Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 10 Mar 2022 08:25 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 300
Loty: 205
Kilometry: 194 715
niebieski
Ja Neobusem robię rocznie tak na oko około 100 kursów. Mankamentem jest częste spóźnianie się - kierowcy często przyznają, że rozkład jest nierealny, nie do wyrobienia się, ale to się niestety skupia na nich, a nie na tych z biura, którzy układają z wyprzedzeniem rozkład jazdy. Kursy odwołane miałem jedynie w okresie początku pandemii, ale wtedy bez problemu można było wybrać sobie inną trasę z siatki połączeń. Poza pandemią nie odwołano mi ani jednego kursu.
Gdy kurs jest mocno spóźniony (> 30 minut), to czasami dzwonią z infolinii i o tym informują, ale czasami nie zadzwonią i człowiek siedzi na dworcu wkurzając się na opóźnienie. Powinni zawsze dzwonić/przysyłać smsa.
Autobusy ogólnie są bardzo w porządku - zdarzy się oczywiście uszkodzony fotel, spalone światełko, czy inny szczegół. Brak wifi? Nie wiem, czy to problem, gdy każdy ma internet w telefonie. Mega wypasiony LuxExpress ma na pokładzie wifi, bazę filmów itp., ale co z tego, gdy transfer jest przerywany co kilka minut i trzeba czekać lub od nowa wczytywać stronę?
Dla mnie najważniejsze są właśnie przejazdy za 1 zł, zgodnie z naszym mottem "flyforfree". Dojechać na granicę, czy do Warszawy za 1 zł kontra pełne stawki rzędu 50 zł lub 80 zł? Bez komentarza.
Darmowe przejazdy dla uchodźców? Może powinni zrobić, może nie powinni, to kwestia ich podejścia, biznesu i prywatnej kasy. Sądzę, że ogólnie są na minusie patrząc na ilość kursów, autobusów, pracowników, niskie obłożenie pasażerami i ceny paliw.
Kursy z Medyki? Wyświetla się na stronie info, że czasowo są niemożliwe do zrealizowania i odbywają się do / z Przemyśla (dojazd na własną rękę). Dodatkowo kilka godzin przed kursem dzwonią lub przysyłają smsa z przypomnieniem. Miałem kupionych na marzec jeszcze kilka kursów do Medyki i z Medyki, ale przez ograniczenie do Przemyśla odwołałem je bezproblemowo i mają zwrócić kasę za bilety (tak, za te po 1 zł).
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#222 PostWysłany: 10 Mar 2022 22:32 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
-- 10 Mar 2022 21:27 --

tiffany napisał(a):
u poważnych, dbających o swoją markę przewoźników, praktykuje się zniżkę na następny przejazd albo dorzuca się coś do biletu. Neobus już nawet z wody i ciastek zrezygnował, żadnej lepszej klasy nie ma,
Nie wiem ile bardzo jasnych, klarownych argumentów jasno ukazujących że firma działa niczym banda naciągaczy, wam potrzeba aby przejrzeć na oczy...
Kolejny z brzegu, osoba prosząca na facebooku o udostępnienie samego autokaru w celubl przewozu dzieci z Ukrainy - nawet bez kierowcy, może być nawet bez paliwa. Prośba pozostawiona bez odpowiedzi. Tak samo jak mnóstwo innych komentarzy i negatywnych postów nt. firmy. Wszyscy to ruskie boty, c nie?.

1) Czy kiedykolwiek w Neobusie były poczęstunki? Chyba ci się pomyliło z Polskimbusem, Luxexpresem i Regiojetem.
2) Masz jakiś żal do te firmy, masz do tego prawo. Dla mnie to najbardziej rzetelny przewoźnik w Polsce. Za to w jak najgorszych słowach mogę się wypowiedzieć np. o Flixbusie.
3) Sam załóż biznes i zobaczymy jak chętnie wypożyczysz komuś nieznajomemu na hurra swoje autokary zapominając o swojej podstawowej działalności. W Polsce jest cale mnóstwo firm, które nie prowadzą przewozów regionalnych, a wynajmują autokary na turystykę.Marzec to nie sezon wycieczkowy i to do nich trzeba się zwracać w pierwszej kolejności z takimi prośbami.

-- 10 Mar 2022 21:32 --

Tom Stedd napisał(a):
Darmowe przejazdy dla uchodźców? Może powinni zrobić, może nie powinni, to kwestia ich podejścia, biznesu i prywatnej kasy. Sądzę, że ogólnie są na minusie patrząc na ilość kursów, autobusów, pracowników, niskie obłożenie pasażerami i ceny paliw.
Nie ma się co oszukiwać na takie prezenty też trzeba mieć pieniądze. PKP Intercity zrobiło bezpłatne bilety, ale po pierwsze samo dostaje od skarbu państwa corocznie dotacje na uruchamianie pociągów idące w setki milionów złotych, po drugie czy lokomotywa ciągnie 7 czy 10 wagonów to koszt uruchomienia pociągu jest z grubsza podobny. Flixbus też nie jest instytucją charytatywną i sobie to odbije w cenach biletów dla reszty pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 10 Mar 2022 23:33 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2354
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
KL_user napisał(a):
Czy kiedykolwiek w Neobusie były poczęstunki? Chyba ci się pomyliło z Polskimbusem, Luxexpresem i Regiojetem.


Były. W okolicach 2014 roku (+/- 1 rok) na pewno.

W pozostałych aspektach - zgadzam się z Twoim zdaniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 11 Mar 2022 00:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Jak dobrze pamiętam była to butelka wody i ciastko.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 11 Mar 2022 12:58 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
Nie widzę ani jednego postu zawierającego jakiekolwiek merytoryczne argumenty, póki co wszyscy tylko się spinacie że ktoś w ogóle tu śmie pisać co myśli. "Forum", mówi wam to coś?

Od ok. 2014 były poczęstunki i początkowo było to w cenie biletu. To samo tyczy się internetu. Prawie wszyscy w tej sprawie podaliście jeden, od czapy 'argument'. Włącz sobie internet w telefonie. Nie wiem czy sami nie słyszycie jak to głupio brzmi...
Analogicznie: autobus nie przyjechał? Co tam, wynajmij sobie auto i jedź do celu autem!

Lux Express: faktycznie, połączenie jest przerywane ale reguła nie jest zależna od czasu a wyłącznie od zużycia. Bo widzisz, czytając naklejkę pod tabletem, dowiedziałbyś się że wifi nie jest przeznaczone do streamingu a jedynie skromnego korzystania tj. przeglądania witryn. Wszystko po to aby nawet kilkadziesiąt osób mogło korzystać z jednego, tego samego połączenia bez uszcerbku na jego jakości.

flixbus: 100% zgadzam się co do wątpliwej jakości ich usług. Natomiast mijacie się z meritum, tj. jakością usług w Neobusie oraz ogólną polityką firmy. fb faktycznie daje te bilety bez najmniejszego problemu. Odbije sobie na innych? Póki co neobus odbija sobie na innych (podwyższone ceny) darmowe bilety... flixbusa (ten ma ceny jak dotychczas czyli np. Rzeszów Kraków po 9,99-12,99 dostępne bez problemu). "Co za różnica ile wagonów ciągnie pociąg?" A co za różnica ile miejsc jest zajętych w autokarze jadącym tak czy inaczej do celu po trasie?

Nie zamierzam dyskutować na temat z ludźmi nie starającymi się jakkolwiek zrozumieć problemu. Bo na PRZYKŁAD, jakim problemem dla przewoźnika pozyskującego bez przerwy nowe autokary byłoby użyczenie samego autokaru z opłaconym kierowcą i paliwem? W Niebylcu zawsze jakieś stoją.


-Podsumowywując
wg. Was "neobus jest najlepszy" Czysta demagogia i zero konkretów.
Moje argumenty albo zignorowane albo podsumowane że przecież to nic strasznego i można dowolną z usług przewoźnika zapewnić sobie we własnym zakresie, płacąc za bilet.
Zupełny brak zrozumienia kwestii tańszych biletów, nie czepiam się kwestii waszego zainteresowania tańszymi biletami a jedynie tego jak was zaślepia jeśli widzicie bilet za złotówkę. W Medyce mogli by podstawić rower i napisać <nazwisko>, prosimy udać się do Przemyśla na własną rękę, odjazd za 20 minut, good luck. Choć z pozytywów to dzisiaj już nie kupimy biletów z Medyki, ale przez ponad tydzień się dało. A jak wiadomo, miejsce przepada po odjeździe, tyczy się to nawet biletów dla których istnieje opcja przebukowania. Czyli jak ktoś kupi moment przed odjazdem to arrivederci pieniążki.

Proszę mnie nie cytować bez rzeczowych argumentów w kwestii jakości usług Neobusa. Nie widzę sensu się dalej wypowiadać jeśli nie dopuszczacie do waszej myśli nic pomiędzy neobusem a pksem posiadającym jeszcze 2 SANy i 4 kierowców.

W kwestii opóźnień, faktycznie dzwonią, jednorazowo kilkanaście sekund i jak nie odbierzesz to tylko wysyłają lakoniczną informację że któryś z kursów został odwołany. Zgadnij który!
Szkoda że muszę się powtarzać i jeszcze raz zaznaczyć że informacja o odwołaniu kursów jest na angielskiej i ukraińskiej wersji strony po polsku. Który z was pierwszy gotowy się połapać jak gdzieś będzie ważna informacja dotycząca waszych podróży tylko w urdu?

zniżki za brak działającej toalety mi się we flixbusie zdarzało mi otrzymać po uprzednim zgłoszeniu.
Za przejazd odwołany w dniu odjazdu sami z siebie wysłali voucher (ponad zwrot).
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 11 Mar 2022 14:00 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Ja z neobusem mam same miłe wspomnienia. Na 23 zakupione kursy odwołali 23 i zwrócili $. Wspaniały przewoźnik
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#227 PostWysłany: 11 Mar 2022 14:04 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
tiffany napisał(a):
zniżki za brak działającej toalety mi się we flixbusie zdarzało mi otrzymać po uprzednim zgłoszeniu.


Na jaką kwotę wyceniasz swoją roboczogodzinę? Opłaca Ci się pisać do przewoźników, w celu uzyskania rabaciku za bilet, którego nominalna wartość wynosiła dajmy na to 50 zł.?

Podziwiam determinację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 11 Mar 2022 14:23 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
@tiffany
żaśmieci temat oficjalne promocje Neobus, a przy okazji w stopce wrzuci link do konkurencji i w temacie bliżniaczym zapoda ofertę u konkurenci
sprzedam vouher Cena: 69 złotych / 15 euro.

Potrafię zrozumieć, że opóźnienia mogą być, skoro wszystkie trasy biegną przez Kraków, Wrocław czy Warszawę

Jak napisano wcześniej dobry standard przewożnika dalekobieżnego, z częstą ofertą biletów od 1 zł

Złego słowa nie napiszę na te kilkanaście razy co z nimi z rodzinką jechaliśmy. Synowi raz wracając z Bieszczad po drodze skradziono bagaż, po zgłoszeniu im i na Policję po miesiącu otrzymał odszkodowanie odpowiadającej wycenie torby i ubrań w środku (trzeba przedstawić rachunki, choćby wyciągi)

@oskiboski ty to masz pecha :lol: choć zapewne z nudów skleciłeś tu zdanie, by coś napisać

Ps. [NEOBUS] - Oficjalne promocje
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#229 PostWysłany: 15 Mar 2022 15:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Nieoficjalnie - Neobus zawiesza promocje biletów za 1 PLN . Widać to po nowym kalendarzu i starcie cen biletów od bazowych / jakiś czas temu już podniesionych np. Katowice-Rymanów 85.00 PLN / plus 1 PLN za rezerwację OW :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#230 PostWysłany: 15 Mar 2022 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
Bilet do Rymanowa Zdrój jest droższy niż bilety na dalsze przystanki np. Sanok ponieważ trzeba doić bogatych emerytów ;)
Podobnie jest z przystankiem na lotnisku w Balicach, ale tutaj wiadomo, że jak stać na samolot to i na prawie 2x droższy bilet się znajdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#231 PostWysłany: 22 Mar 2022 21:43 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
między Wrocławiem a Katowicami np. już w ogóle nie opłaca się brać neobusa bo pociąg wyjdzie taniej. Między Wrocławiem a Gliwicami nawet można w dwie strony obrócić za cenę neobusa w jedną stronę.
Piszę, aby pozdrowić kogoś z firmy, kto czyta te nasze wszystkie posty. Dzisiaj pierwszy raz od wieków w autobusie było nie tylko wifi ale również internet. Ba, nawet woda "bezpłatna" była. Ale w ilości butelek: dwie (2). Dla kierowców.
Żeby jeszcze tak gniazdka naprawić bo tu już gorzej: gniazdko za mną nie działało wcale, moje ładowało ale 'wypluwa' ładowarki bo nikt nie dba o stan tych gniazdek. Także aby naładować cokolwiek, trzeba było trzymać ręką ładowarkę bez przerwy.

Oczywiście jak zwykle spodziewam się bardzo merytorycznej dyskusji ze strony loży szyderców forum w rodzaju "a co to za problem wziąć własny agregat i ładować sobie z niego?" Pozdrawiam!
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 22 Mar 2022 22:57 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
@tiffany zanim coś napiszesz to to sprawdź
Bilet PKP Katowice - Wrocław od 37 zł, Neobus od 19 zł

Bilet PKP Gliwice - Wrocław też od 37 zł 2 klasa, Neobus 25,60 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#233 PostWysłany: 22 Mar 2022 23:09 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
@dg72 pan przemądrzały znowu... Wysil się trochę.W polregio możesz na turystycznym obrócić w obie strony za 39 zł co daje cenę jak w neobusie.Do Katowic doliczając jeszcze bilet ZTM x2 to razem 51 zł ale masz przy okazji dojazd gdziekolwiek w nawet daleko poza miasto, bo mało kto potrzebuje dostać się tylko na katowicki rynek.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!


Ostatnio edytowany przez tiffany, 22 Mar 2022 23:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 22 Mar 2022 23:15 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Czyli zapominasz o przewoźniku zwanym Neobus
Tyle, ja jeżdżę i chwalę sobie przystanek Kraków Balice
Chcę i mam czas do kupuję bilet do centrum Krakowa, a i widzę np co się dzieje z cenami oleju napędowego
Sprawdzałem ceny na jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 22 Mar 2022 23:25 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
Ja też trzymam kciuki w górę za zajeżdźanie na przystanek przy lotnisku w Balicach ale osobną sprawą jest polityka cenowa, moim zdaniem nie do przyjęcia u neobusa czy flixbusa. I też w przypadku że potrzebuję na Balice to kupuję do centrum, ale nie działa to niestety w drugą stronę.

Dla porównania Leo Express, kiedy jeszcze zajeżdżał na Balice autobusami, miał ceny uczciwe równiež z lotniska. Neo i flix zachowują się jak "górole" co od polskich wołają 50 a od cepra z zagranicy 100.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 27 Mar 2022 07:12 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
A już zupełnie W temacie to neo ma teraz ciekawą sytuację, bo przez brak biletów promocyjnych zaczyna być widoczny wyraźny spadek pasażerów na przyszłe kursy. Z tego co widzę to przewoźnik uczy sę od niedoścignionego 'autorytetu' (zielonych) i obniża ceny punktowo na kursach na których obłożenie jest bardzo małe a odjazd na przestrzeni kilku najbliższych dni. Ale mają gest (albo może raczej nóż na gardle?) bo obniżka jest spora, zazwyczaj o prawie połowę. Także nie warto się spieszyć z kupnem biletu teraz.
To również w ramach uzupełnienia dlaczego ceny z Gliwic na kwiecień (bo to był mój punkt odniesienia w poprzednich postach) były wyższe niż na marzec
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#237 PostWysłany: 28 Mar 2022 09:16 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Zauważyłem, że czasem warto podzielić podróż na odcinki i kupić dwa oddzielne bilety na ten sam kurs.

Np. Rymanów Zdrój - Kraków 65 zł + 1 zł za rezerwację , ale Rymanów Zdrój - Rzeszów 30 zł, Rzeszów - Kraków MDA 26 zł - czyli razem 56 zł + 2 za rezerwację.


Ale są też sytuacje takie - cena na te same kursy.
Krosno - Łódź 66.50 zł
Mielec - Łódź 65.00 zł
Rzeszów - Łódź 71.25 zł
Niebylec - Łódż 75.00 zł
Rymanów Zdrój - Łódź 95.00 zł


Trochę brak tu logiki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pajacyk lubi ten post.
 
      
#238 PostWysłany: 28 Mar 2022 11:17 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 252
W różne dni mogą być różne ceny, od jakiegoś czasu wtorkowe kursy są tańsze niż w pozostałe dni tygodnia, ponadto to co powyżej - kursy na powiedzmy najbliższy tydzień zapowiadają się mieć słabiutkie zapełnienie a to są straty dla przewoźnika. Dlatego też np. wspomniany odcinek Rzeszów - Kraków na niektóre kursy jest po 26+1 ale na inne w najbliższych dniach już po 15+1. I tak drożej niż konkurencja. U której nie ma problemu z wifi czy prądem.

edit: choć sprawdzam właśnie ceny na teraz u flixa i przecieram oczy ze zdumienia. Wygląda na to że informacja o biletach dla uchodźców to czysty pijar (zważając na sposób komunikacji o nich - wewnątrz autobusu, domyślnie już z wyjeżdżającym z Rzeszowa czy Przemyśla bo to są początkowe; czyt. już z kupionym biletem)
A tak naprawde obaj przewoźnicy siebie warci: 39 zł za bilet do Krakowa z Rzeszowa, dawno takich cen nie było
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/28 euro, 3x DZIENNIE! Każdy bilet, na każdą datę!---
------> PW <------LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -15% np. Ostrawa od 8 zł!
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#239 PostWysłany: 29 Mar 2022 15:33 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
To już jest pewne, że koniec z biletami za złotówkę w Neobusie? Ostatnio też wrzucili całą pulę w normalnej cenie, a dopiero później zrobili promo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 22 Kwi 2022 13:39 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Wróciła stała pula biletów od 1 PLN. Przerwa spowodowana była zmianą rozkładu (korekta godzin kursowania na linii N6, N7 i N8) oraz dodaniem nowych przystanków w tym Nowego Targu.

Obecna pula od 9 maja do 31 sierpnia :P

Więcej https://www.fly4free.pl/neobus-bilety-na-wakacje/

Załącznik:
AA1.png
AA1.png [ 815.96 KiB | Obejrzany 4593 razy ]


Załącznik:
AA7.png
AA7.png [ 848.97 KiB | Obejrzany 4593 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group