Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2019 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Dziele sie wrazeniami z ostatniego wypozyczenia.

Samochod rezerwowany na stronie SAS https://sas.carsbookingengine.com/en_GB/search Wybralam najtansza kategorie, manual. Cena za 8 dni byla nizsza o 50 funtow niz na jakiejkolwiek innej stronie (2831 SEK total). Samochod byl z Sixta, dalo sie wpisac swoj numer Sixt i numer programu FF po rezerwacji.

Na lotnisku Sixt ma dwa punkty obslugi, ruchome biurko tuz przy odbiorze bagazu, jak rowniez budke przy odlotach. Powiedziano mi, ze w zimie nie wypozyczaja najmniejszych samochodow, wiec dostalam upgrade do czegos wiekszego. Zamiast spodziewanej Fiesty dostalam C-Klase 220d 4Matic AMG Line Premium Plus (porownujac do specyfikacji na angielskim rynku). Samochod mial tylko 1850km na liczniku. Nie bylo zadnego raportu szkod i jak zapytalam sie o niego, to powiedziano mi, ze oni sprawdzaja samochod przed wydaniem i po odbiorze i jak cos znajda, to skontaktuja sie. Wedlug aplikcji, samochod nie mial szkod, ale jedno z kol bylo niezle obdarte, zauwazylam to dopiero nastepnego dnia. Zrobilam tez dwie rysy na drzwiach od odsniezania szczotka, ktora byla w aucie. Dzien po oddaniu samochodu dostalam fakture na kwote rezerwacji, bez zadnych szkod. Przy wypozyczeniu zamrozono na karcie ok 4300 SEK.

Gdyby kogos kopnal zaszczyt upgrade do Mercedesa w zimowych warunkach, polecam rozwazenie zmiany na cos innego. Auto niby mialo 4Matic, ale jak sie zakopalam w sniegu, to nie moglam wyjechac, bo tylne kola nie mialy wystarczajacej przyczepnosci, a przednie nie mialy sily wyciagnac samochodu. Poza tym auto zasypywalo mnie komunikatami o nie dzialajacych czunikach cisnienia opon, ABS, ESP, aktywnym tempomacie, a nawet awarii swiatel. Wiekszosc komunikatow zwiazana zapewne z tym, ze snieg dostawal sie w rejony czujnikow ABS. Ale info o awarii swiatel bylo chyba zwiazane z niska temperatura. Zadne inne auto, ktore wypozyczylam w arktycznych warunkach, nie pokazywalo mi bledow.

W przeszlosci wypozyczalam na tym samym lotnisku w Hertz, ktory jest sie dosc popularny, sadzac po kolejce. Wtedy dali mi to co zarezerwowalam, Fieste. Inny duzy gracz w Kirunie to Avis. Maja duzo miejsc parkingowych na lotnisku i widzialam oddzial w miescie.

Koszt diesla 15.4 SEK, benzyna tansza, ale nie pamietam dokladnej ceny.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group