

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 10 Sty 2018 13:11 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
zawsze tak bylo, ze jesli pokoj pi upgrade ma przypisany dostep do EL to z automatu bedac GOLDEM otrzymujesz wstep... Takze pisalbym czym predzej do hotelu, jak nic nie ugrasz to do centrali...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 10 Sty 2018 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@digger dostęp do EL jest obligatoryjny dla osób ze statusem Diamond, dla Goldów tylko wówczas gdy gość hotelu otrzyma upgrade do piętra EL, co nie jest obowiązkiem hotelu - zatem w tym przypadku po stronie hotelu wszytko jest OK.

Edit: doczytałem że jednak pokój był na pietrze EL, zatem dostęp do saloniku powinien być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 10 Sty 2018 13:26 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@Kalispell

Wlasnie to jest napisane na printscreenie #372

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#386 PostWysłany: 10 Sty 2018 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
jaco027 napisał(a):
@cekace chyba @savera nie ma co pisać reklamacji. Dostęp do saloniku executive jest dla statusu diamond:
http://hiltonhonors3.hilton.com/en/expl ... index.html


@jaco027
http://hiltonhonors3.hilton.com/en/terms/index.html - czy aby na pewno?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 10 Sty 2018 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4081
HON fly4free
Jak już było napisane wcześniej jest dostęp do EL jeśli jest up na executive floor. W apce to jest napisane wprost. Na www w przepisach - co mnie zmylilo :-(
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 17 Sty 2018 18:35 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Nazwa hotelu:Hilton Garden Inn Sevilla

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:queen

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka, późne wymeldowanie

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):nie dotyczy

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Bardzo przyjemny nowy hotel zlokalizowany w spokojnej dzielnicy, poza centrum Sewilli. Miła obsługa, bardzo dobre śniadania, shuttle bus jeżdżący do centrum (parę kursów dziennie, na każdy trzeba się zapisać, bus 8-osobowy, najpóźniejsza godzina powrotu z centrum to 19.30, późne wymeldowanie bez problemu - w pokoju stoi kartka, że wymeldowanie o godzinie 15 kosztuje 15 euro, do godziny 18 to koszt 25 euro. Standardowo wyposażona siłownia. Polecam wziąć samochód, w pobliżu możliwość bezpłatnego parkowania, w hotelu koszt 7 euro/doba. Taksówka z lotniska to koszt 22 euro, przynajmniej korzystając z mytaxi. Na lotnisko jechaliśmy busem hotelowym do centrum i przesiadka na lotniskowy autobus. Ładna wstawka złożona z owoców i słodyczy. Ogólnie pobyt 8/10.

Inne uwagi:Przystanek miejskiego autobusu (linia 03) niecałe 500m od hotelu, bilet 1.40 euro OW.
Góra
 Profil Relacje PM off
savera lubi ten post.
 
      
#389 PostWysłany: 17 Sty 2018 18:42 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 27
savera napisał(a):
Najbardziej zaskoczyło mnie i zniesmaczyło to, że otrzymałam pokój Executive na 5 piętrze (na tym co jest salonik) bez dostępu do saloniku. [/b]


Napisałam do hotelu reklamację.
W odpowiedzi oprócz przeprosin napisano: "Jeszcze raz przepraszam za wszelkie niedogodności i mam szczerą nadzieję, iż pozwolą nam Państwo przy kolejnym pobycie udowodnić, iż jesteśmy w stanie świadczyć serwis na najwyższym poziome.
Oczywiście we własnej osobie zadbam o każdy szczegół. Dokonamy oczywiście upgrade' u rezerwacji do jednego z apartamentów, a w lounge postaramy się dowieść, że są Państwo dla nas niezwykle ważnymi gośćmi."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#390 PostWysłany: 17 Sty 2018 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Jeżeli nie zamierzasz tam nocować, napisz bezpośrednio do hiltona to dostaniesz punkty.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
savera lubi ten post.
savera uważa post za pomocny.
 
      
#391 PostWysłany: 19 Sty 2018 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Na wstępie 2 uwagi dotyczące tureckich hiltonów: na basenach wymagane są czepki, jeśli rezerwuje się najtańszy twin istnieje ryzyko, że upa dadzą w ramach dostępnych twinów, nie ważne że mieszka jedna osoba.
Hotele Hiltona w Turcji są tanie lub bardzo tanie. Zarówno jeśli chodzi o stawki punktowe jak i zwykłe ceny.

Nazwa hotelu:Hilton Istanbul Kozyatagi

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - słodycze plus owoce, up do twin executive

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):salonik bardzo w porządku ostatnie piętro z widokiem na Morze Marmara - dość odleglym. Duży wybór dań ciepłych i zimnych niestety w malutkich naczynkach co utrudnia konsumpcję

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w porządku. Wydaje się być zlokalizowany daleko, ale bliskość metra i drogi prowadzącej do przystani promowej bardzo ułatwiają logistykę. W tym hotelu dobrze widać jak tempo rozwoju Stambułu wpływa na jakość - marmury wymazane jakąś szpachlą, naprawy typu wyrwany wieszak robione przez osoby mające ograniczone umiejętności w tym zakresie - ale to nie przeszkadza. Śniadanie pierwsza klasa. Wybór dań europejskich i tureckich. Oczywiście świni nie uświadczysz, ale po co świnia?

Nazwa hotelu:Hilton Istanbul Kozyatagi

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - słodycze plus owoce, up do twin executive

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):salonik bardzo w porządku ostatnie piętro z widokiem na Morze Marmara - dość odleglym. Duży wybór dań ciepłych i zimnych niestety w malutkich naczynkach co utrudnia konsumpcję

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel w porządku. Wydaje się być zlokalizowany daleko, ale bliskość metra i drogi prowadzącej do przystani promowej bardzo ułatwiają logistykę. W tym hotelu dobrze widać jak tempo rozwoju Stambułu wpływa na jakość - marmury wymazane jakąś szpachlą, naprawy typu wyrwany wieszak robione przez osoby mające ograniczone umiejętności w tym zakresie - ale to nie przeszkadza. Śniadanie pierwsza klasa. Wybór dań europejskich i tureckich. Oczywiście świni nie uświadczysz, ale po co świnia?


Nazwa hotelu:Doubletree Istanbul sirkeci
Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:king guestroom

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - słodycze plus owoce, up do queeen with balcony - na ostatnim piętrze z teoretycznym widokiem
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Już o tym hotelu pisałem, tym razem bardziej mi się podobało - może dlatego, że dostałem pokój z balkonem. Widoku nie ma - bo to okolica w trakcie transformacji. Lokalizacja świetna. Śniadanie bardzo OK. Najtańszy z centralnie zlokalizowanych hoteli Hiltona z dobrym dojazdem

Nazwa hotelu:Doubletree Istanbul Topkapi

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:queen guestroom

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - słodycze plus owoce, up do king corner room

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Jak dla mnie lokalizacja bardzo słaba - za wyjątkiem łatwości dojazdu na lotnisko IST z wykorzystaniem transportu publicznego. Widok na centrum w porzadku - jednak zbyt odległy. Śniadanie bardzo OK Jako całość nie polecam głównie ze względu na lokalizację -
pod węzłem transportowym, między cmentrarzem a fabryczkami


Nazwa hotelu:Doubletree Izmir Alsancak

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King guestroom
Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - słodycze plus owoce i małe wino, up do presidential suite

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty 10K
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel trochę zużyty. Lokalizacja bardzo OK, śniadanie w porządku, lecz najgorsze z tych które dostałem w trackie wycieczki do Turcji. Sama presidential suite zabawna. Poważny kicz - wszystko na złoto łącznie z koszem na śmieci. Do Hiltona Izmir nie umywa się

Nazwa hotelu:Hilton Izmir

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:twin

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:śniadanie, 2 butelki wody, wstawka - owoce, butelka wina up do twin executive - to właśnie ta usłyszałem, że skoro chciałem twin to dali mi najlepszy twin jaki mają - zapewne jakbym poprosił dostałbym coś lepszego
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty 10K
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):salonik na 30 piętrze, a to najwyższy budynek w okolicy piwo i wino cały dzień, w happy hours dochodzą posiłki - urozmaicone i mocne alkohole. Salonik dla mnie rewelacja

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel ma swoje lata i widziałem opinie narzekających na stan pokojów - mój był odnowiony i poza lekko brudnym oknem nie mam zastrzeżeń. Śniadanie wspaniałe - wszystko czego sobie można zażyczyć w tym świeże soki z czego się chce lub mieszanki czego się chce - owoce i warzywa. Dla mnie najlepsza relacja jakość/punkty z jaką miałem do czynienia w tej sieci.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
#392 PostWysłany: 23 Sty 2018 14:27 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 23
Nazwa hotelu:Hilton Dusseldorf
Twój status w programie lojalnościowym:GOLD
Rodzaj zarezerwowanego pokoju:King Hilton Guest Room
Przywileje otrzymane w związku ze statusem:pokój na piętrze z salonikiem executive i dostęp do niego, śniadanie za GOLD dla dwóch osób, jakaś przekąska na powitanie i darmowy barek
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Salonik na poziomie dobrym, wybór napoów, alkoholi i przekąsek. Wieczorem straszny tłok, nie udało się usiąść przy stole. Posiłek konsumowany na stojąco
Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:[b]Pobyt na jedną noc w cenie ok. 56 EUR wraz dodatkami wynikającymi ze statusu był satysfakcjonujący. Myślę, że można polecić w takiej cenie, choć sam hotel lata swietności miał już chyba za sobą. Lokalizacja między centrum a lotniskiem, więc wszędzie relatywnie blisko - do centrum dłuuuższy spacer, a na lotnisko autobus z ulicy nieopodal
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#393 PostWysłany: 29 Sty 2018 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nazwa hotelu: Athenee Palace Hilton Bucharest

Twój status w programie lojalnościowym: diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: king guest room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: Upgrade do Courtyard Suite, 4 wody, poprzednio był kupon na lemoniadę w barze dla każdej osoby (dorosły plus 2 dzieci), tym razem batonik ROM i malutka butelaczka jakiegoś drakulowatego trunku. Jednak tym razem Suite była na ostatnim siódmym piętrze z widokiem na Pałac Ludu

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): salonik jest. W ciągu dnia prawie nic. Ciepłe jedzenie od 18 do 20 - takie sobie (sajgonki, penne pommodoro, i paluszki rybne). Alkohole w niewielkim wyborze. Longue ma taras na którym można palić.

To druga recenzja tego hotelu napisana 1,5 roku po poprzedniej. Zniknęły vouchery na drinki, pojawiła się wstawka. Program dzienny w saloniku pogorszył się, program w ramach happy hours nie polepszył. Tym razem trafiliśmy chyba na jakieś spotkanie rumuńskiej mafii - Radisson w Szczecinie sprzed wielu lat to mały pikuś w porównaniu z tym. Mnóstwo panów w wersji: kark, brzuch, łańcuch, dresy, krótko ostrzyżone włosy. Do tego picie wódki (Beluga oczywiście) w saunie.
Zresztą może to nie była mafia tylko statyści mający urozmaicić nielicznym o tej porze roku gościom pobyt w hotelu. Oczywiście byli całkowicie zajęci sobą i nie powodowali obniżenia poziomu poczucia bezpieczeństwa. To raczej folklor.

W saloniku było zabawnie - od czasu do czasu wpadali na chwilę panowie w kurtkach (wersja jak wyżej) z już mętnym wzrokiem i coś wynosili - to powtarzało się wielokrotnie.
Panie też były - dziwne i zupełnie nie tak wyglądające jak można było się spodziewać.

Przy tej okazji z dziećmi (po tym jak usłyszały - dzisiaj jemy w saloniku) uzmysłowiliśmy sobie że saloniki sczególnie hotelowe nie mają wiele wspólnego z klasą i jakością hotelu - poza nielicznymi wyjątkami jedzenie jest przecież takie sobie. To jest głównie miejsce na darmowe chlanie - takie Chaj4free.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#394 PostWysłany: 04 Lut 2018 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nazwa hotelu: Homewood Suites by Hilton Agoura Hills, Thousand Oaks, Kalifornia
Twój status w programie lojalnościowym: Gold
Rodzaj zarezerwowanego pokoju:1 bedroom suite
Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Woda mineralna
Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): HHonors Discounted
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Powtorka z rozrywki: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&p=906626&hilit=agoura#p906626

Co zmienilo sie od tego czasu, to wprowadzenie elektronicznego klucza. Postanowilam przetestowac, ale nie przypadlo mi to do gustu. Nie moglam otworzyc drzwi do budynku telefonem, wiec poszlam do recepcji po normalna karte. Okazalo sie jednak, ze karta nie chciala dzialac z pokojem i tutaj z kolei musialam uzywac klucza z telefonu. Otworzenie drzwi to za kazdym razem min. 1-2 minuty zanim wlaczylam lokalizacje, BT i otworzylam aplikacje. Nie wiem czy dziala bez netu czy nie, nie probowalam. Standardowa karta otwiera drzwi natychmiastowe, a jej uzyskanie z recepcji zajelo tylko chwile.

Poza tym obsluga tak samo mila jak poprzednio, a okolica nadal wydaje mi sie idealna na wypady w gory, na wybrzeze i na zakupy. Doczytalam tez przy okazji, ze jest to jedno z bezpieczniejszych miejsc w USA:
"Thousand Oaks is one of the safest cities in America according to consistent FBI reporting.[13] In October 2013, Thousand Oaks was ranked the fourth safest city with a population over 100,000 in America, according to an annual report by the FBI.[161] It has one of the lowest crime rates in California.[98] The company Niche ranked Thousand Oaks as America's second-safest city in 2016.[162] The city experienced its first homicide in four years in October 2014.[163] No homicides took place in 2015 nor 2016.[164]"
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 06 Lut 2018 08:52 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Nazwa hotelu: Hilton Malta

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Two Queen Bed Marina View

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: pokój Two Queen Executive Sea View, dostęp do saloniku, lampka wina dla dorosłych przy check-inie, butelka wina musującego w pokoju, 2 patery słodkości i udekorowane łóżka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty plus dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): praktycznie przez cały dzień można znaleźć coś do przekąszenia (pasticcini, owoce, ciastka), w określonych godzinach są ciasta lub pseudo kolacja. Jednak można znaleźć sobie coś dobrego i w zupełności wystarcza, żeby się najeść lub wypić (to w godz. 18 - 20).

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: na 3 noce pokój w zupełności wystarczył dla naszej rodziny 2+2 (14 i 10 lat). Miłe upominki przy powitaniu. Obsługa aż za miła (jeśli tak można). Na recepcji pracuje Polka, bodajże Dorota. Baseny zewnętrzne nieczynne (pobyt na początku lutego 2018), basen wewnętrzny średniej wielkości i dość płytki (1.3m). Okolica dla mnie średnia (zbyt zabudowana), wolę środkową czy południową Maltę. Widoki z balkonu na morze cudowne. Marina też fajna. Ceny w hotelowych barach i restauracji różne - część tania (lody - 2 EUR, desery - 5 EUR, drinki - 8 EUR), część wyższa (potrawy). Czysto i bezpiecznie. Poza okolicą pobyt w hotelu podobał mi się w 100%
Inne uwagi: Taka ciekawostka: w hotelu przeważają Anglicy (ok. 80%), praktycznie brak Niemców. Podczas mojej poprzedniej wizyty na Malcie (w innym hotelu) to właśnie Niemców było najwięcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 06 Lut 2018 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:DoubleTree Aqaba – styczeń 2018

Twój status w programie lojalnościowym:Diamond

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: TWIN GUEST ROOM WITH CITY VIEW

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:upgrade do KING JUNIOR SUITE WITH SEA VIEW, darmowa dostawka, śniadania, vouchery na plażę w Tala Bay dla 4 osób

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Przyzwoity hotel, uprzejma i miła obsługa, niezłe śniadania z dużym wyborem lokalnych produktów i bardzo smacznym pieczywem. Pokoje fajnie urządzone, jednak niektóre elementy wyposażenia nieco już zużyte. Niewielki, ale niezły basen z 2 jacuzzi. Na dachu hotelu sympatyczna restauracja.

Inne uwagi:Hotel świetnie zlokalizowany praktycznie w samym centrum Aqaby, doskonały kontakt z kierownikiem recepcji – z statusem Diamond bez zbędnych komentarzy załatwia każdą prośbę :D Niewątpliwym plusem dla statusu Diamond są vouchery na bus i wstęp na plażę w Tala Bay (normalna cena wstępu 15 JOD/osoba)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#397 PostWysłany: 07 Lut 2018 01:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: Hilton Brussels City

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do junior suite, śniadanie, vouchery dla 2 osób na drinka

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna
a
Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): N/A

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Po lekturze recenzji na Tripadvisor i FT o braku jakichkolwiek benefitów dla lojalnych gości o raz o standardzie pokoju chciałem anulować pobyt....jednak pojechałem i byłem bardzo miło zaskoczony. Przyjechałem o 10:00 ale recepcjonistka powiedziala że bardzo chcą mi zaoferować upgrade do junior suite (pokój w trakcie sprzątania) ale na razie mogą mi dać standard room. Wybrałem większy pokój i poszedłem zwiedzać. O godzinie 14 pokój był gotowy - niedawno odnowiony, ekspres do kawy nespresso, bardzo cichy pokój na ostatnim piętrze. W hotelu jest sauna - sucha oraz parowa. W weekend kiedy byłem sucha była za zimna a parowa za gorąca - rozmawiałem z jednym "long-stayem" który powiedział że to norma tutaj :( Siłownia mikroskopijna - dwie bieżnie tylko. Ogólnie za cenę 70 EUR ze śniadaniami na weekend to dobra cena....aha....hotel ma doskonałą lokalizację!

Inne uwagi: N/A
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 20 Lut 2018 22:25 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 270
niebieski
czy był ktoś w Conrad Singapore? Warto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 20 Lut 2018 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Nie będę opisywał pobytu w DT w Krakowie, ale wkleję kilka fotek apartamentu w jakim nocowałem - bardzo przyjemny pokój.
Sami oceńcie.

Załączniki:
SAM_5723.JPG
SAM_5723.JPG [ 51.2 KiB | Obejrzany 912 razy ]
SAM_5726.JPG
SAM_5726.JPG [ 63.45 KiB | Obejrzany 912 razy ]
SAM_5721.JPG
SAM_5721.JPG [ 64.75 KiB | Obejrzany 912 razy ]
SAM_5720.JPG
SAM_5720.JPG [ 65.13 KiB | Obejrzany 912 razy ]
SAM_5719.JPG
SAM_5719.JPG [ 57.49 KiB | Obejrzany 912 razy ]
SAM_5718.JPG
SAM_5718.JPG [ 69.45 KiB | Obejrzany 912 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#400 PostWysłany: 21 Lut 2018 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Nazwa hotelu: DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw

Twój status w programie lojalnościowym: gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Queen room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Deluxe, śniadanie w restauracji, Executive Lounge, welcome drink voucher

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): znaczący spadek jakości - jedzenie bardzo przeciętne. Podczas poprzedniego pobytu przez 2h zmienialy się posiłki a tym razem była bardzo zła wieprzowina i warzywa grillowane. Obsługa nie sprawdza kto wchodzi do lounge więc jest tłok a po podsłuchanych rozmowach wnioskuję że na jeden pokój przypadało 10 osób.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: za punkty wporządku ale za $$ to trochę przesada (450 zł w dniu kiedy bookowałem).

Inne uwagi:.......
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1308 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 66  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group