Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nykoping i okolice
#81 PostWysłany: 17 Sty 2018 15:38 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 114
Za 2 tygodnie planuję około 5 rano wyjechać samochodem ze Sztokholmu, samolot mam o 11, półtorej godziny drogi więc mam wolne około 3 godziny, co polecacie zobaczyć po drodze ze Sztokholmu na Skavstę? Najbardziej interesowały by mnie wybrzeża, skały, wiem że to nie norweskie fiordy, ale może coś by się znalazło, Oxelosund, na mapie rzuca się też w oczy Stendörren Naturreservat? Czy może coś innego?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Nykoping
#82 PostWysłany: 11 Sie 2018 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Djorkaeff napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
aaabbb napisał(a):
Wypożyczał ktoś ostatnio rower z informacjiw Nykoping? czy ceny są aktualne?
w jakich dniach i godzinach informacja jest czynna?



może niektórym się przydadzą namiary na informację turystyczną w Ratuszu na rynku (to tam można wynająć rowery)

Address: Town Hall, Main Square, 611 83 Nyköping
Opening
the off-season (August 18 to June 8) Monday - Friday 9-17 hours
high season (9 June to 17 August) Monday - Friday 8-18 Saturday-Sunday 10-16

Mała aktualizacja:

W sezonie można również wynająć rowery w informacji turystycznej na lotnisku, jest tam 5 rowerów.

W weekendy poza sezonem (czyli np. najbliższy, mimo że to wciąż sierpień) informacja jest zamknięta, ale rowery mozna wynająć w hali sportowej Rosvalla. Godziny otwarcia: 7-19 w niedzielę, koszt: 100 SEK za dzień.

http://nykopingsarenor.se/vara-arenor/rosvalla/

Czy rowery na lotnisku są aktualne? Ktoś może potwierdzić? Bo znalazłem info tylko o 3 miejscach
http://nykopingsguiden.se/besoksmal/cyk ... ns(se%7Cen)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group