Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Paź 2021 16:36 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Cześć wszystkim, orientuje się jakaś dobra dusza jak w tym roku wygląda temat Jarmarku? Planowałem się wybrać a nie mogę się doszukać info na ten temat. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 29 Paź 2021 16:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
A co cię interesuje? Jeśli nie będzie szczególnych obostrzeń covidowych to najprawdopodobniej tradycyjnie będzie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Paź 2021 17:09 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Interesuje mnie czy będzie i w jakim terminie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Paź 2021 17:14 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Zeszłej zimy był bodajże 2-8 stycznia 2021 - czy jakoś tak. Jak na razie oni tam od jutra są w "czerwonej" strefie, więc jest szansa, że jarmarku:
- albo nie będzie
- albo będzie tylko dla zaszczepieńców
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Paź 2021 14:24 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 379
niebieski
bawarka napisał(a):
Zeszłej zimy był bodajże 2-8 stycznia 2021 - czy jakoś tak.


Jarmark we Lwowie trwa od połowy grudnia do połowy stycznia np: w zeszłym roku był dniach 14 grudnia - 19 stycznia,
i jeżeli odbędzie się w tym roku to w podobnym terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lis 2021 11:00 

Rejestracja: 18 Sie 2021
Posty: 8
W tym roku jest plan rozpoczac oficjalnie 14 grudnia, wiecej detali tu https://afishalviv.net/novini/novii-rik-i-rizdvo-u-lvovi-programa-zahodiv/

Oczywiscie jak covid pozwoli...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group