Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lut 2017 07:31 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 228
Kilometry: 534 135
Będąc w SFO zahaczyliśmy o super duper burger. (www.superduperburgers.com) W mieście jest kilka restauracji, my gościliśmy w tym blisko Lombard Street.
Za zestaw (burger, frytki i piwo) placiliśmy 11$ + tax. Do wyboru pilsner i IPA

Image

Image

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 28 Lut 2017 08:04 

Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
dla mnie the best is Chipotle Mexican Grill (w LA, SF i NYC)
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 05 Maj 2017 00:30 
Awatar użytkownika

Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Podobno najlepsze sushi w USA można zjeść w Kalifornii dlatego jeśli ktoś chce spróbować i przy okazji nie zbankrutować to polecam restaurację/bar Ryoko w SF.

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_ ... ornia.html

Uwaga, na stolik czeka się czasami dużo ponad godzinę (po zapisaniu się przy wejściu) ale naprawdę warto!!
 Relacje PM off
maciass lubi ten post.

#4 PostWysłany: 16 Maj 2024 16:47 

Loty: 317
Kilometry: 458 611
niebieski
Po ostatnim pobycie w SF mogę polecić dobre i tanie jak na warunki USA miejsce na śniadanie. Bar kafejka Cozy Cafe przy C Sutter Street 965 (samo centrum blisko Union Square). Miejsce nie jest duże, prowadzą je dwie siostry Koreanki. Ceny przystępne - kawa po 4$, do tego bajgle na ciepło czy pancakei i mamy całe śniadanie za 10-12$. Co na warunki w SF jest mega dobrze.
W dobrych cenach (też około 10$) można najeść się w Chinatown. Oprócz “chińczyków”, dobre jedzenie serwują knajpy wietnamskie i koreańskie. Wszystko jeść świeże, a porcje jak to w USA, duże.
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 16 Maj 2024 23:36 

Loty: 147
Kilometry: 315 845
niebieski
Znajomy mnie wziął do El Farolito - siecówka niby ale buritosy takie że za 10$ zapchają każdego.

Jedna z lokalizacji 394 Grand Ave, South San Francisco, CA 94080, Stany Zjednoczone -udało się zjeść bez kolejki
Druga kanjpa w której też jadłem 2779 Mission St, San Francisco, CA 94110, Stany Zjednoczone - 30 minut w kolejce by złożyć zamówienie

Jeśli do knajpy ustawiająsię kolejki - to znaczy że jedzenie jedt dobre - w tych przypadkach było bardzo dobre i bardzo tanie.
10$ za 'super buritto' bo tak sie nazywało, z mięsem ze stejka, serem, grochem, ryżęm -i inne wszystkie dodatki. Poracja bardzo duża, do tergo darmowe sosy.

Zdjęcia z google maps - na żywo nie było tam tyle bezdomnych :)

Image
Image
Image
 Relacje PM off  

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość