Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#141 PostWysłany: 28 Mar 2022 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Dzięki za szybki i liczny odzew. Cieszę się, że utwierdzacie mnie (w większości :) ) w przekonaniu, że AC będzie dobrym wyborem, bo już go nawet zarezerwowałem, ale wolałem się upewnić ;)
@oskiboski: ten Williamsburg chodzi mi po głowie (po Twoim zachęcającym wpisie "nieco" wcześniej), tylko żaden obiekt mi tam nie pasuje. Do listopada jest jednak jeszcze sporo czasu, więc kto wie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#142 PostWysłany: 29 Mar 2022 04:25 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
No koniecznie wróć jak już pozwiedzasz „słynny Manhatan” poza tym i tak przyjedziesz zobaczyć Dumbo to zobaczysz okolicę. W cieplejsze dni będzie lepiej z piwkiem nad rzeką.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#143 PostWysłany: 13 Cze 2022 15:15 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Siema, robię tylko rozeznanie w temacie. Spał ktoś na Bronxie ? ( :shock: :lol: ). Domyślam się, że może to być temat drażliwy, ale znalazłem całkiem rozsądny hotel w jeszcze lepszej cenie, jak na mój termin. Zdaję sobie sprawę z odległości itp. Bardziej mi chodzi wrażenia z pobytu w tej części NYC.

O to, ten hotel --> https://www.booking.com/hotel/us/opera-house.pl.html
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#144 PostWysłany: 16 Cze 2022 02:41 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
@JIK Bronx dziś spoko, nie tak jak 25 lat temu czy w filmach. :)
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#145 PostWysłany: 04 Lip 2022 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Ktos testowal kiedys pokoje 4-osobowe w hotelach w NYC (z dwoma king-size lozkami) - czy jest jakas zwyczajowa polityka hoteli w NY, wpuszcza 4 osoby dorosle + male dziecko bez problemu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#146 PostWysłany: 04 Lip 2022 22:25 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
@Gregggor

Każdy hotel ma swoją politykę, zadzwoń i zapytaj.
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#147 PostWysłany: 21 Lis 2022 14:31 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
W tym roku miałem przyjemność spać w dwóch różnych miejscach.

1. W wakacje z rodziną zatrzymałem się tutaj --> https://www.airbnb.pl/rooms/13317650
- spore mieszkanie: mały salonik z TV, 3 sypialnie (w każdej TV), dwie łazienki oraz sporych rozmiarów kuchnia.
- lokalizacja: przecznicę od stacji metra - kawałek był od Manhattanu, ale liczyła się dla nas kwota zakwaterowania, a ta w sezonie do niskich nie należy.
- okolica: w mojej ocenie bezpiecznie, spacerowałem tam sam wieczorem i jakoś nie czułem się zagrożony
- sklepy: 3 przecznice od mieszkania jest spory supermarket
- super host: jak czegoś nam brakowało i się go poprosiło, to następnego dnia już to mieliśmy dostarczone

Ogólnie stosunek jakości do ceny - bardzo dobry, mimo iż zdjęcia nie zachęcają.

2. Na wyjazd w pojedynkę wybrałem, to co było akceptowalne dla mojego budżetu --> https://www.booking.com/hotel/us/red-li ... ty.pl.html
- mały pokój z wygodnym łóżkiem, telewizorem LCD, klimatyzacją z funkcją ogrzewania oraz sporą łazienką (tylko prysznic) i suszarką do włosów.
- na recepcji dostępna (bezpłatnie) herbata, ciepła woda oraz kawa. Ponadto można było korzystać z kuchenki mikrofalowej.
- lokalizacja: 50 metrów od stacji metra i tylko 2 przystanki od Manhattanu.
- okolica: bardzo bezpiecznie, w okolicy wiele nowych bloków mieszkalnych, sporo sklepików oraz kilka większych marketów

Mimo iż opinie nie zachwycają, nie mogę złego słowa powiedzieć o tym hotelu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#148 PostWysłany: 23 Lut 2023 18:44 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 12
czesc, lece do NYC 23.03 na tydzień, powiedzcie kiedy najlepiej rezerwować hotel? bo narazie ceny lekko porażają - chce spac na manhattanie / hells kitchen/ chcelsea/ gdzie w tym rejonie
chciałbym rownież jakis hotel z pokojem na wysokim pietrze. cos polecicie? wiem ze noclegów jest w cholere! :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#149 PostWysłany: 23 Lut 2023 18:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22492
A samemu co znalazłeś? Bo wymagania masz "fajne"...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#150 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Ja lecę we wrześniu, a za szukanie noclegów zabrałem się w styczniu, więc z mojego punktu widzenia Twoja pora szukania to już raczej last minute ;)
Inna sprawa, że nawet z tak dużym wyprzedzeniem, jak w moim wypadku, Manhattan musiałem z żalem odpuścić, bo ceny są dla mnie nie do zaakceptowania. W listopadzie nocowałem na Manhattanie tylko dlatego, że miałem punkty hotelowe. Gdyby nie one, w moim hotelu (AC by Marriott Financial District, generalnie polecam) musiałbym za 3 noce zapłacić 1500 USD. Teraz, 5 nocy we wrześniu mam zaklepane w Queens przez airbnb za niecałe 700 USD (cały apartament do wyłącznego użytku).
Pytanie, ile możesz przeznaczyć za noc. Jeśli dasz radę wysupłać te powiedzmy 400-500 USD za noc, to coś tam na Manhattanie powinno się znaleźć. Spróbuj może hotel The Washington (https://www.washingtonlx.com/) - pamiętam, że miał dość konkurencyjne ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#151 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:14 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Polecam Hampton Inn Manhattan Times Square. Pokoje dosyć małe jak w większości hoteli w tej lokalizacji, zimno podczas śniadania bo jadalnia jest na parterze blisko drzwi wejściowych, na miejsce do siedzenia czasami trzeba poczekać, ale widok z okna cudowny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#152 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:23 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 12
wymagania fajne, bo nie latam tam co tydzien :) zona bardzo lubi Nowy York, a zostawiamy dzieciaki to chcemy odpoczać "z widokiem" na NYC
ten luxurban the washington mam w "obserwowanych" za 7 nocy wychodzi 7000pln czyli jakies 215$/noc i to jest juz chyba max jesli chodzi o cene, powyżej juz mi troche szkoda $$ na spanie,
hillton garden inn 6300 i nawet pokoj w miare duzy
na miejscu tez tanio nie jest.
stany baardzo podrożały - a NY juz wogole,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#153 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Za 215 USD za noc to i ja bym wziął :D
Na moje terminy wychodzi min. 350 USD za noc. Najwyraźniej marzec jest mniej "wartościowy". A może po prostu lepiej szukać tak, jak Ty, czyli niedługo przed wyjazdem. Sprawdzę w sierpniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#154 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:29 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
...kiedyś to były ceny :lol:

Załączniki:
Komentarz do pliku: :-0
23.png
23.png [ 265.67 KiB | Obejrzany 1066 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#155 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:45 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 12
zauwazylem ze ceny mocna sie zmieniaja, i nie zawsze szybciej jest taniej, mi wychodzi ze im blizej to taniej, jak robie symulke ze np od dzisiaj na 7 nocy to mozna za ok 5000pln dorwac tego Washingtona
Góra
 Profil Relacje PM off
miszczu1987 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#156 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:45 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
W tym Hiltonie byłem parę razy, w 2017 czy 2018 roku płaciłem mniej niż 2k PLN za 5 dni.

Znalazłem z 2019 roku, jeśli nas tak na wspiminki wzięło. Łezka się w oku kręci.Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#157 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:47 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 12
olo napisał(a):
...kiedyś to były ceny :lol:


wydaje sie jak za darmo... :D :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#158 PostWysłany: 23 Lut 2023 19:51 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Kto przebije taką cenę? sprawdzałem teraz i "hotel" nadal istnieje. Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#159 PostWysłany: 24 Lut 2023 12:11 

Rejestracja: 22 Lis 2016
Posty: 63
Loty: 125
Kilometry: 204 731
harrods napisał(a):
zauwazylem ze ceny mocna sie zmieniaja, i nie zawsze szybciej jest taniej, mi wychodzi ze im blizej to taniej, jak robie symulke ze np od dzisiaj na 7 nocy to mozna za ok 5000pln dorwac tego Washingtona


Dokładnie, też to widzę - jakoś 2 tygodnie przed terminem ceny zaczynają się robić akceptowalne (mój limit to mniej więcej 1.000 PLN za noc) - pytanie tylko czy tak samo będzie na początku maja czy to wyłącznie efekt zimowych miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#160 PostWysłany: 30 Maj 2023 14:30 

Rejestracja: 10 Wrz 2019
Posty: 514
niebieski
Mam pytanie do bywalców- w Nowym Jorku zarezerwowałem sobie novleg w New Yorker Hotel, ze względu historię, Tesla itp., ale jak czytam warunku to jest o jakiejś kaucji 500 USD. Nie znam angielskiego, boję się jakichś przypałów na miejscu. Ktoś z forumowiczów korzystał, ma opinię. Mam jeszcze trochę czasu i mogę jeszcze zmienić na coś innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 282 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group