Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Cze 2017 14:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Kierowca może zabrać maksymalnie 8 osób. Jeśli dzwonią z numeru zastrzeżonego, to nie odbieraj. W kolejnych połączeniach ich numer powinien się wyświetlić. Czas podawany przez osobę z obsługi jest orientacyjny, ale jeśli byłeś umówiony np. na 15.00 to wcześniej kierowca nie odjedzie. Na początku, gdy pojawiła się usługa superpks+ na stronie superpks.pl nie naliczało opłaty za opcję door to door, tylko 10% opłaty dodatkowej, bo współpracują z serwisem e-podroznik.pl. Teraz końcowy koszt jest sporo wyższy, ale przy zakupie najtańszego biletu i tak się opłaca ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 26 Sie 2017 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Jest tutaj ktoś z Suwałk? Czy nadal/w ogóle kursy dalekobieżne PKS Nova Suwałki są wykonywane taborem Super PKS? Nie wiem, czy w dobrym miejscu pytam. Ew. może ktoś wie, jak wygląda tabor na przyjemnie krótkiej trasie Wrocław-Suwałki?
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 26 Sie 2017 20:15 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Nie wiem czy to reguła, ale ostatnio w Warszawie Zachodniej widziałem suwalski autobus w barwach Super PKS
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 27 Sie 2017 07:25 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Szykuje się nowe połączenie Warszawa-Zakopane oraz Bydgoszcz-Zakopane , bilety już w systemie na przyszły tydzień za 29.99 zł ale na 18 września jest za 1 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 27 Sie 2017 21:02 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
To chyba PKS Częstochowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 28 Sie 2017 09:15 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
No tak.
http://www.pks-czestochowa.pl/dla-podro ... -provident
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Wrz 2017 22:55 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 12
Już nieaktualne, od 9 września PKS Częstochowa zawiesza powyższe kursy (jak i wszystkie dalekobieżne jakie mieli)

Cytuj:
08.09.2017

PKS Częstochowa informuje, że od dnia 09.09.2017 r. zawiesza wszystkie kursy dalekobieżne:

Szklarska Poręba - Lublin, Kłodzko, Wisła, Bydgoszcz - Zakopane, Warszawa - Zakopane.



http://www.pks-czestochowa.pl/dla-podroznych/aktualnosci
_________________
Nikt się mnie nie spodziewa. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 21 Lut 2018 20:08 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
https://okazjepodroznika.pl/co-dalej-z-superpks/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 23 Lut 2018 00:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Ciekawe, czy autor tego tekstu jest pełnoletni. Dawno nie widziałem tylu błędów - ortografia, interpunkcja, fleksja... Do tego styl przemądrzałego gimnazjalisty.
Góra
 Profil Relacje PM off
ciamek lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 23 Lut 2018 01:38 

...raczej nie :mrgreen: zważając że w styczniu zapewniał na swoim blogu/stronie:
Cytuj:
Jak to będzie z tym nowym kalendarzem na stronie PB?
Nowego kalendarza na stronie Polskiego Busa już nie będzie. Nowości i wszystkie linie będą tylko i wyłącznie dostępne z aplikacji Flixbus oraz ze strony Flixbus.pl.

Nadto z większości artykułów zionie stronniczość... A jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o... ?
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 27 Lut 2018 15:50 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Mają też na stronie ciekawą ofertę - widać, że chcą sobie darmowo pojeździć, pospać i pojeść.
Góra
 Profil Relacje PM off
mediolan lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 28 Lut 2018 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2015
Posty: 69
Loty: 18
Kilometry: 20 912
Autor strony też chce zarobić mimo,.iż fan page jest o podróżach to nagle się pojawia recenzja telefonu Huawei :D był komentarz, ale autor usunął, bo prawda w oczy kole :D


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:16, edytowano w sumie 1 raz
a
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 01 Mar 2018 21:52 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Mój komentarz (bardzo kulturalny) do języka kwalifikującego się na powtarzanie pierwszej klasy podstawówki też od razu usunął, a jednocześnie wygłasza wywody, jakim skandalem jest, że SuperPKS usuwa negatywne komentarze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 01 Mar 2018 23:21 

no ale czego się spodziewacie po "małym grubym trollu"? :D Przynajmniej nie kryje się ze swojimi ukierunkowaniami :P

W tekście o Biznes Klasie Leo Express napisał(a):
Muszę się przyczepić jeszcze do jednej rzeczy, ale to niestety wynika z mojej fizjonomii, małego grubego trolla niestety stolik, który jest przy fotelu, dotyka mojego brzucha, przez co nie można wygodnie popracować na laptopie, ale nie sugerujcie się moją opinią na temat stolika 130 kilo, przy niecałych 170 cm wzrostu jednak robi swoje.
Góra
 PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 10 Mar 2018 14:26 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
Cześć.
Potrzebuję jakiegoś pewnego połączenia Gdańsk - Warszawa. Trochę naczytałem się na tym forum na temat anulowania kursów przez innych przewoźników i zastanawiam się jak jest z kursami realizowanymi w ramach Super PKS. Czy ktoś ostatnio spotkał się z anulacją/odłożeniem kursu o kilka godzin?
Na stronie widzę, ze kursy na tej trasie są organizowane przez PKS Tarnobrzeg i PKS Elbląg przy czym PKS Elbląg jest tańszy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 14 Mar 2018 12:36 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 30
krystian85 napisał(a):
Cześć.
Potrzebuję jakiegoś pewnego połączenia Gdańsk - Warszawa. Trochę naczytałem się na tym forum na temat anulowania kursów przez innych przewoźników i zastanawiam się jak jest z kursami realizowanymi w ramach Super PKS. Czy ktoś ostatnio spotkał się z anulacją/odłożeniem kursu o kilka godzin?
Na stronie widzę, ze kursy na tej trasie są organizowane przez PKS Tarnobrzeg i PKS Elbląg przy czym PKS Elbląg jest tańszy ;)


te lubelsko-zakopiańskie i z gdańska kilkukrotnie przerabiane i punktualne. Ogólnie stare db PKSy raczej bez takich przygód, no chyba że przypadki losowe. Tu zawsze możesz na dworcową infolinię dzwonić i Ci powiedzą czy opóźnień nie ma i jedzie zwyczajnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
krystian85 uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 14 Mar 2018 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
obibok napisał(a):
Ciekawe, czy autor tego tekstu jest pełnoletni. Dawno nie widziałem tylu błędów - ortografia, interpunkcja, fleksja... Do tego styl przemądrzałego gimnazjalisty.


Najbardziej podoba mi się pisanie o "e-podróżnik" jako "e-coś tam" :D
I pointa "Czy jest recepta która by uratowała ten projekt?
Owszem jest i znamy ją."

Filozof poróżny. Tak zwany Mądrzyckiej Babci Wnusio.

A na fanpejdżu zbanował mnie rok temu - za pytanie czy zna coś takiego jak słownik ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 28 Mar 2018 22:51 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Ofertę z województwa łódzkiego uzupełnia ? współpraca SuperPKS z PKS Sieradz. Obejmuje ona dwie linie - z Sieradza do Wrocławia oraz z Łodzi do Kudowy-Zdroju.

❗Na te połączenia również obowiązuje kod rabatowy LODZKIE o wartości 10 zł ❗
*Promocja obowiązuje do wyczerpania się puli kodów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 02 Cze 2018 11:30 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 108
Loty: 42
Kilometry: 37 458
JaKubek69 napisał(a):
te lubelsko-zakopiańskie i z gdańska kilkukrotnie przerabiane i punktualne. Ogólnie stare db PKSy raczej bez takich przygód, no chyba że przypadki losowe. Tu zawsze możesz na dworcową infolinię dzwonić i Ci powiedzą czy opóźnień nie ma i jedzie zwyczajnie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę napisać, że kilka dni temu odbyłem podróż z Gdańska do Warszawy kursem realizowanym przez PKS Elbląg. Autobus punktualny w białych barwach PKS i tylko mała tablica na przedniej szybie informowała o tym, że jest to kurs w ramach super PKS. Miejsca dużo, wi-fi na hasło ale za to bez żadnego logowania i limitów. Działalo super całą drogę
Toaleta była ale nieczynna, na szczęście kierowca zrobił 10 minutowy postój na MOP gdzieś za Ostródą. Nie było też gniazdek więc przydał sie power bank podczas tej 6 godzinnej podróży.

Wysłane z mojego X5pro przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
wersatis uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 02 Lip 2018 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 280
Loty: 112
Kilometry: 142 458
niebieski
SuperPKS w ostatnim czasie wrzuca kody rabatowe na 10 zł na różne trasy. Do 10 lipca można np. kupić bilety z Krakowa do Szczawnicy czy Zakopanego mniej więcej o połowę taniej.

Załączniki:
Krakow.PNG
Krakow.PNG [ 26.2 KiB | Obejrzany 4300 razy ]
_________________
Image
http://www.blizejdalej.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group