Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 792 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#561 PostWysłany: 31 Paź 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Z tyłu bombki nie ma toalety więc nie ma zapachów (kuchni do grzeskow też nie potrzeba ;)) . Lecialem Q400 jakieś 20x w tym roku, w tym w pierwszym rzędzie i w ostatnim. I prawdę mówiąc niespecjalnie czułem jakąś różnice. O dziwo najgorzej jest mi bliżej środka w pobliżu smigiel.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#562 PostWysłany: 01 Lis 2019 11:50 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 96
Kupiłem bilety na trasie Warszawa - Katowice przez pośrednika mytrip. Otrzymałem potwierdzenie , numer rezerwacji, numer referencyjny odprawy i E-ticket. Bilety kupowałem w środę około 17/18 a nadal na stronie lotu po wpisaniu numeru rezerwacji i nazwiska nie ma mojej rezerwacji... nigdy wcześniej nie korzystałem z pośrednika. Czy to jest normalne sytuacja? Kiedy pojawi się bilet w systemie LOTu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#563 PostWysłany: 01 Lis 2019 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Od razu, musisz wpisywać zły numer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#564 PostWysłany: 01 Lis 2019 12:35 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Sproboj bez polskich znaków

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#565 PostWysłany: 01 Lis 2019 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
I jeszcze pytanie, czy nr rezerwacji pośrednika = nr rezerwacji LOT? Poszukaj w mailu od pośrednika lub w załącznikach, czy nie ma tam przypadkiem jeszcze jakiegoś innego numeru.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#566 PostWysłany: 01 Lis 2019 13:35 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@Marcello2297 - napisałem co trzeba zrobić, w innym wątku, gdzie zadałeś to samo pytanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#567 PostWysłany: 04 Lis 2019 23:35 

Rejestracja: 21 Sie 2014
Posty: 17
Cześć,
Słuchajcie, rezerwowałam bilet przez OTA norweskie i były nam osobne rubryki do Imienia, nazwiska i płci. Otrzymałam od nich numer rezerwacji z LOT'u, ale przy danych pasażera w serwisie lot widnieje AnnaAlicjaMRSKowalska (dane przykładowe). Czy LOT uzna to za błąd w danych pasażera ? Uderzać z tym do pośrednika/ linii lotniczej czy przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#568 PostWysłany: 04 Lis 2019 23:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
@kazia94 nic nie robić, to normalny zapis
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#569 PostWysłany: 05 Lis 2019 10:34 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 112
Kupiłem łączony bilet Poznań - Petersburg. Próbuje się odprawić on line ale na końcu otrzymuje komunikat

Odprawy na ten lot należy dokonać na lotnisku. (do Warszawy)

Dokonaj odprawy na ten lot przy stanowisku obsługi transferów. (do Petersburga)


Ktoś wie o co chodzi? Z powrotem mam przesiadkę 1 godzina więc nie zdążę ogarnąć biletu na stanowisku???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#570 PostWysłany: 05 Lis 2019 12:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Może muszą się upewnić co do Twojej wizy/e-wizy (bo LOT będzie płacić za bilet powrotny, jeśli nie wpuszczą Cię do kraju z tego co pamiętam)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#571 PostWysłany: 05 Lis 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Długośc przesiadki nie ma znaczenia ponieważ na całośc odprawią Cię na lotnisku w Poznaniu (lot tam) i analogicznie w Perersburgu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#572 PostWysłany: 05 Lis 2019 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2234
złoty
@michzak To raczej nie to, mogą to równie dobrze zweryfikować przy gate, ew. check-in jeśli podejdzie. Leciałem ostatnio Lufą WRO-FRA-LED i nie było żadnego problemu z odprawą on-line.
@szyblucki1 Zadzwoń na infolinie LO i zapytaj dlaczego nie możesz się odprawić on-line na te loty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#573 PostWysłany: 05 Lis 2019 13:32 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
michzak napisał(a):
Może muszą się upewnić co do Twojej wizy/e-wizy (bo LOT będzie płacić za bilet powrotny, jeśli nie wpuszczą Cię do kraju z tego co pamiętam)


@michzak Warunki przewozu to określają - to Pasażer pokrywa takie ewentualne koszty...


https://www.lot.com/il/pl/conditions-of-carriage

14.3.

ODMOWA WPUSZCZENIA NA TERYTORIUM PAŃSTWA

Pasażer jest zobowiązany zapłacić należność taryfową i inne opłaty związane z podróżą, jeżeli na skutek odmowy wpuszczenia go na terytorium państwa docelowego lub tranzytu władze rządowe zlecą przewoźnikowi odwiezienie go do kraju rozpoczęcia podróży lub gdziekolwiek indziej. Przewoźnik może użyć na pokrycie takiej płatności wszelkich kwot opłaconych za niewykorzystany przewóz lub innych kwot należących do pasażera znajdujących się w posiadaniu przewoźnika. Opłata taryfowa pobrana przez przewoźnika za przewóz do punktu, w którym nastąpiła odmowa wpuszczenia lub deportacja nie podlega zwrotowi przez przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#574 PostWysłany: 05 Lis 2019 14:11 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Jesli byl lot return to moga pokryc wczesniejszy lot z kwoty lotu pierwotnego.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
teoriamoral lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#575 PostWysłany: 15 Lip 2020 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
Coś się zmieniło w terminach rozpoczęcia odprawy w Locie?
Dawno tego nie robiłem, ale było chyba 36 godzin. Obecnie 24 ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#576 PostWysłany: 15 Lip 2020 16:35 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Tak, jest teraz 24
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#577 PostWysłany: 15 Lip 2020 22:12 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 7
Mamy bilety z niemowlakiem, chcemy lecieć bez. Odprawić się normalnie z młodym? LOT nam czasem nie anuluje lotu powrotnego przez brak dzieciaka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#578 PostWysłany: 15 Lip 2020 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Nie, nie anuluje.
Jak się odprawisz online(online nie możesz odprawić się bez dziecka), to na lotnisku zgłoś sie albo w check in albo w Gate że nie lecisz z dzieckiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
rafalekl uważa post za pomocny.
 
      
#579 PostWysłany: 15 Lip 2020 22:21 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 71
Loty: 109
Kilometry: 214 502
niebieski
Mam następujący problem, kolega ma ważny paszport ukraiński, oraz kartę pobytu w Polsce która traci ważność przed lotem, dwa tygodnie temu otrzymał obywatelstwo polskie, ale na razie nie ma jeszcze dowodu osobistego. Karty pobytu nie może przedłużyć, dlatego że ma już obywatelstwo. Lecimy Lotem do Hiszpanii. Jak myślicie, może mieć problemy?
_________________
https://www.facebook.com/ahojprzygodo.eu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa PLL LOT
#580 PostWysłany: 16 Lip 2020 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
W toku rezerwacji przelotu pojawia mi się info:
"Przepraszamy, nastąpił błąd operacyjny przy wywoływaniu mapy z dostępnymi miejscami...".
No i nie mogę dokonać takiego wyboru. Dlaczego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 792 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group