Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#21 PostWysłany: 23 Sty 2020 09:01 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 60
Miałam dokładnie taki sam widok jak otworzyłam online check-in w Chromie. Otworzyłam w Internet Explorerze i było OK. Spróbuj zmienić przeglądarkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#22 PostWysłany: 09 Paź 2023 10:09 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 115
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Hej, czy nadal odprawa na lotnisku jest za free?
I pytanie dodatkowe, czy jeśli nie wykupiłam miejsc, to jest szansa, że na check-in dostanę je jednak obok siebie? Zakładam, że wtedy przydziela je człowiek, a nie jak w przypadku odprawy online - algorytm.
I jeszcze jedno pyt. - czy lecąc na jednym bilecie flyDubai-em (KRK-KTM) z przesiadką w Dubaju właśnie, mogę wyjść na miasto z lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#23 PostWysłany: 09 Paź 2023 10:34 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
We FlyDubai jak masz kilka osób na jednej rezerwacji to wylosuje ci miejsca obok siebie, o ile takowe będą dostępne w momencie odprawy. Zarówno w przypadku odprawy online jak i na lotnisku.

Można wyjść na miasto.
Pamiętaj że do KTM to jedna z tych tras FlyDubai która operuje z uboższego / gorzej-skomunikowanego terminalu T2. Tam nie dojeżdża metro, tylko autobus albo taxi. Jeśli nie wyjdziesz na miasto to możesz przejechać z T3 do T2 darmowym shuttle busem (airside). Jeśli wyjdziesz na miasto musisz sam sobie wykombinować aby dostać się na T2 jak będziecie wracali na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off
magda1enka lubi ten post.
magda1enka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#24 PostWysłany: 09 Paź 2023 12:17 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 115
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Dzięki za odp. :)
Rozumiem, że odprawa na lotnisku będzie darmowa?

Odnośnie terminali: lot z KRK przylatuje na T3 i stamtąd mam też odlot do KTM. Czasu miedzy lotami mam 5h, więc pomyslałam o wyjściu na kawę na miasto :)
Z kolei wracając, lot z KTM przylatuje na T2, a odlot do KRK mam z T3. Czas pomiędzy lotami: 3h10min. Tu na pewno nie wybiorę się do miasta, ale pytanie ile czasu trzeba liczyć na shuttle między T2 a T3?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#25 PostWysłany: 09 Paź 2023 13:14 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Co do odprawy na lotnisku wydaje mi się że tak, ale sam nie mam świeżego doświadczenia z tym.

Widocznie wyloty z KTM są z różnych terminali. Jak teraz wyszukałem na stronie lotniska w Dubaju, to pokazało że z T2. Ale może w dacie waszego lotu będzie już T3.

W 5h da radę wyskoczyć metrem do miasta :) DXB to relatywnie sprawne lotnisko, gdzie szybko przechodzi się kontrole w obie strony. Dojazd do miasta też szybki i sprawny.
Góra
 Profil Relacje PM off
magda1enka lubi ten post.
magda1enka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Odprawa FlyDubai
#26 PostWysłany: 28 Lis 2023 07:38 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 115
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Kilka info dla potomnych, może komuś się przyda :)
1. Odprawa na lotnisku jest bezpłatna.
2. Miejsca obok siebie dla osob z jednej rezerwacji - jak najbardziej.
3. Do Katmandu nie da się odprawić online i faktycznie sprawdzają przy check-in'ie kartę kredytową, którą byla opłacona rezerwacja.
4. Lotnisko w Dubaju, mimo że ogromne, działa bardzo sprawnie. Transfer między terminalami autobusem, bardzo szybko, mimo że jedzie się przez lotnisko ponad 6km :o :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Pierniczeq uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group