Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2019
Posty: 4
Cześć,
Byłbym super wdzięczny za Wasze rady, przemyślenia, opinie na temat mojego tripu autem po wschodniej części USA.

Plan jest taki, żeby wyruszyć z Ottawy i zrobić "kółko" po wschodnim USA. Mam na to około tygodnia.
Na tę chwile podróż wyglądałaby tak:

1 dzień - ruszam w trasę z samego rana z Ottawy i po 7/8 godzinach jestem w Bostonie (zakładam przerwy na micro zwiedzanie przydrożnych atrakcji). Na Boston chciałbym poświęcić około jednego dnia (kilka godzin z pierwszego dnia - nocleg - połowa dnia drugiego)

2 dzień - w połowie dnia ruszam z Bostonu i kieruję się do Nowego Jorku - 3/4h drogi, gdzie zaczepiłbym o Hartford/drogę Long Island Sound. Dalsza część drugiego dnia to zameldowanie się w miejscu spania i rozpoczęcie zwiedzania NY.

3, 4, 5 dzień - zwiedzanie NY przez 3 dni, przy czym pod koniec 3 dnia ruszam w trasę w kierunku Filadelfii i w jej okolicach chciałbym się przespać (2 godziny jazdy)

6 dzień - zwiedzanie Filadelfii, następnie w godzinach późno popołudniowych/wieczornych ruszam w trasę nad Niagarę - droga jest dość długa bo ok. 7h dlatego po drodze planuję zrobić nocleg

7 dzień - dojazd do Niagary i zwiedzanie jej. Zastanawiam się czy zobaczyć ją tylko w dzień, czy posiedzieć tam kilka h i dodatkowo zobaczyć ją w nocy, przespać się gdzieś i ruszyć następnego dnia dalej (Toronto).

Będę Wam super wdzięczny za wszelkie sugestie. Wiem, że tydzień to bardzo mało na taką moc atrakcji. Zrezygnowałem już z wędrówki po White Mountains w New Hampshire oraz z Waszyngtonu.

Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc! :)
Pozdrawiam ciepło!!
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 09 Kwi 2019 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Dla mnie masakra. Nowy Jork zasługuje na co najmniej 4 dni. Za dużo jeżdżenia a za mało zwiedzania. Sam w najbliższy tydzień "majówkowy" zamierzam "zaliczyć" Toronto, Montreal, Ottawę, Niagarę i... Detroit ale wyjdzie mniej kilometrów niż w Twoim planie i do tego odcinek Montreal->Toronto pokonuję Air Transat ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Kwi 2019 06:25 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Jak najbardziej popieram wpis wyżej. Nie wiem czy nie lepiej odpuścić sobie Boston i pojechać prosto no NY i dalej do Filadelfii.

@monroe Gorąco polecam Detroit. Hamtramck, muzeum Forda w Dearborn i dom Fordów w Grosse Pointe.
Mi to miasto na długo zostało w głowie. Byłem tam trzy dwie noce/trzy dni, i było to tak na styk.
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 09 Kwi 2019 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Dzięki, ja będę tylko jeden dzień więc pewnie nie zdążę dużo zobaczyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Kwi 2019 19:59 

Rejestracja: 24 Kwi 2019
Posty: 10
Loty: 24
Kilometry: 42 131
Ja bym odpuściła Filadelfię, nie ma tam nic specjalnie ciekawego, lepiej chyba przeznaczyć dodatkowy dzień na NYC albo na Niagarę. Boston za to polecam, podobał mi się o wiele bardziej niż Filadelfia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group