Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#21 PostWysłany: 10 Mar 2013 12:55 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 118
Witam, my z kolegą jechaliśmy na przełomie Lipca i Sierpnia na "dziko". Po wyjściu ze stacji Babuszki dorwały nas same, ceny bardzo niskie. Standard nie wysokie, a raczej słaby ale nie jechaliśmy tam aby siedzieć w pokoju. Odessa urokliwa, jednak polecam jazdę pociągiem - dużo większa frajda i przygoda oraz możliwość poznania miejscowych : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#22 PostWysłany: 10 Mar 2013 15:31 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
Może pod lotniskiem też jakieś kwatery oferują.Chcielibyśmy w okolicach plaży w południowej części Odessy.Jak ktoś zna-proszę pisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#23 PostWysłany: 10 Mar 2013 15:35 

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 33
Z lotniska i tak trzeba dojechać na dworzec. Kiedy lecicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#24 PostWysłany: 10 Mar 2013 15:40 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
w sierpniu.Szukamy wcześniej,wiemy,że to szczyt sezonu i może być wszystko zajęte.Wolimy się zabezpieczyć:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#25 PostWysłany: 10 Mar 2013 15:43 

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 33
To my będziemy wcześniej. Po powrocie wrzucę jakieś istotne info o hotelach, kwaterach i mieście :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#26 PostWysłany: 10 Mar 2013 16:06 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 410
Czy ktoś z Was planuje jakiś wyjazd na zwiedzanie okolic ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#27 PostWysłany: 10 Mar 2013 16:17 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
Chcielibyśmy na 2 dni pojechać na Krym.Nie wiem tylko czy bilety trzeba kupić wcześniej czy można po przyjeżdzie do Odessy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#28 PostWysłany: 10 Mar 2013 16:27 

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 33
Oczywiście Twierdza Akerman-elrktriczką lub marszrutką i liman Dniestru. Jechanie na dwa dni na Krym jest wg.mnie bez sensu. Co zobaczycie? Krym trzeba zaplanować jako samodzielny wyjazd. Byłam kilka lat temu. Zjechaliśmy pól Krymu. Polecam na zwiedzanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#29 PostWysłany: 10 Mar 2013 21:59 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
JWJ

Dziękuję za podpowiedż.Masz rację,że na 2 dni nie ma sensu.Zobaczymy na miejscu i wówczas zaplanujemy.W Odessie mamy być 7 dni i rzeczywiście może warto pojechać na Krym na parę dni.Pozdr.
ps.Czy taka podróż na Krym jest droga?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#30 PostWysłany: 10 Mar 2013 22:15 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 21
Coniferka napisał(a):
Chcielibyśmy na 2 dni pojechać na Krym.Nie wiem tylko czy bilety trzeba kupić wcześniej czy można po przyjeżdzie do Odessy

Bilety kolejowe na Ukrainie ZAWSZE trzeba kupować wcześniej, a zwłaszcza w sezonie i zwłaszcza na Krym;)
Dwa lata temu biletów w drugą stronę (Symferopol-Odessa) nie było na kilka dni do przodu. Można czasami zagadać z prowadnikiem albo znaleźć na dworcu kogoś kto załatwi bilet, ale nie jest to pewne, a jeśli nawet uda się coś znaleźć to w takiej sytuacji sporo przepłacisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#31 PostWysłany: 10 Mar 2013 22:20 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
A wcześniej...to przez neta?

Dziękuję:)
Może jeszcze jakieś ciekawe rady?Chętnie wysłuchamy....lepiej być przygotowanym:)
Pozdr.U
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#32 PostWysłany: 10 Mar 2013 22:23 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 21
Tak najłatwiej, na przykład http://www.e-kvytok.com.ua albo tickets.ua - z tej pierwszej strony korzystałem kilkukrotnie i (wbrew pozorom) nie było żadnych problemów.
Można też w dowolnej kasie na dworcach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#33 PostWysłany: 10 Mar 2013 22:54 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 21
W samej Odessie byłem tylko kilka godzin, więc trudno coś doradzić. Za to prawdpodobnie w weekend majowy znowu odwiedzę Krym;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#34 PostWysłany: 11 Mar 2013 01:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
panmichal napisał(a):
Tak najłatwiej, na przykład http://www.e-kvytok.com.ua albo tickets.ua - z tej pierwszej strony korzystałem kilkukrotnie i (wbrew pozorom) nie było żadnych problemów.
Można też w dowolnej kasie na dworcach.


jak sie nie myle, na e-kvytok, mozna placyc tylko kartami ktore maja 3D security

ja polecam http://gd.tickets.ua/en
wszystko pieknie po angielsku napiszane tak samo jak infolinia przez rozmowy czat po angielsku :)
biora prowizie jakies 0,5 euro

a bilety lepiej kupic jakies 2 2 1/2 miesace przed podroza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#35 PostWysłany: 11 Mar 2013 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Podaję telefon Polaka mieszkającego od 5 miesięcy w Odessie. Pomoże w znalezieniu fajnej kwatery. Ma polski internetowy telefon stacjonarny 81 463-60-22. Prosić Bogusława.
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#36 PostWysłany: 05 Kwi 2013 18:36 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 787
niebieski
kobieto, nie odświeżaj!

dostałaś kilka dobrych rad, ale w ciągu kilku tygodni naprodukowałaś kilkadziesiąt postów w większości bez sensu;
poproś kogoś, żeby ci wytłumaczył jak wyszukuje się informacji w internecie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#37 PostWysłany: 05 Kwi 2013 18:56 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
gmak napisał(a):
kobieto, nie odświeżaj!

dostałaś kilka dobrych rad, ale w ciągu kilku tygodni naprodukowałaś kilkadziesiąt postów w większości bez sensu;
poproś kogoś, żeby ci wytłumaczył jak wyszukuje się informacji w internecie



Nikt ci nie zmusza do czytania...
Zgadza sie ,dostałam kilka podpowiedzi ale moze w międzyczasie dołączył ktoś do forum,który ma inne propozycje.Zeszta nie muszę ci sie tłumaczyć mądralo...
Mam ochotę,to piszę i nic ci do tego.
Zresztą jak cie to nie dotyczy lub nie interesuje ,to po co tu wściubiasz nos???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#38 PostWysłany: 06 Kwi 2013 16:58 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
gmak napisał(a):
Dear Coniferka,

Spamujesz to forum zamieszczając 5 swoich wpisów o niczym bezpośrednio jeden pod drugim. Forum tematyczne pomyliło ci się z jakimś czatem, czy może co najwyżej towarzyskim. Strach pomyśleć, ile tego możesz jeszcze wyprodukować do czasu swojego wyjazdu. Przeszkadza mi to ponieważ:
1. wiele osób monitoruje wątki, w których się wypowiadało i wchodzi na nie tylko po to, żeby się okazało, że pojawił się twój kolejny bzdet
2. forum traci przez takich jak ty jakąkolwiek wartość referencyjną nawet średnioterminowo, bo trudno coś znaleźć w śmietniku

Moderatorów proszę o usunięcie z wątku wpisów z ostatnich tygodni z tą utarczką słowną włącznie.








Nadal uważam,że robisz szum o nic...Odświeżając wątek,chciałam zachęcić innych(tych co mają coś do powiedzenia merytorycznie)aby wpisywali ciekawe informacje.Chciałabym dowiedzieć się gdzie warto pojechać,w jakiej miejscowości(blisko Odessy)
nocować....
Wiele osób było i uważam,że mogą się wypowiedzieć..wielu już napisało ale może ktoś ma coś ciekawszego do powiedzenia...a ty jak nie masz nic na temat do napisania,a jedynie pouczasz,to zmykaj na inne wątki.Do Luton np...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#39 PostWysłany: 06 Kwi 2013 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Szanowni Państwo, nie ma co się kłócić.
Zastanawia mnie tylko po co pisać 5 postów pod rząd skoro ten wątek i tak jest na górze bo nikt w temacie Ukrainy za wiele nie pisze. Poza tym skoro nikt nie odpisuje to pewnie albo nie wie albo jest znużony ciągłymi pytaniami. Naprawdę wiele można znaleźć w internecie wyszukując w google. Nie trzeba wielokrotnie wypytywać o to samo.
Kolejny temat to prośby w stylu "no napiszcie coś więcej" itp. Jeśli ktoś napisał tyle i tyle to pewnie uważa, że więcej nie ma potrzeby. Albo zadajemy konkretne pytanie albo nie odpisujemy. Czasem też nie warto pisać specjalnie posta by napisać tylko "ładne zdjęcia" lub "dziękuję za info". To tylko utrudnia wyszukiwanie cennych informacji. Kilka postów z góry zostanie usuniętych, proszę o merytoryczną dyskusję i ostatnia cenna rada. Nie piszemy 5 postów pod rząd. Od dodawania czegoś jest opcja edytuj. Temat można podbić raz (choć i to niefajne), ale nie cztery...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odessa noclegi
#40 PostWysłany: 07 Kwi 2013 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 69
Co do Odessy to jeżeli jeszcze potrzebujesz info to dodam coś od siebie bo byłem kilka tygodni temu.
Nocowałem w Hotelu Gogol House
http://www.booking.com/hotel/ua/gogol-b ... 3god43AA8w

Standard słaby ale świetne położenie, 10 minut spacerem do schodów, do centrum itd. Ja płacilem 150UAH za pokój dwuosobowy. Czystością nie grzeszył ale na wyposażeniu pokoju była lodówka, telewizor, czajnik, sztućce, talerze, szklanki, słowem wszystko co trzeba.
Do hotelu dojedziesz bezpośrednio z lotniska marszutką nr 117, cena to 2,5UAH

Bilety na pociąg kupowałem bezpośrednio ze strony kolei ukraińskich:
http://booking.uz.gov.ua/en/
Potem odbiera się w kasie na dworcu. Do płatności potrzeba karty z 3rd secure, ale i tak uważam to za najlepszy sposób na kupno biletów bo pomimo tego, że w byłem w zimę to kolejki w kasach były spore a w pociągu w przedziale kupe zawsze był komplet.

Jakbyś miał jakieś szczegółowe pytania to pisz, chętnie pomogę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group