Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Sie 2022 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
A propos tras Saudii do BKK znalazłem ciekawy artykuł na temat tych połączeń:

https://simpleflying.com/saudia-jeddah- ... k-flights/

Nie miałem pojęcia o takich chłodnych wieloletnich stosunkach między KSA a Tajlandią.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 24 Sie 2022 21:12 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Gdyby ktoś decydował się już na doloty, to w aktualnej szalonej można łyknąć OJe VIE-FRA/MUC w okolicach 500 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 23 Paź 2022 19:45 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
witam,
czy Wam też zmienili już 3 raz daty? Mi zmienili 3 razy powrót.

Czy w związku z tym, że zmienili mi powrót (+2 dni) to jak oceniacie możliwość zmiany, czyli mam:
FRA - JED - BKK / BKK - JED - VIE
a chcę:
VIE - JED - CGK / BKK - JED - VIE

Zmieniam bo z Warszawy, gdzie mam najbliżej wydaje się, że lepiej dojechać albo samochodem albo Flixbusem (ewentualnie dolot Ryanairem) do Wiednia niż do Frankfurtu. Chyba, że coś innego polecacie. Patrząc na siatkę połączeń Saudi ten Wiedeń wydaje się najlepszy.

Aha - mam kupione przez pośrednika - TravelUp -> info w kontekście odpowiedzi na pytanie o możliwość zmian :)

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 23 Paź 2022 20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Jeżeli można zapytać, kiedy masz loty? U mnie na 04.2023 póki co zero zmian, a byłyby mi one na rękę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 23 Paź 2022 20:52 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
11.02 - 5.03
Góra
 Profil Relacje PM off
Mareckipl uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 23 Paź 2022 21:34 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
molo1985 napisał(a):
witam,
czy Wam też zmienili już 3 raz daty? Mi zmienili 3 razy powrót.

Czy w związku z tym, że zmienili mi powrót (+2 dni) to jak oceniacie możliwość zmiany, czyli mam:
FRA - JED - BKK / BKK - JED - VIE
a chcę:
VIE - JED - CGK / BKK - JED - VIE

Zmieniam bo z Warszawy, gdzie mam najbliżej wydaje się, że lepiej dojechać albo samochodem albo Flixbusem (ewentualnie dolot Ryanairem) do Wiednia niż do Frankfurtu. Chyba, że coś innego polecacie. Patrząc na siatkę połączeń Saudi ten Wiedeń wydaje się najlepszy.

Aha - mam kupione przez pośrednika - TravelUp -> info w kontekście odpowiedzi na pytanie o możliwość zmian :)

Dzięki!

Daj znać tu wszystkim czy się udało coś ugrać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 24 Paź 2022 08:03 

Rejestracja: 03 Gru 2012
Posty: 67
-- 24 Paź 2022 08:03 --

Liczę, że ktoś jeszcze podpowiedź zanim napisze do pośrednika.

-- 24 Paź 2022 08:03 --

Liczę, że ktoś jeszcze podpowiedź zanim napisze do pośrednika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 29 Paź 2022 10:10 

Rejestracja: 29 Paź 2022
Posty: 33
FYI
Zmieniły mi się loty o około 15min (kupowane przez stronę Saudii, pod koniec lipca na połowę listopada, zmiana wyskoczyła doslownie kilka dni po kupieniu).
Niby po zalogowaniu w rezerwację pojawiała się możliwosć zatwierdzenia lub wyszukania innych opcji, z czego ta druga za każdym razem wyrzucała błąd :( Mimo kilku prób w różnych dniach, na różnych przeglądarkach. Z racji tego, że nie zależało mi jakoś bardzo to zatwierdziłam ich propozycję, nie kontaktowałam się już z nimi.

Mam nadzieję, że już nie przełożą :}
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: man4business, Trendiction [Bot] oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group